Author Topic: Genijalna ideja!  (Read 4506 times)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Genijalna ideja!
« on: March 24, 2015, 15:24:26 PM »
Dosta mi je vise placanja slepovanja tamo amo. bacio sam para i para i evo dosao ponovo na ideju da kupimo prikolicu.

Prika bi bila na ime kluba kao pravnog lica i pre svakog koriscenja moralo bi da se napravi ovlascenje za svakog ko bi zeleo da je koristi.

Najjeftinija neka koju sam nasao je 700-850 eur, dvoosovinka sa svim potrebnim za prevoz minija.

Clanovi kluba bi mogli da je koriste kad god im je potrebna pod uslovom da su platili clanarinu i da su najavili bar jedan dan unapred kako bi se organizovali.
Naravno, morali bi sami da dodju po nju (gde god se ona nalazila) svojim kolima sa kukom i naravno da je vrate nakon koriscenja u neostecenom stanju.

Svako ko se oseca da bi mu ikad zatrebala prika, mogao bi da da 50 evrica (to mu dodje kao dva slepovanja) i kad skupimo 700--850 evra mogli bi da se upustimo u ovu avanturu.

Ja sam do sada potrosio oko 400-500 evra samo na slep i mislim da je dosta bilo.

"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Genijalna ideja!
« Reply #1 on: March 24, 2015, 19:04:19 PM »
u pravu si , nema ko se nije izuo za slepovanje
podrzavam ideju i spreman sam da ucestvujem
cak i da ko zeli da ucestvuje da se skupe pare , pa de se renta dok se clanovima koji daju  novac taj isti i nevrati :hi:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Odg: Genijalna ideja!
« Reply #2 on: March 24, 2015, 20:24:14 PM »
Da dodam jos jednu prednost prikolice a to je da moze jedno vozilo da je vuce na minijadi.
U tom slucaju ne bi imali situaciju kao prosle godine da deo ekipe izgubi ceo dan zbog jednog pokvarenog minija i propusti deo zajebancije  :bravo:

r_dalibor

  • Guest
Odg: Genijalna ideja!
« Reply #3 on: March 27, 2015, 15:10:36 PM »
Hmmmm, malo ste se zaleteli. Prikolica nemože da se parkira u gradu, mora da se ima dvorište, plac... registracija prikolice, održavanje prikolice, lampe, svetla po pravilu nikad nerade, kočnice nikad nerade, registracija nije jeftina....
 
 Ja imam mogučnost da posudim dvoosovinsku prikolicu sa zelenim kartonom i svim papirima za 2000 din dnevno i da ne razmišljam o svim ostalim problemima!!!!!!!!

 Ne preporučujem kupovinu prikolice!!!!!

Marko90

  • Guest
Odg: Genijalna ideja!
« Reply #4 on: April 01, 2015, 01:12:17 AM »
i ja sam za  :good:

Marko90

  • Guest
Odg: Genijalna ideja!
« Reply #5 on: April 01, 2015, 01:13:53 AM »
Zabranjeno je bacati otpatke, treba da nosimo sa sobom hahaha :)