Author Topic: Klub???  (Read 14331 times)

Shtrumf_bg

  • Guest
Re: Klub???
« Reply #15 on: November 11, 2007, 18:23:25 PM »
 bez obzira na nesuglasice, prepucavanja, sukob misljenja - svi imaju nesto zajednicko, a to je skup, na kome cemo svi biti prisutni.. ocigledno je da ima i ljudi van Beograda, koji su takodje zainteresovani da budu prisutni na tom okupljanju.. s toga je najbolje okupljanje najaviti ranije da bi svi mogli da se organizuju, jer ipak svi imaju nekih obaveza, bilo poslovnih, studentskih ili sta vec.. po svemu sudeci najbolje je da to bude nedelja, kada je najveca sansa da vecina ljudi nadje slobodnog vremena, a sada koja - neka odluci vecina.. i neka vreme ne bude izgovor.. stvari se mogu dogovoriti i uz ispijanje piva..  :P :P :P mislim da uopste nije bitno koliko se ko oko cega iscimao i u kolikoj meri, jer niko ovde ne radi nista iz interesa ili p(d)okazivanja, vec iz ljubavi prema necemu zbog cega i jesmo svi ovde... zato, neka to bude iznad svega.. ne bi bilo lose do tada prikupiti i predloge oko logo-a i svega drugog, pa da na licu mesta sve izglasamo, dogovorimo.. takodje, mislim da ne trebaju postojati ogranicenja bilo koje vrste (da li je neko clan ovog ili onog kluba, da li podrzava ovo ili ono, da li ima minija ili ne, ili 'pak mozda razmislja da proda istog - to se odnosi na mene)..

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Re: Klub???
« Reply #16 on: November 11, 2007, 18:36:38 PM »
slazem se...ali cemu onda da se radi logo kad su ljudi iz minimanije vec odredili svoj logo???
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Shtrumf_bg

  • Guest
Re: Klub???
« Reply #17 on: November 11, 2007, 21:06:50 PM »
 sve sto postoji podlozno je promenama.. pa, tako i neke stvari koje su oni utvrdili.. naravno, to vazi u slucaju dogovora.. na kraju, poenta svakog kluba i jeste da svaki clan ima pravo na predlog.. samo smatram da je neke stvari mnoglo lakse resiti kada se svi nadjemo na jednom mestu..

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Klub???
« Reply #18 on: November 11, 2007, 21:47:07 PM »
fefe ne znam da li si primetio da niko iz "minimanije" vec par nedelja ne prica nista ovde sem milosha a i oni izgleda nisu raspolozeni za saradnju... ima dosta stvari koje treba da se promene kod njih po meni ali necu o tome dok se neko od njih ne bude pojavio da ne ispadne da prozivam, ogovaram ili sta vec...

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Re: Klub???
« Reply #19 on: November 12, 2007, 00:48:19 AM »
ako smem da primetim dostigli smo magicnu brojku od 10 ljudi koliko je potrebno za osnivanje kluba!sve sto nam sad predstoji jeste da se naprave logo i statut kluba.Naj realnija opcija jeste da se svi skupimo i dogovorimo,a naravno svako je dobrodosao.Molim vas da od sada pa nadalje malo cesce posecujete rubliku OKUPLJANJA da bi sve ovo sa price prebacili u dela ::) ;D ;)
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Re: Klub???
« Reply #20 on: November 17, 2007, 04:10:23 AM »
Molim sve zainteresovane koji su u mogucnosti da se pojave u nedelju na okupljanju radi (pokusaja ;D )osnivanja MCS-a
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

mister x

  • Guest
Re: Klub???
« Reply #21 on: November 19, 2007, 13:34:04 PM »
ljudi imam predlog,da se nadjemo na pola puta ponesite oruzije i kad se vidimo shorka izmedju nas ko prezivi nek zivi
he he
 O0

zver

  • Guest
Odg: Klub???
« Reply #22 on: January 21, 2008, 16:35:16 PM »
o klub je super ideja,kada pocinje sa radom

Gajbica_850

  • Guest
Odg: Klub???
« Reply #23 on: January 22, 2008, 22:58:39 PM »
Slazem se da se osnuje klub.Ako postoji ikakvi problemi ,pomoci cu ja a i cela nacionalna klasa.Jeste da nam je sad udruzenje u k**cu , tj nije ko sto je nekad bilo , ali pomocicemo u svakom slucaju.Pozdrav
« Last Edit: January 22, 2008, 23:01:40 PM by Gajbica_850 »