Author Topic: Mini 96  (Read 37883 times)

Offline nishlija

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 55
Odg: Mini 96
« Reply #75 on: June 15, 2018, 23:27:54 PM »
Neka je sa srecom Mare!!
nishlija

Offline drugmarko

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 159
Odg: Mini 96
« Reply #76 on: June 16, 2018, 11:54:54 AM »
Fala drugari vidimo se uskoro

Offline drugmarko

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 159
Odg: Mini 96
« Reply #77 on: November 18, 2018, 10:07:58 AM »
Za pet meseci od poslednjeg javljanja mini a i ja sa njim smo presli oko petnestak hiljada srece suza adrenalina osmeha i tuga. Pustali smo plave decake uzduz i popreko kroz celu srbiju i crnu goru. Idemo redom: Momci iz NPG detailinga su odradili posao za cistu peticu sto se tice poliranja, morala je da radi i vodena smirgla zbog lose pripreme za farbanje. Sve u svemu poprilicno su se potrudili da izvuku maksimum iz njega. 



 

Na red je dosla minijada gde smo se svi lepo proveli, a neki nisu ni znali da je tako dobro  :lol: :lol: :lol:




Odmah posle minijade je bila reportaza minija na sajtu autoslavije: http://www.autoslavia.com/zemaljski-rover-mini/

I odmah za tim put za crnu goru u bar na skup starovremenskih vozila: http://www.autoslavia.com/2-medunarodni-skup-starovremenskih-vozila-bar-2018/

Jos jednom ovako javno da se zahvalim svim organizatorima skupa u baru na trudu oko organizacije a i zato sto smo se svi proveli nikad bolje u zivotu  :hi:

Jos na zlatiboru ka putu za crnu goru shvatio sam da mini ima problem. U pitanju su bili neverovatni plavi decaci koji su izbijali u par navrata iz auspuha ali sam mislio da se to desava zbog loseg i retkog ulja koje sam promenio odmah po dolasku u beograd. Par dana kasnije plavi decaci su ponovo poceli da vire i radilica koja je davala zvukove kao da je ubacena iz tdi golfa dvojke.

Mini je nakon toga odvezen na reklamaciju i posle 10.000 predjenih kilometara morala je da se radi generalna opet.
Treca specijala klipovi +60 HIGH COMPRESSION. Koliko sam bio u bedaku bio sam toliko i srecan jer ce mini time dobiti i malo na snazi. Tom prilikom zamenjeni su i zadnji kocioni cilindri kao i vodena pumpa - sve novi delovi sa spersa koji su stavljeni 10.000 km ranije.

Sve u svemu zadovoljan kako ide, iza nas jedna od boljih sezona :vozimo:

Na prolece prelazimo na  MINILITE desetke a do tad sankanje po snegu.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Mini 96
« Reply #78 on: November 20, 2018, 12:43:55 PM »
Goldi je Top  :good: :good: :good:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline drugmarko

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 159
Odg: Mini 96
« Reply #79 on: September 29, 2021, 09:07:34 AM »
Tri godine od poslednjeg posta a još uvek se vozi  :mks: