Author Topic: brojevi koji su naknadno udarani na karoseriju od strane domaceg MUPa  (Read 7107 times)

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
imam problem da lociram gde su udarili broj sasije na miniju....patos nije radjen a znam da su ih udarali negde kod nogu....plocica na prednjev veznom je originalna i nije dirana....znam da je svaki mup imao svoju teoriju pa me zanimaju da li neko zna sva mesta gde su organi ispoljavali svoju kreativnost....

Offline Milos88

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 63
Odg: brojevi koji su naknadno udarani na karoseriju od strane domaceg MUPa
« Reply #1 on: December 07, 2016, 03:20:19 AM »
Na istom mestu gde i original. Ispod brisaca kad otvoris haubu. Ako je udarao mup obavezno pocinje sa PUS pa onda brojevi.

Mada mozes proveriti i na stubu od vrata.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: brojevi koji su naknadno udarani na karoseriju od strane domaceg MUPa
« Reply #2 on: December 07, 2016, 22:11:10 PM »
Ja sam video te pus brojeve i na onom trouglu kad se otvori hauba levo,u blizini kutije osiguraca.Na GT mi je broj ukucan na gredi ispod suvozaca

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: brojevi koji su naknadno udarani na karoseriju od strane domaceg MUPa
« Reply #3 on: December 08, 2016, 15:06:37 PM »
Na dva minija koje sam imao, brojevi šasije su ukucani ispod suvozacevog sedista . Na modelu iz 1971 (IMV Mini ) na samom rubu grede a na modelu iz 1975 na ravnoj povrsini grede
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
Odg: brojevi koji su naknadno udarani na karoseriju od strane domaceg MUPa
« Reply #4 on: December 09, 2016, 10:08:50 AM »
Izgleda da su lupali gde su stigli....nije na gredi, nije na patosu, nije na ukrucenju desnog kosa....zvacu predhodnog vlasnika da vidim da li on zna...

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: brojevi koji su naknadno udarani na karoseriju od strane domaceg MUPa
« Reply #5 on: December 09, 2016, 19:36:56 PM »
Izgleda da su lupali gde su stigli....nije na gredi, nije na patosu, nije na ukrucenju desnog kosa....zvacu predhodnog vlasnika da vidim da li on zna...
Nestalo u silnim restauracijama i farbanjima
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk