Author Topic: Skupština Mini Kluba Srbije  (Read 16069 times)

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #15 on: March 08, 2017, 13:26:01 PM »
Za sada je ograniceno na kupujem prodajem, ali stvarno je problem odrzavati ti sve  a koristimo ga svi a finansiraju samo clanovi.
Nije fer prema clanovima koji su izmirili clanarinu , jer bez njih forum nebi bio ziv. Bez foruma se nemoze, jer na drustvenoj mrezi nemozete usko da imate odredjene teme, da vrsite pretragu i slicno, bez foruma takve stavri nisu moguce. Jedini primat su fotografije projekata , skupova i slicno, ali sve sto vredi i sto nama pomaze da odrzavamo i vozimo minije je ovaj forum.
onog trenutka kada nebude moglo da se isfinansira sajt na gubitku smo mi clanovi a ne onaj koji je imamo koristi a nije platio, njemu je svejedno.
da se pogresno ne izrazim a da me svi razumete : bey foruma nebi bilo ni pola minija, pocev od vrednih informacija do nabavke delova i popravke pa do svega ostalog. Ako je nesto sto nam je  svima od  koristi i bitno zasto nebi pomogli svi ( mislim na one koji nisu clanovi).
u clanarinu koja je 2000 dinara, odrzavamo sajt i forum, klub kao UG (knjigovodja i sve ostalo), i promo materijal,majica kalendari i slicno. A za minijadu svako je protekle dve godine dobio i po pun rezervoar goriva, prosek 25l.

Samo da mi interesuje kao klub koji daje u sredstvima najmanje za godinu dana 5000 dinara,a za uzvrat trazi da se uplati clanarina od 2000, mislim da je iz racunice svima jasno da je klub pomogao clanu najmanje 3000 din, a svako potrosi za godinu dana 25 litara. I pored svega sa tih 2000 pomaze klubu da se odrzi i funkcionise nesmetano.

Ako neko ima bolje argumente zasto netreba da plati clanarinu molio bih da napise.

A jos moram da napomenem pomoc kluba u protekih godina da prilikom odlaska na medjunarodne skupove ( hrvatska i crna gora) klub je donirao svakom vozilu od 80-100e ko je krenuo na skup.

Ako iko navede jos jedan klub sa benificijama kao nas MINI KLUB skidam kapu.

POstoji jos brdo stvari koje nisam naveo jer se nisam setio, jedno mogu reci da 2000 je nista naspram onoga sta dobija svaki clan i njegov mini, a najdragocenije su informacije i ljudi koji su se preko ovog malog foruma i sajta umrezili upoznali postali prijatelji razmenili iskustva pomogli jedno drugo poklanjali delove jednom drugom i blabla blablabla......
Tako da onaj kome je mnogo 2000, u startu je izgubio 3000 i jos mnogoot oga

odjava :mks:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Milos88

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 63
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #16 on: March 08, 2017, 13:50:03 PM »
Pa kada bi se zakljucale jos neke stavke mozda bi naterale ostale da uplate clanarinu. Npr predstavljanje automobila. I jos neke bitnije teme.
Gorivo je nebitno, i da li si u plus ili minus sa uplacenom clanarinom i da li ces da dobijes majicu ili ne.
2000 dinara je smesno ako imas i vozis minija da das za svoj klub. Nesto ne valja kad samo 15 ljudi uplati clanarinu. I te zakljucane teme treba procesljati. Ne mozes prodavati delove a nema te na spisku.
Uostalom ja sam bzv pokrenuo ovu pricu, najmanje i koristim sve pogodnosti pa i necu mnogo pametan da se pravim.
 :mks:

