Author Topic: Moj GT  (Read 64662 times)

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #120 on: July 10, 2008, 12:32:22 PM »
ne treba mi vezni lim...ako ste na exitu u subotu i nedelju,vidimo se tamo
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moj GT
« Reply #121 on: July 10, 2008, 13:12:31 PM »
pa jel njemu stigao taj vezni lim ili sta????



@fefe ja sam kod mean-a u komsiluku fazon 5 kuca od njega pa se javi kad budes u ns da zablejimo  :dirol:

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: Moj GT
« Reply #122 on: July 10, 2008, 14:40:42 PM »
pa jel njemu stigao taj vezni lim ili sta????

JE!
Ali ga nisi obavezan uzeti...pogotovo ako si nabavio vec drugi!

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moj GT
« Reply #123 on: July 10, 2008, 15:15:13 PM »
pa nabavio sam al ono.... ok, ako ti tako kazes  :blush:

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: Moj GT
« Reply #124 on: July 10, 2008, 16:42:16 PM »
Gle ja ti govorim isto kak bi Ja napravio da sam na tvom mjestu...
Da sam narucio neki dio i cekam ga 3-4 mjeseca narucio bi si ga negdje drugdje i ovaj prvi bi zaboravio...nema sanse da bi uzimao oba!
« Last Edit: February 01, 2010, 21:22:25 PM by Brutalac »

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #125 on: July 11, 2008, 00:13:50 AM »
kad smo vec u temi MOJ GT-samo da javim da je auto konacno stigao kod mene...ima tu jos nekih sitnih zajebancija ali sve u svemu,ide bez problema za sada...jedino sto mu je vracen sistem sa dva hladnjaka...struja je sredjena...cekam jos da se sredi plovak i taj neki dihtung oko njega i to je to...na zimu ce biti prefarban u mat boju...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Moj GT
« Reply #126 on: September 02, 2008, 15:03:36 PM »
Fefe,... ajde molim te napiši koju reč više o sistemu sa dva hladnjaka.
inače trebam ti pohvaliti GTa. baš bi voleo GTa u svojoj kolekciji jednog dana.
i čestitam za pojavljivanje na engleskim stranicama!

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #127 on: September 05, 2008, 13:19:58 PM »
iskreno da ti kazem,ja sam ga uzeo sa dva hladnjaka...ono sto znam sigurno je: jedan je klasican Minijev hladnjak a drugi je montiran napred(GT ima vise mesta pa moze da stane)...taj drugi hladnjak je od Golfa 1...mogu da slikam pa da vidis otprilike kako je to montirano...
Inace,danas sam se vratio iz Londona...bilo je super...gledao sam Chelsea naravno...posto sam sve pare spickao na budzenje GT-a nisam bas imao nesto puno za potrositi...konacno je stigao novi volan,set brisaca i stakla za stopaljke ali ce sve to biti montirano(zajedno sa novim tepihom) kad mu budem opet odradio lim i ofarbao ga u mat crnu(svi kazu da to nikako ne radim ali ja sam covek rodjen kontra)... :bullshit:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Moj GT
« Reply #128 on: September 05, 2008, 13:30:27 PM »
zanimljivo.... ali mi nije jasno zašto mu je potreban drugi hladnjak? dali se previše greje? slike me baš zanimaju.
u vezi boje.... mat crna izgleda jako zanimljivo..... trenutno popularna kod engleza.... bolje to nego neku metalik.... jer ipak najviše volim klasične minijeve boje. ipak je mini več oldtajmer i dobro mu stoje. zašto ga modernizirati sa nekim novim bojama.
ali custom varijanta u crnoj mat boji ipak nije loš odabir.

ajde iskreno.... koliko minija si video u engleskoj? ja imam ponekada osečaj da ih više vidim kod nas nego kod njih.


Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #129 on: September 05, 2008, 13:39:13 PM »
suvise se greje...probao sam i sa 2 core radijatorom ali ne vredi,dize temperaturu a motor je skroz odradjen...ne znam koji mu je ku**c...sve je novo stavljeno...i termostat,i pumpa za vodu ona high capacity,taj 2 core radijator i opet dize...sad sa dva hladnjaka je koliko toliko OK...pitao sam nekog majstora da li je moguce da je glava otisla a on kaze da nije jer su to neke gusane glave...
ta mat boja mi se dugo mota po glavi,isto ce imati narandzaste strafte ali je pocelo da me hvata ludilo da mozda bacim zelene,onako drecave ali to bi znacilo da i ceo enterijer mora da se menja...
u Londonu sam bio 10 dana i video sam ukupno 5 starih Minija,ni jednog GT-a...ali sam zato video barem 10 MG-a...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Moj GT
« Reply #130 on: September 05, 2008, 13:53:59 PM »
dali si pogledao kako imaš naštelovano paljenje? smesu benzina? igraj se malo sa podešavanjem, probavaj i prati temperaturu.
dali ti previsoku temp. pokazuje samo na čukama ili stvarno zakuvava?
stvarno je da kod minija teško ode glava osim one sa večim ventilima (31, 36) tamo ima jako malo mesa.... ali i da bi ti otišla glava to bi video.
kakav ti je blok? dali znaš istoriju? dali je predhodno bio več zakuvan motor?

drago mi je da nisam jedini čudni koji sam redko video minije u GB. ali je sasvim obrnuta slika na mitinzima. tamo več preteruju  :thinking:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moj GT
« Reply #131 on: September 05, 2008, 14:46:22 PM »
pa... kada je nosen blok na hilznovanje, ravnanje i ostalo da li je otkuvan? imas pozadi na bloku sraf za vodu... odvrni ga i procackaj nekom zicom... moguce da imas kamenac u bloku... ne znam sta je rasha radio...

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Moj GT
« Reply #132 on: September 05, 2008, 14:53:15 PM »
nakon svakog rada na bloku motora obavezno je čičenje svih kanala.... smeče je smrt motoru..... ali ipak nebismelo da se toliko greje zbog smeča....

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #133 on: September 05, 2008, 15:01:38 PM »
to je blok od de tomasa i radjen je na drugu specijalu...toliko znam...
paljenje je dobro,to je nastelovano...auto radi na 1200 obrtaja ali tako bi navodno trebalo zbog ostrije bregaste...a to za smece,jbg-ne znam ni gde je sraf a toliko se i ne razumem...ustvari,ne razumem se nista...izbacuje vodu na hladnjaku...doduse,sad mu fali ta posuda u koju ide visak vode(ta cantra od vw)...to treba da se namesti ovih dana pa cu onda videti...
ali mi je cudno sto je dizao temperaturu i sa 2 core radiatorom...njega sam uzeo jer sam video da je to najbolji hladnjak i da se sa njim hlade cak i turbo motori...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moj GT
« Reply #134 on: September 05, 2008, 15:03:13 PM »
pa moguce da je prljav blok... al nije valjda toliko lud rasha da ne odnese blok na kuvanje...