Author Topic: nova pravila?  (Read 8470 times)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
nova pravila?
« on: March 25, 2016, 11:55:35 AM »
Zakljucali ste mi pravljenje novih tema i ne mogu da vidim prepisku sa savezom sto je bila.
izlazi mi poruka:
Došlo je do greške!
Izgleda da tema ili forum koju tražite ne postoji ili nemate dovoljno privilegija da biste je videli.

Svasta se prica a misljenje ne mogu da formiram na osnovu onoga sto sam cuo, zato mi je potrebno da mogu da procitam i drugu stranu.

"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: nova pravila?
« Reply #1 on: March 25, 2016, 21:15:26 PM »
Zakljucali ste mi pravljenje novih tema i ne mogu da vidim prepisku sa savezom sto je bila.
izlazi mi poruka:
Došlo je do greške!
Izgleda da tema ili forum koju tražite ne postoji ili nemate dovoljno privilegija da biste je videli.

Svasta se prica a misljenje ne mogu da formiram na osnovu onoga sto sam cuo, zato mi je potrebno da mogu da procitam i drugu stranu.


Samo moderatori i administratori mogu videti taj deo foruma (administracija)
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Admin

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 79
Odg: nova pravila?
« Reply #2 on: March 28, 2016, 09:31:53 AM »
Poštovani
prilikom plaćanja članarine ostvarujete ,osim pomoći klubu,opciju otvaranja foruma kao što su "kupujem" , "prodajem" i sl.
Pristup administraciji je ograničeno samo za članove UO kluba
Da li sada imate pristup svim pod-forumima osim administracije .
Da li možete da postavljate vaše teme?
u svakom slučaju možete pokrenuti novu temu na forumu koja je javna za sve
Pozdrav
Mks Tim

Offline Admin

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 79
Odg: nova pravila?
« Reply #3 on: March 28, 2016, 19:06:03 PM »
Поштовани Мкс Тим,

Хвала вам на брзом одговору и појашњењу ситуације.

Очигледно је да је неспоразум настао још на самом почетку разговора између мене и председника клуба где је председник прећутно дозволио мени да помислим да уколико уплатим чланарину бићу у могућности да учествујем у, сада већ не тако јавној, теми везаној за однос савеза старовренемских возила и нашег мини клуба. Собзиром да је реална ситуација била другачија, није ми остајало ништа друго до да помислим да је нека грешка у питању.
У сваком случају, видим да грешке нема тако да и ваша помоћ Мкс Тим у овом предмету није потребна.

Драго ми је да сам поред помоћи клубу добио и могућност да отворим форум "купујем" и "продајем".


Predsednik samostalno nije u mogucnosti da odobrava, donosi  ili opovrgne bilo kakve odluke UO .
Za to je zaduzen UO kluba I sami clanovi kluba
U svakom slucaju mozete pokrenuti bilo kakvu temu za diskusiju  kao punopravan clan kluba
Tema SSIV postoji vec duze vreme na forumu pa u istoj temi mozete postavljati pitanja, dobiti odgovore i traziti izjasnjenje svih calanova kluba o stavovima i misljenjima
Link za temu SSIV je u nastavku
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,1347.0.html
Hvala na razumevanju
MKS TIM