Author Topic: Crna Gora 2016  (Read 13117 times)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #15 on: September 13, 2016, 23:15:42 PM »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline jovanovski

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 417
  • Nemirni i Čudni
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #16 on: September 14, 2016, 16:07:19 PM »
Mlogo lepo.
Šetao sam se ceo vikend u mini majcama. Smrc.....

Offline bogione

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 46
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #17 on: September 14, 2016, 19:40:33 PM »
Auuu
Svaka vam dala!

Cestitke na super turi....ove varijante su prave! Dizu moral i ucvrscuju veze 1 :good:

Bravo!
Vespasian rules and that's OK!

Offline mista_minista

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 100
    • Mini Klub Bar
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #18 on: September 14, 2016, 23:55:07 PM »
Naši prijatelji iz Mini Kluba Srbije, stigli su u Bar u petak veče. Nažalost, ja sam bio spriječen da ih dočekam, imao sam poslovnih obaveza u susjednom selu zvanom Podgorica. Međutim, kolega barski (Milan Dabanović) je to uradio za obojicu i nije nas obrukao. Smjestio goste, odveo ih na večeru, čuo sam i da ih je opjanio.

Sjutradan se ekipa spustila do Ade Bojane, a ja sam se paralelno sa njihovim odlaskom, vratio u Bar. Predsjednika Vladimira i njegovu veselu četu, upoznao sam u subotu posle podne. Pošto sam dobio poklone od prva dame kluba (o da, bilo je tu svega) prešli smo na druženje uz Milanove mušlje i Kabinet pivo (nutkao ga Nane). Pridružili su nam se stari klupski drugari (Mini Klub Bar ekipa), Milan Vukmanović (podpredsjednik- skandalozno došao sa Mercedes 124-kom) i dr. Srđan Kalinić (član upravnog odbora kluba- objasnio kako se i Countryman zapravo zove Mini). Priključio se i drugar Dejan iz Podgorice, sa svojim „taze“ Mini-em.
Malo 'ili, malo pili- a onda je ekipa sišla da oprlja ruke, nečim što nisu mušlje. Otvoriše haubu Dejanovog minića, nešto su čačkali, malo presjednik, malo Siniša a bogome i Nane. Nisam siguran, neko reče da su ga i opravili. Uglavnom, ispratismo Dejana uz fotku (neću je kačiti, previše ružni pod svjetlom uličnih reflektora). „Da otvorimo i Milijnog“, dobaci neko- a mene pojede blam. Vladimir skupi snage i podiže haubu. I k'o za maler, ufati se odma za čep od vode-- a tamo svega osim pomenute!  Mislim da su prvi put vidjeli Mini koji se hladi na vazduh. Dalje neću da prepričavam, moj Mini i nije toliko lijep u duši, nije ni zgodan naročito- ali je moj ipak. I ide bolje od mnogih koje znam. Npr. Milanovog nisu spasili. A sve su probali. I Vladimir, i Nane, i Siniša a bogami i Marko. I džabe. Nije se dao taj zeleni stvor. Rekoše da je karburator. Ja im povjerovah.

Sjutradan, ustali smo rano. Kafica „kod žednog kojota“ (na pjenu od mora- nije Budva jbg) a onda turneja kroz mali grad Bar, putevima Kralja Nikole, direktno do kultnog „Varadera“ (since 1988), prestonice svih izgubljenih dječaka. Naravno, ne bi bili u Crnoj Gori da i tu ne popismo kafu. Nešto kasnije se spuštismo do gradske Marine, napravismo neke kul fotke, malo pozeraj style, došla džipsi baba, upala i ona u kadar, dadosmo joj 20 cetni i odosmo dalje. Povedosmo beogracke ministe, da napune stomake a i utrobe svojih ljubimaca. Na benzinskoj se izljubismo po tri puta pa „spontano“ dogovorismo repete- sve isto, sledeće godine.  Sjutradan sjedosmo ja i Milan. „Oćemo li napravit Crnogorske Mini Susrete? Zvuči kul i na engleski, ima 3 M, Montenegro Mini Meetings“ velim ja. „Oćemo li zvat srbijance?“ doskoči Milan. „Nećemo! Mnogo jede onaj Siniša a Nane samo nutka Kabonet“ – dobaci nepoznati lik. „Daj da skupimo i region, 50ak Mini-a ako treba, samo da se nešto dešava. Da opet gledamo sređene miniće u raznim bojama, tako su kul- za razliku od naših raspada“- mislim da je ovo bio Milan. Pade dogovor bogami. I na skupštini kluba ga kanimo izgurat (podpredsjednik se slaže).

