Author Topic: Miniji sirom Srbije  (Read 70010 times)

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Miniji sirom Srbije
« on: October 26, 2008, 14:13:52 PM »
Resih da otvorim i ovu temu,s obzirom da imam par slika minija na koje sam naleteo zadnjih godina u raznim gradovima Srbije.Pa da krenemo :)
Ovaj mini se nalazio u Smederevskoj Palanci,nedaleko od mesta gde sam fotografisao onaj beli mk2.Vise nije na ovom parkingu,a fotografija je iz 2006



Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #1 on: October 26, 2008, 14:23:24 PM »
Ovo je mini prijatelja iz Race Kragujevacke u fazi rada,i nakon sto je odradjen.Registrovan je i redovno se vozi.Trenutno zavrsava limariju na jos jednom mk4 kog je nabavio u okolini Batocine.Ima jos dva za delove



Inace mislim da mu je ovaj mini na prodaju,razmisljao je o nekoj cifri od oko 2000e

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #2 on: October 26, 2008, 14:33:07 PM »
Na ovaj mini sam naleteo u blizini Kragujevca pre dve tri godine.Od vlasnika sam dobio par prvih brojeva ljudi iz Beograda u vezi novih i polovnih delova(auto kosa,mini sop u novom beogradu...)



Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #3 on: October 26, 2008, 14:47:41 PM »
Mislim da ce deo forumasa prepoznati ovaj mini :rolleyes:.Fotografisao sam ga prosle godine u Kovinu.Inace prijatelj iz Race je bio u pregovorima da kupi ovaj mini,ali je cica u zadnjem momentu odustao i rekao da nece da ga prodaje,vec ce da ga sredjuje :thinking Inace mini je sklopljen od svega i svacega.Stari tip menjaca na mk4 skoljci,i gomile raznoraznih detalja.Vidi se da je stari nekada zaista imao desetine minija za delove :)




Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #4 on: October 26, 2008, 16:15:34 PM »
ovaj poslednji iz kovina se prodavao za 400e. ima magic wand menjac-direktno rucica ide iz menjaca bez poluga...

Shtrumf_bg

  • Guest
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #5 on: November 09, 2008, 21:35:42 PM »
dajte tacnu lokaciju u kovinu, tamo sam bukvalno svaki dan, zbog posla, pa mogu videti da li se prodaje ili sta vec..

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #6 on: December 01, 2008, 13:03:05 PM »
Ja sam bio samo jednom,ali ne znam kako bih ti objasnio.Mislim da sam imao adresu.Ovaj Mini relativno cesto vidjam u Svilajncu,mada su tablice KG,a po broju mi se cini da je okolina Race



Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #7 on: December 01, 2008, 13:07:21 PM »
Obecane fotografije Minija iz Volvo servisa na izlasku iz Kragujevca prema Kraljevu.Mini stoji tu vec dve godine najmanje i samo se pomera po dvoristu.Motor izvadjen treba da se radi generalna,vlasnik je iz Gornjeg Milanovca.Uzeo sam broj coveka iz servisa koji je zaduzen za taj Mini da bih se raspitao kakva mu je sudbina,da li je na prodaju i sl.Jos uvek nisam stigao da pozovem :blush:



Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #8 on: December 01, 2008, 18:07:16 PM »
svaka cast na trudu :good:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #9 on: December 01, 2008, 18:39:56 PM »
Na ovaj mini sam naleteo u blizini Kragujevca pre dve tri godine.Od vlasnika sam dobio par prvih brojeva ljudi iz Beograda u vezi novih i polovnih delova(auto kosa,mini sop u novom beogradu...)





Obozavam ove ratkape.Stavio bi ih kad bi ih imao. :cry:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #10 on: December 01, 2008, 19:16:14 PM »
necu da te lazem ali mislim da ih neko od nasih ima samo nemogu sa se setim, mozda nema sve cetiri ali ima bar tri komada
nisam siguran ali mislim da je banex :thinking:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #11 on: December 01, 2008, 21:01:29 PM »
imao ja al bacio pre par godina kad sam sredjivao podrum....  :blush:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #12 on: December 01, 2008, 21:10:09 PM »
Na ovaj mini sam naleteo u blizini Kragujevca pre dve tri godine.Od vlasnika sam dobio par prvih brojeva ljudi iz Beograda u vezi novih i polovnih delova(auto kosa,mini sop u novom beogradu...)





Obozavam ove ratkape.Stavio bi ih kad bi ih imao. :cry:

kakav haos od Minija...leva vrata normalna,desna-jel to bese innocenti imao sa leptirom?
mislim da imam ja te tanjirice,sva 4 kom al ne znam u kakvom su stanju...proverim pa javljam...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #13 on: December 02, 2008, 16:40:36 PM »
a vidi jeste, svaka cast na ostrom oku
aj vidi za radkapne, umrece nam clan odbora od plakanja
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #14 on: December 03, 2008, 00:42:40 AM »
 :hid_crazy:(od srece)