Klub i Forum > Predstavljanje automobila članova Foruma

Moj Austin Mini 1000 SDD

<< < (5/8) > >>

gajudin:
odlicna osnova ...samo polako
ima dobre linije , tako da limarijski nije budzen ali mu obavezno promeni migavce, ove koje imas su od traktora ili fice
 :mks: samo napred

bexaca:
Poceli su radovi . Izvadjen enterijer , ide kod limara za koji dan ,ako ne i danas :) evo i malo fotki,da budete u toku  :wink: dok se limarija sredjuje,sedista idu na tapaciranje :)

Izgleda kao da nema puno da se radi .



bogi:
da to je mini iy krusevca prodavao se 400e preduhitrio si me za par sati mije losa osnova

gregor.tm:
bravo za započete radove!
mini izgleda dobra osnova. javljaj o napredku!

bexaca:
e ljudi,posle izvesnog vremena se javljam . Radovi su zapoceli,ne idu kako sam planirao,ali bolje ikako nego nikako. Automobil se nalazi,tacnije samo limarija bez motora kod limara , i treblo bi da se pocne raditi za koji dan. Majstor kaze da ce biti za otprilike petnestak dana,ako ne i vise. Auto ce biti najverovatnije ofarban u crvenu boju,sa belim krovom,i dve bele linije.Da ne duzim sa pricom,evo par fotkica pa uzivajte :)

Motor je otisao kod majstora i jednog od sledecih dana trebalo bi da se vidi sta mu fali, pa da se nabavi i krene da se radi .


Krenuo je da skine git i imao je sta da vidi.Puuuuuunooo gita,previse.Bice posla :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version