Author Topic: Humanitarna Pomoc-Dimitrije Stevanovic  (Read 3426 times)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Humanitarna Pomoc-Dimitrije Stevanovic
« on: April 16, 2013, 10:09:40 AM »
Kao sto ste upouznati Mini Klub Srbije ucestvovao je svojim malim prihodom od prikupljenih clanarina na Balkanskoj Minijadi 2012  oko prikupljanja pomoci za Dimirijevu operaciju.Nakon dugog post-operativnog procesa, roditelji malog dimitrija su se javili sa sledecom porukom

Vladimire hvala ti sto se setis Dimitrija! Ja tako retko odem na Dicin Facebook da nisam ni znala za poruku, mada mi je Aleksandra rekla da ste se raspitivali.
Bili smo do skole i pre i posle tretmana, ali se nismo sreli, ali trebala sam da se javim. Mi smo cim smo se vratili upali u neku svakodnevnicu, da nista ne stizem odnosno stizem, ali samo radnje koje odradjujemo bez mozga!
Bili smo 12.12. na tretmanu i sve je dobro proslo. Ipak nismo uspeli da uradimo ono sto smo [planirali, jer su oni odustali od revizije kicme koja je trebala da predhodi tretmanu matic. celija. Elem sad trazimo ko bi pristao da mu operise kicmu, jer mu je dosta komplikovanija situacija od ocekivane, da bi mogli da odemo na jos jedan tretman mat. celijama.
Bez obzira na delimican ishod cele nase ideje, on napreduje i ima poboljsanja, sto je i najbitnije. Veseo je, blesav i neumoran.
Hvala jos jednom i pozdrav za tebe (da ne persiram) i Mini klub od Stevanovica
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Humanitarna Pomoc-Dimitrije Stevanovic
« Reply #1 on: April 16, 2013, 10:12:23 AM »
Dragi prijatelji,
Dimitrija smo uspeli 12.12. da odvedemo na planirani tretman maticnim celijama. Tretman je uspesno i bez komplikacija realizovan. Nazalost nismo zakazali drugi odlazak, jer su u Austriji odustali od revizije kicme koja je trebala da prethodi ovom tretmanu. Situacija mu je dosta komplikovanija od ocekivane i njihov tim se ne bavi takvim slucajevima. Dobili smo neke savete kome da se obratimo i pokusavamo da pronadjemo ko bi prihvatio njegov slucaj odnosno ko bi ga operisao.
Bez obzira na delimican ishod tretmana, kod Dimitrija ima promena i napreduje.
Hvala jos jednom svima na neverovatnoj podrsci i pomoci koju ste nam pruzili!
Dica sa porodicom :)



"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk