Author Topic: pukla LETVA VOLANA  (Read 9910 times)

Offline tarikbaa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 15
pukla LETVA VOLANA
« on: May 08, 2017, 11:06:43 AM »
drugovi, sinoć mi je na parkingu pukla letva volana.. sva sreća pa nije negdje u vožnji.. uglavnom u pitanju je lijeva strana, puklo je na vezi na onom zglobu koji dodje ispod manžetne.. na minisparesu tog dijela nema, ima samo cijela letva volana??? meni treba tačnije Tie rod/gaiter repair kit GSV1009

ima li neko ovaj dio i šta sve trebam promijeniti??? da ne bih više imao ovakvih problema  :vozimo:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: pukla LETVA VOLANA
« Reply #1 on: May 12, 2017, 21:20:41 PM »
Dobro je da je na parkingu,to nije ni malo naivna stvar :blink:
Ako budes u prilici slikaj da vidimo tacno kako to izgleda,mesto gde je doslo do pucanja

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: pukla LETVA VOLANA
« Reply #2 on: May 12, 2017, 22:38:02 PM »
Ako sam dobro shvatio pukao ti je krajnik...

http://www.minispares.com/product/Classic/Steering/Racks/Track_Rod_Ends/GSJ734MS.aspx?180201&ReturnUrl=/search/classic/track%20rod%20end.aspx|Back%20to%20search

Iako ne znak kako to moze puknuti tj koji je uzrok pucanja!? Nagledao sam ih se u svakakvim stanjima ali NIKADA nije pukao

Ako budes u prilici slikaj da vidimo tacno kako to izgleda,mesto gde je doslo do pucanja

Naravno na letvi ne na parkingu  :uraa:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: pukla LETVA VOLANA
« Reply #3 on: May 14, 2017, 00:25:35 AM »

Ako budes u prilici slikaj da vidimo tacno kako to izgleda,mesto gde je doslo do pucanja

Naravno na letvi ne na parkingu  :uraa:

 :lol:

Offline tarikbaa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 15
Odg: pukla LETVA VOLANA
« Reply #4 on: May 16, 2017, 17:50:27 PM »
Nije mi pukao krajnik, ovako: od tocka ide krajnik pa stanga koja ulazi tamo ispod manzetne ( eh tu ima kao neki zglob koji je pukao, bar izgleda kao da je zglob doduse bio) ... slikat cu pa pokazem :blink: uglavnom debelo sranje!!

I gajudine molim te mozes samo potvrditi narudzbu letve gregoru za koju ti je Vladimir govorio :wink:

Offline jovanovski

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 417
  • Nemirni i Čudni
Odg: pukla LETVA VOLANA
« Reply #5 on: May 16, 2017, 19:53:26 PM »
Letva sa mini sparesa za 100e odlicna stvar I dobro ulozene pare