Author Topic: mini hondaholic's mini  (Read 6471 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
mini hondaholic's mini
« on: January 09, 2009, 18:41:53 PM »









ocekujemo saleta da nam kaze detalje  :wink:

Mini Hondaholic

  • Guest
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #1 on: January 12, 2009, 11:02:47 AM »
Kao sto neko rece, ZIV JE MINI UMR'O NIJE!!!
Zamenjen je motor. Uleteo je 1300 od Autin-a. Ide jako lepo. Ostalo je da se malo srede kocnice. Hvataju tek na kraju a paknovi su novi? :umm:

Malo zeza kvacilo (nemogu da nabodem drugu pa to ti je) ali i to cemo srediti kad malo otopli, ubacivanjem menjaca novijeg tipa. Ide minic kao blesav. Probna voznja je bila od Obrenovca do Bloka 45 gde je BaneBRE uslikao makinu i vratio sam se nazad bez ikakvih problema. Trenutno se ne vozim jer mi je riknuo akumulator ali cim legne plata eto i baterije za igracku.

Do proleca ce se raditi samo tehnickoj ispravnosti, a kad krene lepo vreme pada farbanje i jos po nesto.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #2 on: January 12, 2009, 11:05:30 AM »
super!  :good:


jesi isao na otpad i jel se secas koje je boje taj mini sto stoji tamo?

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #3 on: January 12, 2009, 14:23:59 PM »
Kad je vec rec o otpadu,setih se sad,ne znam da li sam to vec pominjao.Pre par godina na jednom otpadu na Vidikovcu bila su dva Minija.Dovuceni sa parkinga.Jedan je kao imao poznatog vlasnika koji je trebao da dodje po Mini,a drugi je bio pod znakom pitanja.Pre godinu-dve sam opet isao na taj otpad i bio je samo jedan Mini,drugog koji je kao imao vlasnika nije bilo.Sa ovog sam kupio neke sitnice.Kompletan je,ima motor,trapove delimicno i enterijer.Lako je naci taj otpad,jer je u komsiluku slican otpad,a na ulazu tog "komsijskog otpada" je avion Dakota.Znaci Mini je na otpadu levo,a Dakota na otpadu desno

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #4 on: January 12, 2009, 14:29:12 PM »
na Ibarskoj?

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #5 on: January 12, 2009, 14:35:24 PM »
Pa da :).Inace Mini je super,znam ga jos od ranije i bilo mi je zaista cudno zasto se tako dugo prodaje za tu sumu.Mozda su ljudi zazirali od PR tablica  :thinking: U svakom slucaju da supruga nije nabavila Mini kog radimo sigurno bi uzeli ovaj(naravno mislim na Mini Hondaholic Mini :))
« Last Edit: January 12, 2009, 14:40:07 PM by nebkv »

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #6 on: January 12, 2009, 14:38:32 PM »
ajd ko prvi bude išao da čerupa neka uslika malo spolja, malo unutra, malo pod haubom  :slikanje:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #7 on: January 12, 2009, 22:08:04 PM »
Imas tu malo posla oko enterijera a ostalo je super.

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: mini hondaholic's mini
« Reply #8 on: January 15, 2009, 13:48:17 PM »
znam gde je otpad , svrnucu pa javljam detalje, ako sam razumeo dobro to je kada 56 skrece desno na labudovo brdo , odma kod skretanja
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!