Author Topic: Pozdrav  (Read 5137 times)

Offline dejan dodic

  • Novajlija
  • Posts: 2
Pozdrav
« on: April 09, 2015, 23:21:22 PM »
Pozdrav za sve...Moje ime je Dejan zivim u okolini Lazarevca od nedavno sam vlasnik Mini Morisa 850...Trenutno je kompletno rasturen i polako se privodi kraju...Ako neko kojim slucajem ima rezervnih delova za prodaju neka mi se javi bio bih mu zahvalan.... Hvala

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Pozdrav
« Reply #1 on: April 10, 2015, 01:32:11 AM »
deki majku mu staru pa napisi bar sta ti treba od delova
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline dejan dodic

  • Novajlija
  • Posts: 2
Odg: Pozdrav
« Reply #2 on: April 10, 2015, 09:50:38 AM »
uh odakle da pocnem... :lol: a inace mini je 77 godiste sto sam zaboravio da kazem :fgh:
farovi sa sve rozetnama posto su moje ulubljene,auspuh,altenator,rubici moze plasticni,prednji zmigavci,plastika oko volana,komande za svetla migavce i brisace,navlake sto idu na tablu,kederi komplet,tepisi (al to planiram sam da ukrajam) ima jos par sitnica al ne mogu svega da se setim dok ne dodjem do njih da treba da ih ugradim

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Pozdrav
« Reply #3 on: April 11, 2015, 20:25:20 PM »
Dobrodosao Dejane i  uzivaj na forumu

 :mks: :mks: :mks:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Pozdrav
« Reply #4 on: April 18, 2015, 11:07:16 AM »
uh odakle da pocnem... :lol: a inace mini je 77 godiste sto sam zaboravio da kazem :fgh:
farovi sa sve rozetnama posto su moje ulubljene,auspuh,altenator,rubici moze plasticni,prednji zmigavci,plastika oko volana,komande za svetla migavce i brisace,navlake sto idu na tablu,kederi komplet,tepisi (al to planiram sam da ukrajam) ima jos par sitnica al ne mogu svega da se setim dok ne dodjem do njih da treba da ih ugradim

Farovi Lucas sa rozetama par, dobro stanje, 60 Eur. Poruka u lične poruke.
Blue Transformer

Offline Admin

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 79
Odg: Pozdrav
« Reply #5 on: April 20, 2015, 22:16:08 PM »
Nek je sa srecom  :good:
Vidimo se na Balkanskoj Minijadi 2015  :mks: :mks: :mks: