Author Topic: Jadranska Regata  (Read 4860 times)

r_dalibor

  • Guest
Jadranska Regata
« on: October 01, 2010, 17:29:57 PM »
Dragi moji,
Bio sam na najlepsem moru(ko zna koji put). Znam da svi volite avanture, pa evo da vam malo docaram neke lepe predele. Mislim da je Rally kroz Dalmaciju, pitanje dana.  :mks:








« Last Edit: October 01, 2010, 17:55:09 PM by Austin Cooper S »

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Jadranska Regata
« Reply #1 on: October 01, 2010, 19:35:14 PM »
Raj na zemlji i vodi.

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Jadranska Regata
« Reply #2 on: October 01, 2010, 19:54:51 PM »
ufufufufuf....savrsenstvo....kao sto rece sindz PRAVI RAJ
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Jadranska Regata
« Reply #3 on: October 01, 2010, 20:05:44 PM »
barba, slike su savrsene!!! :good:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Darjan1275

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 332
Odg: Jadranska Regata
« Reply #4 on: October 01, 2010, 20:27:29 PM »
a doziva me more da mi duši vrati mir.... :(
ovo je vjerojatno mrdujska regata ili? :good:

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Jadranska Regata
« Reply #5 on: October 07, 2010, 08:53:22 AM »
baš su osvežavajuče slike pogotovo u ovim kišnim danima i navodi me da razmišljam o odmoru.
vidim Dalibore da te ne privlači samo more, nego sve što ima volan ;-) ..... dobro ti stoji i taj veliki volan.

r_dalibor

  • Guest
Odg: Jadranska Regata
« Reply #6 on: October 07, 2010, 18:53:34 PM »


 Negde bas kad sam se vratio sa jedrenja u Split bila je i najveca regata na Jadranu- MRDUJA.
 Bilo je interesantnih komentara. Moji se pohvalili kako imaju gosta Beogradjanina koji se vratio sa jedrenja. Kazu: ...Ma daj, zovite ga kod nas na veceru!!! :laughing:
 Bilo bi lepo da sam ja Voja, ali nisam....

 Inace Mrduja je bila 79-ta do godine 80-ta jubilarna i mozda pokusam da sa ekipom bar ucestvujemo.
 Mrduja krece iz Splita , vozi se 22 nauticke milje do otocica Mrduja izmedju Solte i Braca. Bilo je oko tristotine jedrilica.
 Pobedio je Voja Radivojevic ozbiljan jedrilicar. Cela ekipa je iz Beograda, ali kljucni covek, takticar je splicanin Minski Fabris, cuveni jedrilicar.
 Sama jedrilica je formula jedan RC44 od karbona koja kosta oko 600 000 $
 
 Darjane, hteo sam da te iznenadim i popijemo kafu na rivi, ali bilo je veoma lose vreme, pa sam odustao.

Grego,  sta ima lepse od volana? :lol:

r_dalibor

  • Guest
Odg: Jadranska Regata
« Reply #7 on: February 04, 2011, 17:15:54 PM »
Veoma tuzna vest! Poginuo je covek koji je bio samnom na jedrenju! Filipovic - Fica tehnicki direktor B92.
Verovatno ste vec culi u vestima. strastveni alpinista, poginuo je u Austriji u Alpima. Ja jos nemogu da verujem!??


Divac

  • Guest
Odg: Jadranska Regata
« Reply #8 on: February 04, 2011, 21:02:11 PM »
Veoma tuzna vest! Poginuo je covek koji je bio samnom na jedrenju! Filipovic - Fica tehnicki direktor B92.
Verovatno ste vec culi u vestima. strastveni alpinista, poginuo je u Austriji u Alpima. Ja jos nemogu da verujem!??

Strašno, tuga je kad tako ode mlad čovek, sportista. Saučešće svima koji su ga poznavali.