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #17 on: March 08, 2017, 14:19:12 PM »
Ako ćemo da stavljamo na vagu ko šta dobija, a šta ne dobija za 2.000 RSD članarine, onda je to promašena tema! Članarina je članarina koja se plaća za članstvo u Mini klubu Srbije, i tom članarinom se finansiraju osnovne potrebe za funkcionisanje kluba (sajt - forum, obavezni knjigovođa, kancerarijski materijal, članske karte, klupske nalepnice, sva obeležja za Minijadu, ono što je pomenuo Igor za putovanja u inostranstvo, itd). Ono što se dobije pride (majica, ram za tablice, itd) je nešto što se klub trudi da od skromnih sredstava napravi nešto čime će član moći da obeleži pripadnost svom klubu. Postoje osobe koje su redovno na forumu, obaveštavaju nas kako koji šraf zavrnu ali da plate 2.000 RSD članarine to nikako! A predstavljaju se kao veliki ljubitelji Minia. Veliki ljubitelj a ne poštuje ni klub ni norme kluba! Niko nikoga ne tera niti da bude član kluba, niti da plati članarinu, ali onda budi toliko pošten pa se ne pojavljuj na stranici našeg kluba. Nisu članovi kluba, koji redovno plaćaju članarinu, dužni da finansiraju one koji to nisu i koji se na "mufte" provlače kroz forum. Mene bi iskreno bilo sramota!
Još da napomenem da je članarina kod Fićista 2.500 RSD
« Last Edit: March 08, 2017, 14:22:20 PM by Dušan Stankov »
Blue Transformer

Offline nishlija

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 55
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #18 on: March 11, 2017, 14:21:03 PM »
u vezi teme za predstojecu minijadu sto smo pricali,pozvao sam par ljudi iz AMSS i cekam odgovor da vidim da li su voljni da nam na neki nacin izadju u susret kao podrska na putu jedini problem je sto su to nezavisne firme,koliko sam razumeo odvojeni su i slep sluzba i osiguranje i pomoc na putu kao i ovi sto izdaju uverenja ali sve u svemu probacemo pa sta bude.sto se mene tice ja cu dati mali doprinos klubu i toj manifestaciji i obezbediti mirisne jelkice sa logom naseg kluba ili minijade,to mi je palo napamet mislim da ce biti interesantno..
nishlija

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #19 on: March 11, 2017, 18:39:08 PM »
u vezi teme za predstojecu minijadu sto smo pricali,pozvao sam par ljudi iz AMSS i cekam odgovor da vidim da li su voljni da nam na neki nacin izadju u susret kao podrska na putu jedini problem je sto su to nezavisne firme,koliko sam razumeo odvojeni su i slep sluzba i osiguranje i pomoc na putu kao i ovi sto izdaju uverenja ali sve u svemu probacemo pa sta bude.sto se mene tice ja cu dati mali doprinos klubu i toj manifestaciji i obezbediti mirisne jelkice sa logom naseg kluba ili minijade,to mi je palo napamet mislim da ce biti interesantno..

Odlično.  Hvala na pomoći  :good:
Molimo sve clanove kluba i foruma da slobodno daju svoje predloge oko poboljšanja organizacije kluba i Balkanske Minikada

Hvala unapred
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline nishlija

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 55
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #20 on: March 11, 2017, 19:04:34 PM »
Pa ako sami sebi ne pomognemo nece niko da nam pomogne :mks:
nishlija

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #21 on: March 12, 2017, 15:44:23 PM »
Super druze, javi samo da ti posaljem logo kluba ili minijade u pripremi za stampu za te jelkice :mks:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #22 on: March 12, 2017, 18:51:38 PM »
Bravo, odlična ideja  :good:
Ja ću probunariti po firmi da vidim imam li još negde onih traka za kačenje akreditacije.
« Last Edit: March 12, 2017, 18:54:03 PM by Dušan Stankov »
Blue Transformer

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #23 on: March 13, 2017, 09:36:06 AM »
Imam 90 kom.
Blue Transformer

Offline nishlija

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 55
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #24 on: March 13, 2017, 11:03:36 AM »
Pa taman 90 komada za svakog po jedna,mislim toliko minija ce imati klub za neku godinu :good:
nishlija

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #25 on: March 13, 2017, 12:59:53 PM »
Pa taman 90 komada za svakog po jedna,mislim toliko minija ce imati klub za neku godinu :good:

Nije to za to, na njih se kače akreditacije za učesnike ove Minijade.
Blue Transformer

Offline nishlija

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 55
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #26 on: March 13, 2017, 16:03:54 PM »
Pa onda 90 ucesnika da imamo! :bravo:
nishlija

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #27 on: March 18, 2017, 22:59:50 PM »
Pa onda 90 ucesnika da imamo! :bravo:
Imali smo.prosle godine 1vise od 90. Mnogo više ;)
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Skupština Mini Kluba Srbije
« Reply #28 on: March 18, 2017, 23:46:12 PM »
 :good:
Blue Transformer