Author Topic: litra  (Read 5272 times)

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
litra
« on: December 06, 2016, 11:56:19 AM »
Mini 1000....trebao bi biti jedan od IMV-a po licenci
Za sada smo krenuli u total strip i skidanje farbe do metala....ima vise od tri sloja farbe i jednostavno je neprihvatljivo da se farba preko....od trulezi po karoseriji ...vidljivi su zadnji dzepovi, zadnji subframe, trouglovi ispred vrata...do suvozackih vrata ka krilima , zadnja hauba......ono sto me brine je trulez koja je ne vidljiva....sajtne....koje su lose uradjene pa ce morati iznova....i ono sto je pokriveno limom, gitom  i slicnim puniocima....kako god peskirace se kriticna mesta i detaljno ce se pretresti svki deo karoserije....

edit

postoji neki problem sa ubacivanjem slika  URL404 not found....

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
Odg: litra
« Reply #1 on: December 08, 2016, 10:23:50 AM »
i dalje ne radi preko postimage...iako sam napravio novi nalog..sad cu da probam preko photobucketa

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: litra
« Reply #2 on: December 08, 2016, 15:09:16 PM »
i dalje ne radi preko postimage...iako sam napravio novi nalog..sad cu da probam preko photobucketa


Ponekad zabaguje postimage. U svakom slucaju imas uputstvo na forumu  kako da postavis slike ;)
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php?PHPSESSID=15575ec4f02a20f93f7b366f104e45cf&topic=4599.0
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
Odg: litra
« Reply #3 on: December 08, 2016, 21:00:46 PM »






kao sto vidite zapoceo sam RASTURACIJU ...ono sto sleduje pre restauracije.....bitno je samo sve sloziti i obeleziti....

Milance_cam

  • Guest
Odg: litra
« Reply #4 on: December 08, 2016, 21:15:42 PM »
Mislio sam da si uzeo crvenog IMV-a iz Nisa koji se skoro prodao, ovaj je novost, bar meni.
Sta da ti kazem, srecno  :mks:

Offline MarkoSsss

  • Aktivan
  • Posts: 81
Odg: litra
« Reply #5 on: December 09, 2016, 00:04:05 AM »
To onaj što je nadjen pored puta pa je posle bio kod momka koji ima Fiću i istim bojama?
SuperMini

Offline nishlija

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 55
Odg: litra
« Reply #6 on: December 09, 2016, 22:42:22 PM »
Crveni je kupio jedan moj drug isto iz nisa i na prolece krece sa ozbiljnom restauracijom inace mini je bas kako treba sve je u originalu sam je istruleo dosta patos ali ima dobru osnovu za sredjivanje.
nishlija

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: litra
« Reply #7 on: January 08, 2017, 20:02:42 PM »
Bravo Sale za Minija!
Veoma mi je drago da je došao u prave i sigurne ruke.
Samo hrabro napred sa projektom. po slikama izgleda sasvim OK i nadam se da neče biti puno limarskih iznenađenja i radova.