Author Topic: MG metro  (Read 18146 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: MG metro
« Reply #30 on: September 05, 2008, 17:56:18 PM »
danas sam uradio kocnice, sad koci savrseno, nigde ne vuce nista...


seo ko covek da ga provozam... IDE NENORMALNO!


ali... totalno sam se razocarao u samu konstrukciju auta... ono kao da nema nista... mini je mekan za metroa... zadnji deo skace da nije normalno.... sad ne znam dal to treba tako ili je nesto ovde problem...

elem da... kada sam skino zadnje tockove ramena imaju luft jedno 5cm gore dole... jel to treba tako kod njega ili ne? takodje je osetno nizak pozadi pa cu kad ga registrujem da ga oteram u servis da ga dignu malo nazad... valjda je toliko tvrd samo zbog toga sto je nizak...

mister x

  • Guest
Odg: MG metro
« Reply #31 on: September 06, 2008, 21:25:41 PM »
bane pocni vec jednom taj mini,nije metro za tebe,pridruzi se braci na putu sa minicem

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: MG metro
« Reply #32 on: September 06, 2008, 22:04:25 PM »
pa mora nesto da vozim dok ne bude mini gotov... ne mogu stalno da uzimam auto od caleta...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: MG metro
« Reply #33 on: September 08, 2008, 16:17:14 PM »
iskreno da vam kazem malo sam se razocarao... gledah na netu brojeve motora i po broju je iz austin metroa a ne motor od mg-a ... i da motor je od 44kw  :cry:

al bitno da on super ide  :)

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: MG metro
« Reply #34 on: September 08, 2008, 20:42:59 PM »
ma štate briga, glavno je da piše MG..... a sada kada znaš, da nije original, lakše češ mu izvaditi srce i utrobu te premestiti u minija.
ako su to brojevi motora koje si opisao na MKZ onda mislim da su to od MG metro. barem po tome što sam ja našao. nemoj prebrzo bacati pušku u kukuruz.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: MG metro
« Reply #35 on: September 08, 2008, 22:23:15 PM »
malopre sam gledao slike metroa na netu.... 87 je noviji model i trebalo bi da ima instrument tablu iz jednog dela a ne iz dva... trebalo bi da ima haubu koja nije u ravni sa farovima vec je malo preko i nema grbu na sredini... sve vise sam ubedjen da je auto prekucan i sve ce mi biti lakse da ga prodam u delovima kad bude gotov gt :P: