Author Topic: Kupovina Minija  (Read 6173 times)

gusar381

  • Guest
Kupovina Minija
« on: May 26, 2011, 19:37:00 PM »
Pozdrav postovani clanovi foruma.Zapravo da krenem ovako grubo...zelim da kupim Minija.Kao apsolutni "amater u ovom sportu" sam zeleo pitati vas profesionalce na sta da obratim posebno paznju, koje su realne cene, koliko je tesko naci delove za minija i slicne stvari.Vrlo je moguce da sam povrsno iskazao svoje misljenje, ali vas molim da mi odgovorite na moje pitanje jer cete mi mnogo pomoci.Svaki komentar je dobrodosao.Hvala vam puno!!!  :uraa:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Kupovina Minija
« Reply #1 on: May 26, 2011, 19:51:38 PM »
pozdrav druze :mks:
na pravo si mesto dosao
- sve zavisi koliko mozes da se ispruzis
po mom iskustvu bolje je kupiti minija koje je u dobrom stanju a skuplji nego krsa za male pare pa u njega ces strpati mnogo vise nego sto mislis  i vise od toga, i svaki mini koji je sredjivan i ulagano u njega uvek se prodaje bar za 40 posto jeftinije nego sto je vlasnika izaslo to sredjivanje
nadji nesto pa  nas obavesti da ti damo komentar, naravno pre nego sto kupis :good:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

gusar381

  • Guest
Odg: Kupovina Minija
« Reply #2 on: May 26, 2011, 20:04:15 PM »
na prvom mestu da se zahvalim sto ste mi izasli u susret i odgovorili na moju poruku.Da sam dosao na pravo mesto nisam ni sumnjao :) .Gledao sam po oglasima razne Minije po ceni od oko 1000 eura, tacnije nasao sam 3 razlicita auta po toj ceni.Iskren da budem plasim se bilo kakve kupovine jer nemam apsolutno nikakvog iskustva niti znanja po pitanju Minija, a i ne znam nikoga ko bi mogao da mi pomogne u tome.To je glavni razlog sto sam dosao ovde, jer znam da sam "okruzen" ekspertima za ovu oblast.Hvala vam puno, i molim vas za sto vise komentara, kako bih do leta stigao da pazarim nesto  :hi:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kupovina Minija
« Reply #3 on: May 26, 2011, 20:26:23 PM »
Najidealnije bi bilo kada bi u uzem izboru imao neki Mini koji je sredjen,ili eventualno ocuvan a ciji je rad ili stanje ovde prikazan(o)
U toj opciji,sem ako covek nema bas izrazenu zelju da ga radi od pocetka ima smisla uzeti sredjen auto
Najgora je opcija kupiti navodno sredjen Mini,a onda ga raditi kao nekog za sredjivanje
Tako ispada da je covek dao novac za lim,git i ko zna sta sve jos a onda sve to posece i pobaca pa iz pocetka,bacen novac
Tu je takodje i preporuka nekog upucenog i pouzdanog :)
« Last Edit: December 18, 2011, 21:23:08 PM by nebkv »

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
Odg: Kupovina Minija
« Reply #4 on: May 27, 2011, 01:39:06 AM »
dobro dosao u najbolji klub vidim da trazis minija imam ti ja minija na prodaju mini ti je 1975 god crveni sa belim krovom sve mu je odrajdeno i stanje ti je sedi i vozi sta je jos ostalo da se uradi treba da se registruje  posto mu je istekla registracija posto mini visi stoji u garazi nego sto se vozi ako si zainteresovan mozes na forumu da pogledas ceo istorijat tog minija, a ja sam u BG od 29 maja    063311765 pa mozes da dodjes i da ga vidis,a kao sto te i drugi savetuju sve zavisi koliko mozes da se ispruzis za kintu ali je bolje kupiti vec sredjenog minijia nego da radis sve od bule a to kostaaaaa ima glava da te zaboli  :stekaj: pozdrav pa se javi
MIlan /lepibajloni

gusar381

  • Guest
Odg: Kupovina Minija
« Reply #5 on: May 27, 2011, 02:20:08 AM »
Hvala na odgovoru, sve te stvari su mi vecimnom jasne  :good: .Sad me iskreno zanima da uzmem auto, i stvarno sam zainteresovan i nisam jedan od onih koji su neozbiljni pa se segace sa ljudima :) .Po prirodi sam pedantan i ne volim stvari koje su samo na izgled lepe, a unutra nikakve ("spolja gladac, a unutra jadac").Sada imam problem jer ne znam kako da procenim da li je auto gitovan, kakva je limarija, kakav je motor, pod i slicno.Ako vi imate neke savete molim vas ostavite ih ovde.

Zapravo stavite sebe u ovakvu situaciju pa mi recite sta bi ste cinili.Hvala vam puno na svemu  :hi:

gusar381

  • Guest
Odg: Kupovina Minija
« Reply #6 on: May 27, 2011, 02:20:56 AM »
dobro dosao u najbolji klub vidim da trazis minija imam ti ja minija na prodaju mini ti je 1975 god crveni sa belim krovom sve mu je odrajdeno i stanje ti je sedi i vozi sta je jos ostalo da se uradi treba da se registruje  posto mu je istekla registracija posto mini visi stoji u garazi nego sto se vozi ako si zainteresovan mozes na forumu da pogledas ceo istorijat tog minija, a ja sam u BG od 29 maja    063311765 pa mozes da dodjes i da ga vidis,a kao sto te i drugi savetuju sve zavisi koliko mozes da se ispruzis za kintu ali je bolje kupiti vec sredjenog minijia nego da radis sve od bule a to kostaaaaa ima glava da te zaboli  :stekaj: pozdrav pa se javi
Nikakav problem nije, ja cu se orijentisati u odnosu na cene drugih.Koje je godiste mini i mozes li da mi posaljes neki link gde si postavio oglas ili slicno...hvala i svako dobro  :pivo:

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: Kupovina Minija
« Reply #7 on: May 27, 2011, 11:25:55 AM »
Nikakav problem nije, ja cu se orijentisati u odnosu na cene drugih.Koje je godiste mini i mozes li da mi posaljes neki link gde si postavio oglas ili slicno...hvala i svako dobro  :pivo:


Ovo je link tog Mini-ja....

http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,2509.0.html

gusar381

  • Guest
Odg: Kupovina Minija
« Reply #8 on: May 27, 2011, 12:08:06 PM »
Nikakav problem nije, ja cu se orijentisati u odnosu na cene drugih.Koje je godiste mini i mozes li da mi posaljes neki link gde si postavio oglas ili slicno...hvala i svako dobro  :pivo:


Ovo je link tog Mini-ja....

http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,2509.0.html
Koja je njegova cena?