Author Topic: Skupstina Mini Kluba Srbije  (Read 28045 times)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #45 on: April 08, 2016, 12:28:20 PM »
5. Aman
6. Sarka
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #46 on: April 11, 2016, 13:06:01 PM »
7. Vladimir
8. Nikola
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline BANE

  • Aktivan
  • Posts: 99
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #47 on: April 13, 2016, 08:31:12 AM »
9. BANE
baneee

Offline nane

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 327
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #48 on: April 14, 2016, 08:34:47 AM »
10.Nane

Marko90

  • Guest
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #49 on: April 14, 2016, 23:44:25 PM »
11. Marko

Offline Admin

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 79
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #50 on: April 18, 2016, 00:05:33 AM »
Izvestaj sa skupstine kluba odrzane 17/04/2016 godine

-Prisutno 14 clanova kluba
-Pismeno ovlascenje za prisustvo i glasanje dalo je 5 clanova Mini Kluba Srbije
-Ukupno clanoca sa placenim clanarinama je 34 a sa pravom glasa 30
-Konstatovano da na skupstini imamo vecinu sa pravom glasa

Dnevni red usvojen jednoglasno
Dnevni red skupstine:
1. Izbor Uo
2. Organizacija Balkanske Minijade 2016
3. Tekuci poslovi

Realizacija
1.Uo jednoglasno usvojen od strane prisutnih clanova kluba sa placenom clanarinom za 2016 godinu
Novi clanovi UO
1. Vladimir Kovacevic - predsednik Mini Kluba Srbije
2. Dusan Stankov - podpredsednik Mini Kluba Srbije
3. Marko Maksimovic clan UO Mini Kluba Srbije
4. Igor Gajic sekretera kluba i clan UO Mini Kluba Srbije
5. Marko Grozdanic clan UO Mini Kluba Srbije

2. Predsednik Mini Kluba Srbije je upoznao prisutne clanove sa organizacijom 8 Balkanske Minijade 2016

3. Predsednik UO Mini Kluba Srbije je upoznao prisutne clanove kluba sa problemom placanja clanarine SSIV.
Jednoglasno je odluceo da se SSIV-u  ne plati clanarina i da se istupi iz istog .

Zapisnik i evidencija prisutnih se nalaze u arhivi kluba

MKS TIM  :mks:

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #51 on: April 21, 2016, 15:43:16 PM »
3. Predsednik UO Mini Kluba Srbije je upoznao prisutne clanove kluba sa problemom placanja clanarine SSIV.
Jednoglasno je odluceo da se SSIV-u  ne plati clanarina i da se istupi iz istog .

Sta vam bi bre ljudi?

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #52 on: April 21, 2016, 21:24:18 PM »
3. Predsednik UO Mini Kluba Srbije je upoznao prisutne clanove kluba sa problemom placanja clanarine SSIV.
Jednoglasno je odluceo da se SSIV-u  ne plati clanarina i da se istupi iz istog .

Sta vam bi bre ljudi?


za sest godina koliko je mini klub clan ovog udruzenja zvanicno ni jedan mini nije bio pozvan na bilo kakav skup.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #53 on: April 22, 2016, 00:05:14 AM »
Bicu iskren a ko hoce nek se ljuti,
Nikad nisam platio clanarinu tako da pretpostavljam i da nemam neko pravo glasa ali me zabrinjava jedna druga stvar a to je onaj samounistavajuci sindrom ovih prostora.
Koliko pratim stanje po drugim forumima vidim da su se rastali i Slovenci, Hrvati, Grci samo sto se ne pojedu, kod nas u Makedoniju i nema neka druzba oko malisana osim nekoliko ljudi sto mislim da smo ok.
Druga stvar sto mene zabrinjava to je broj ucesnika i broj minija koji svake godine sve manji. I pitam se dali bi doziveli da odrzite jubilarnu desetu minijadu. Pretpostavljam da ce te se podeliti na nekoliko tabora i mi necemo znati koga da ispostujemo.
Setite se prve minijade ( upoznavanja, razmena iskustava i telefona ....) za broj ucesnika i da ne govorim i broj minija, bili ste primer na Balkanu i bio sam ponosan sto sam bio ucesnik te Prve minijade, a onda polako sve opada i sada pretpostavljam kad je nesto novac poceo da curi odma raspad sistema.
Jeste da se i zakon promenio, ranije je moglo voziti i neregistrovan auto pa da je i to razlog velikog broja minija sada se sve zateglo i ovde kod nas.

za sest godina koliko je mini klub clan ovog udruzenja zvanicno ni jedan mini nije bio pozvan na bilo kakav skup.

Zasto mora bas ZVANICNI POZIV?
Ko hoce da ucestvuje na nekom skupu on sazna na bilo kakav nacin.
Kod nas se sve sazna u 5 do 12. Niko se ne ljuti, ko moze dolazi ko nemoze nista strasno.
Ja sam vas pozvao dva puta u Ohridu (naravno preko foruma) niko se nije prijavio, Bobi poznatiji kao SEM pozvao vas je za sada 15 Maja i opet se niko nije prijavio cak ni javio, pa se niko ne ljuti.  Svako kuci pravi neku kalkulaciju gde i kako da ucestvuje.
Verujte i nama nije jeftino, platimo gorivo, putarine, zeleni karton, smestaj itd.
Zato ljudi bez uvrede ja ne mrzim nikoga i ne mislim nista lose nikome ali oladite glave, nedozvolite da vas novac rastavi i zene dalje od ovakvih poslova.
Pozdrav i u zdravlje se vidimo













Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #54 on: April 22, 2016, 00:23:10 AM »
Prijatelju mislim da si pogrešio priču jer se niko ne deli niti će se deliti u nekoliko tabora! Mini klub Srbije postoji i dalje i ne deli se niti će se deliti, a istupanje iz SSIV je nešto drugo a ne deljenje u tabore! I još nešto, obraćanje sa "šta vam bi bre ljudi" nije baš prijatno! I da, glave su potpuno hladne! Pozdrav
« Last Edit: April 22, 2016, 00:25:47 AM by Dušan Stankov »
Blue Transformer

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #55 on: April 22, 2016, 00:40:43 AM »
D-dine Stankov, 
Moje obracanje mislim da je ok i da nisam nikog uvredio, ali ipak jedno IZVINITE od mene. 
A sto se price tice nisam pogresio.  Videce te i sami.
Ipak kao sto rekoh nemam pravo glasa a klub je  Vas i naravno vi odlucujete.

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #56 on: April 22, 2016, 08:05:46 AM »
Gospodine Bastard,

Niti je obraćanje u redu, niti je poenta obraćanja u redu, ali ako Vi to ne vidite i posle mog pisanja, onda uzalud pričamo na tu temu. A to šta ćemo i sami da vidimo, pa već vidimo obzirom da nikada nije bilo više uplaćenih članarina i pristižu novi članovi. Što se tiče odluke o istupanju iz SSIV, ista je doneta jednoglasno od strane prisutnih članova na Skupštini (14 članova i 5 ovlašćenja) , znači bez sukoba, svađe ili bilo čega drugog što bi dalo povoda za Vaše obraćanje sa temom raspada kluba. A da, što se žena tiče naše su neke čudne, vole Mini pa su na našim druženjima i one sa nama (znači ne razdvajaju nas) čak i deca...mi smo jedna velika i čvrsto povezana porodica! Pozdravljam Vas.
Blue Transformer

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #57 on: April 22, 2016, 08:10:32 AM »
Druze, znamo se od prve minijade u nisi u pravu da je broj minija sve manji ali je istina da oscilira. Prva mininada oko 45, druga oko 100, 3 oko 60,cetvrta oko 45,peta blizu 60, sesta oko 50,sedma preko 65...
Nevidim da opada i za to niso u pravu. Sto se tice minijade postoji jedna kao Mini klub postoji jedan i nema tabora niti cepanja, klub ce uvek biti jedan i clabovi kluba ce uvek birati u kom pravcu treba da s erazvija klub kao i sta treba uraditi za tekucu godinu.
Ono sto minijada daje ostace uvek kao jedan zadatak svim klubovima, to je nekoliko puta naveo i jeff u minimagazinu. Ove godine za kotizaciju od 75e. Ucesnik dobija pored smestaja 2 noci komplet obroke 2 vecere 2 dorucka i rucak, dobija paket majicu i paket sponzora kao i 15 litara goriva. Bice tu jos nekih poklona . To je u organizaciji minijade. Isto tako ima i drugi deo gde se dobija paket sa gorivom i majicom , i obroci su uracunati u cenu ali bez smestaja i kotizacija je u tom slucaju 50e. Za clanove komet paket je 65e.
Hrvati su pocepi klub, kao i slovenci jee nece niko da se bavi klubom, ovde postoje ljudi koji zele da uloze trud da ovaj klub zivi i ide napred.
Tako da ovo o cemu si napisao nisi razumeo :mks:
Sve najbolje i nadam se gledanju na minijadi.
Pozdrav :vozimo:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #58 on: April 22, 2016, 10:23:02 AM »
...

E sve sto si napisao je na mestu i tvoj strah da ce se i kod nas desiti slicno kao sa komsijama je u redu.

Nije ti prikazana cela slika pa samim tim, ne mozes ni doneti ispravan zakljucak.

Mi smo na skupstini doneli jednoglasnu odluku da mini klub izadje iz saveza jer nam se svima cini da se savezom upravlja iskljucivo iz licnih interesa.

To je to, nema raspadanja, nema svadje, samo razocarenje.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline issigonis

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 120
Odg: Skupstina Mini Kluba Srbije
« Reply #59 on: April 22, 2016, 14:57:08 PM »
Evo da malo i ja "zagadim" temu...

Mini Klub Zagreb i dalje postoji.Vodi ga U.O. kluba (Brutalac,Fakin i Issigonis) sa rotiranjem vodstva.
Trebalo je puno muke volje i vremena da se isprave pogreške i aljkavost bivšeg vodstva.

Sad smo konacno poslozili i forum koji uskoro dobiva i malo više zanimljive tematike.

Bit svega je da smo klub napravili onako kako je i zamišljen i u početku djelovao-na prijateljskoj bazi.Bolje 15-20 frendova nego 100 ljudi koji se niti ne poznaju,a u kojem smjeru je klub išao.To je postalo zamorno i poprilično ubilo "gušt"...skoro i sam klub.
Nakon 15tak godina promjene su bile nužne.
Jer nismo nikad niti bili Mini Klub Hrvatska,vec smo bili "gradski" klub-Zagrebacki.

Od samih pocetaka strogo odvojeni od BMW minija,a i njihovog sponzorstva(BMW Hrvatska nikad nije inao niti volje niti sluha za orginalne minije-to su i naglasavali u svakoj prilici)

Jer iako smo mi bili  prvi i največi mini klub u HR,mi smo ipak kako ime kaže Mini Klub Zagreb. :pivo:

I dobrodošli su članovi iz cijele  HR,Srbije...od svud...ali sada se razmotri pristupnica,nije dovoljno kao prije uplatit članarinu i prst u uho.

Dobrodošli su u klub svi,ali vise NE oni koji pitaju:"što ja dobijem od kluba"?,nego oni koji pitaju"što ja mogu doprinosit klubu"?

To razmišljanje je i jedini način da se opstane,jer sami sve financiramo(od majica,naljepnica,roštiljanja do IMMa)

ali mi se ipak nademo na pivi/kavi 5 dana u tjednu i vise manje to je postalo nesto puno vise od kluba i samih auta.
samo sada ponovo u manjem broju  :uraa:

Još jednom isprike što sam "uletio" u temu :hi:

« Last Edit: April 22, 2016, 15:53:08 PM by issigonis »