I tako drugari, na kraju, očekujete nastavak priče- next year.
The_montenegrian_job a.k.a. crnogorska veza. Da ne smaram sa fotkama, Vladimir je bio detaljan. A ako vas baš zanimaju fokte iz našeg ugla, zapratite nas na Instagramu (mini_klub_bar) i na Facebook-u. Čao.
Over & out.


Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #19 on: September 15, 2016, 10:06:43 AM »
barski i mista_minista
Jos jednom VELIKO hvala na gostoprimstvu  :good: :good: :good:
Bilo bi mi licno veoma drago da na vasoj skupstini prodje ideja The_montenegrian_job a.k.a. crnogorska veza.
Kao klub MKS  :mks: sve sto vam bude trebalo okop organizacije skupa, mi cemo vam pomoci

Pozdrav  :mks: :mks: :mks: TIM
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline mista_minista

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 100
    • Mini Klub Bar
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #20 on: September 15, 2016, 19:51:17 PM »
Šalu na stranu, veliko hvala i tebi Vladimire i svim momcima i djevojkama iz MKS-a.  :mks:  Pomoć će nam trebati i lagali bismo ako bi rekli da je nećemo tražiti  :)
Čujemo se - gledamo se  :vozimo:

Offline DejanPodgorica

  • Članovi MKS
  • Novajlija
  • *
  • Posts: 8
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #21 on: September 30, 2016, 14:21:55 PM »
Malo kasnim sa odgovorom ali nadam se da necete zamjerit. Kao sto je barski rekao, bolje ce govor da odrzi mista_minista. On je sve objasnio kako treba, pa cu i ja da se zahvalim kratko.  :mks:

Susret sa Beogradjanima (i jednim novosadjaninom, da ga ne zaboravim) je bio fantastican i pokazali ste na cemu treba druzenje da se zasniva. Za vas imam samo rijeci hvale i veoma mi je drago sto sam vas sve upoznao, FANTASTICNA STE EKIPA! Nadam se da cemo se vidjeti sto prije i da ce nas biti mnoooooogo vise.

Pokusacemo ove crnogorce lijene da nagovorimo da prave minije i da svi zajedno dodjemo na minijadu. Barski, mini_minista i ja cemo se potruditi da ostanemo zajedno i da nesto napravimo od minija :pivo:

Do sledeceg susreta drustvo ostajte mi zdravo, i nadam se da cemo uspjeti mog minija da utisamo jer se svi trudimo  :vozimo:

Pozdrav predsjednice, Nane, Marko, Sinisa; ljudi kojima nista nije muka da rade kada je mini u pitanju. Bilo mi je veliko zadovoljstvo upoznati vas. Pozdrav i svima ostalima koji nisu bili tu a upoznacemo se sledece godine u Beogradu Boze zdravlja!  :uraa:
Ako on ne može da učini da vam bude zabavno, onda mora da ste mrtvi.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #22 on: October 03, 2016, 15:45:38 PM »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline jovanovski

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 417
  • Nemirni i Čudni
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #23 on: October 03, 2016, 20:07:36 PM »
Preljepo

Offline mista_minista

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 100
    • Mini Klub Bar
Odg: Crna Gora 2016
« Reply #24 on: October 04, 2016, 20:53:39 PM »
Odličan video!  :punk: