Author Topic: Pozdrav svim clanovim  (Read 5027 times)

Offline BANE

  • Aktivan
  • Posts: 99
Pozdrav svim clanovim
« on: May 03, 2011, 09:45:51 AM »
Ja sam Bane iz Beograda(krnjaca) po struci sam automehanicar,radio sam to dok sam ziveo u Osecini varosica pored Valjeva.Sad zivim kao podstanar i radim kao vozac u jednoj firmi,ali ipak mehanika mi je u krvi. Kad sam dosao u Beograd 2003 prvi auto koji sam kupio od svojih para bio je Mini Moris 1000 i od tad imam veliku ljubav prema miniju.Jos kao klinac rekao sam sebi da cu ga jednom imati i tad mi se ispunila zelja. Vozio sam ga dve godine i odlicno me je sluzio . kad sam se pojavio sa njim u mom rodnom mestu svi su ga zagledali sa svih strana i divili su se ,do tad ga niko nije video uzivo ,ipak to je malo mesto da kazem selo. Menjao sam se sa drugom za bubu 1200j da bih posle dva meseca bubu ostavio mom tati a ja ponovo kupio mini kuper 1300 i to sam ga nasao u jednom selu pored Valjeva . Bio je malo truo pa sam resio da ga kompletno sredim ali ispali su mi neki ne planirani troskovi  i morao sam da ga prodam drugu sa kojim sam se menjao za bubu . .On je od dva napravio jednog koji je sad kao nov ,i od tad zalim za njima.Ali resio sam ove godine da kupim jednog u losijem stanju pa ja polako da ga sredjujem          



« Last Edit: May 08, 2011, 15:34:21 PM by BANE »
baneee

Divac

  • Guest
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #1 on: May 03, 2011, 10:21:01 AM »
Dobro došao,
želim ti puno sreće u pronalaženju i daljem radu na miniju.
Ako te još drži strpljenje, kupi lošiji pa ga sređuj sam od nule.
Ako si nestrpljiv, taj na slici ti je dobar izbor. :wink:

Divac

  • Guest
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #2 on: May 03, 2011, 10:25:45 AM »
a ja ponovo kupio mini kuper 1300 i to sam ga nasao u jednom selo pored Valjeva

Daj nam malo informacija o mini cooperu 1300, bilo bi lepo videti ga ako imaš neku sliku.

Offline BANE

  • Aktivan
  • Posts: 99
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #3 on: May 03, 2011, 10:40:12 AM »
Na zalost nemam slike o mom miniju 1300 bio je crveni sa belim krovom felnama i retrovizorima ,diskovi napred i dva karburatora 12 tice felne i isao je kao lud. Tad nisam znao ni da cu ga prodavati ali cim budem isao kuci slikacu ga ,jer ga sad vozi moj drug ali nije ga ostavio u toj boji .    :wink:    A ovaj mini na slici to sam se slikao kad sam bio jednom prilikom u Parizu     :good:                    I hvala na savetu to i planiram da uradim kupicu losiji pa cu da ga sredjujem polako ,ali posle svadbe sad se zenim 4 juna pa puno para ide na to ali posle toga uzimam                                   
« Last Edit: May 03, 2011, 10:45:22 AM by BANE »
baneee

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #4 on: May 03, 2011, 11:31:43 AM »
Dobro nam dosao  :mks:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #5 on: May 03, 2011, 12:14:00 PM »
dobro dosao :mks:
a tog sto si prodao sa diskovima i duplim karburatorima nikada vise neces naci,takvih je malo ako je stvarno cooper  :pivo:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #6 on: May 03, 2011, 16:36:54 PM »
Dobrodošao!

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #7 on: May 04, 2011, 14:01:54 PM »
dobrodosao  :mks:

koje je godiste bio taj cooper?
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #8 on: May 04, 2011, 20:03:33 PM »
Dobro nam došao....  :koo-koo:

Offline BANE

  • Aktivan
  • Posts: 99
Odg: Pozdrav svim clanovim
« Reply #9 on: May 08, 2011, 16:03:09 PM »
hvala         :good:            odgovor amanu za godiste nisam siguran jer nije bio ni registrovan ne mogu da se setim ali onaj 1000 je bio 1976
baneee