Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Moj Austin Mini 1000 SDD

<< < (8/8)

bexaca:
I konacno su se radovi zahuhtali.Nista ranije nisam javljao iz razloga sto mi je limar bio jako bezobrazan i nije se javljao na pozive,a mini je propadao na kisi.Uglavnom dozvao se pameti i krenuo u posao.Evo nekih fotkica,malo starijih.Sada je vec odradjen i spricgit i spreman je za farbanje,jos i to moram fotkati da vidite.Evo ovoga za sada.







Sinisa:
E dobro je. Pitao sam se puno puta šta se dešava sa tobom i sa tvojim minijem.

bexaca:
Pozdrav svima nakon 7 godina. Ne bih dužim sa opravdanjima zašto me nije bilo već bih voleo da mi preporučite nekog dobrog majstora za motor u okolini Inđije, mada lokacija ne mora da bude presudna. I dalje je isti mini u mom vlasništvu, i dalje je želja tu. Hvala svima unapred  :)

drugmarko:
Na zalost za sedam godina koliko je produvalo motora toliko je produvalo i majstora pa smo malo u deficitu. Sto se tice majstora koji jos nisu potpuno produvali imas par opcija: Prle Beograd/vranic, Marko/Novi sad ( ne znam da li radi jos motore ), gosn Ljuba Beograd/borca i okolina vrnjacke banje, covek koji popravlja auto jednom nasem clanu. Sobzirom da smo svi imali problema sa odredjenim majstorima ne bih da preporucujem nikoga vec sam ti dao opciju da sam izaberes. Cena za generalnu je odprilike ista svuda pa javi ciji kontakt da ti posaljem.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version