Author Topic: Moja muka  (Read 11365 times)

AEROX_mini

  • Guest
Moja muka
« on: October 21, 2007, 19:08:06 PM »
Evo da se i ja predstavim. Ljudi stvarno me mrzi vise da kucam sta sam mu radio i cackao... Resio da ga prodam i napraviste club, forum sve zivo odjednom, stvarno nije fer, a ja se dvoumim dal da ide ili ne.. Znao sam da kad resim da ga zenim da cu da se dvoumim. Evo neke amaterske fotografije

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Moja muka
« Reply #1 on: October 21, 2007, 20:56:33 PM »
nemoj da te sanjam da ga prodas... okacicu te za kuku i vuci po srbiji

ajde imamo i sheme za delove i sve... chill

AEROX_mini

  • Guest
Re: Moja muka
« Reply #2 on: October 22, 2007, 21:25:22 PM »
Evo zavrsio sam brisace i okvir. E da znate na koju foru sam mu umetnuo metlice ;D 8)


Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Moja muka
« Reply #3 on: October 22, 2007, 22:38:03 PM »
cime? izolir traka oko lima pa onda metlice? :P

jel ti trebaju gume izmedju brisaca da zatvoris ove rupe?

AEROX_mini

  • Guest
Re: Moja muka
« Reply #4 on: October 23, 2007, 12:24:15 PM »
Hehe blizu si ;D, nije izolir al je deo starog tapacira  8).. jbg nemam one krajeve.. A gumice pa.. moze tek sad me podseti da ih nema  ::)  Aj javicu ti kasnije, samo da pitam drugara sta je bilo sa strugom !

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Moja muka
« Reply #5 on: October 23, 2007, 16:31:53 PM »
brate ko za ku**c me ubi glava danas i zeludac ceo dan spavam.... jebeno vreme, hvala na cestitkama  :-*  ;D

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Re: Moja muka
« Reply #6 on: October 25, 2007, 01:16:11 AM »
Nije da kritiziram nego bi samo primjetio...
Vidim da imas dosta dijelova koji nisu original pa bi samo htio napomenuti da smo frend i ja danas bili i zavrsili sa predajom i placanjem svih sranja za otvaranje ducana tako da sad cekamo da bude gotovo sa njihove strane i bacamo se u rijesavanje dolaska i prodaje dijelova...zao mi vas je gledat da kemijate sa zmigavcima od motokultivatora ali znam da je problem u nabavi dijelova sto je i bio jedan od razloga zasto smo se odlucili na nesto ovako...
Vjerujte da nije samo tak i da ima puno zajebancije i potrebno je puno truda da se pokrene nesto tako ali jos malo pa ce krenuti i nadam se da cemo vam moci biti od pomoci...Garaza Miniholic je vec u pogonu i slaze se na veliko...tek 3 dana ali ide...
Znam da bi sad svi htjeli vidjeti i znati cijene ali ne mogu vam jos nista tocno reci...okvirno...uzmes si donju cijenu ( inc vat ) u http://www.minispares.com/ i dodaj 10% odprilike...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Moja muka
« Reply #7 on: October 25, 2007, 01:20:26 AM »
onda ce valjda biti nesto i od mojih stopaljki :P

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Re: Moja muka
« Reply #8 on: October 25, 2007, 01:27:52 AM »
E to nije vezano za nas ducan...ajde probat cu ti pomoc i poslat cu Filipu SMS da ti posalje stopaljke...ili da ti se barem javi...ali ces morat malo opet posjetiti nas forum... :-[

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Moja muka
« Reply #9 on: October 25, 2007, 01:50:35 AM »
pa visim ja kod vas stalno ali niko nista o mojim stopaljkama  ;D ;D ;D ;D ;D

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Re: Moja muka
« Reply #10 on: November 05, 2007, 23:53:00 PM »
otisli ste offtopic!!!!imate druge topice na sajtu za chat itd..... Nije lose ispao autic ;)jel su to sedista iz suzukija????ja sam u moj stavio iz swifta gti-a i do jaja mu cuce
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

AEROX_mini

  • Guest
Re: Moja muka
« Reply #11 on: November 06, 2007, 11:16:46 AM »
Sedista iz Alfe 145

AEROX_mini

  • Guest
Odg: Moja muka
« Reply #12 on: December 05, 2007, 15:23:37 PM »
Poz dobri ljudi, evo da se javim da sam pre pola sata prodao auto.. :( Ode mini u prestonicu! Zao mi je sto se ovako zavrsili al jbg!! Steta, ali to je istina- surova.  Vecina vas ce sigurno imati priliku da ga vidi posto je decko iz beograda. Inace covek sa kojim je dosho je vozio dosta minija pre 15-ak godina..  I tako... ode

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moja muka
« Reply #13 on: December 05, 2007, 15:55:11 PM »
... i sta ces sad? uzimas drugog ili ces neki drugi auto da kupis??? za koliko je prodat??? imas pm

AEROX_mini

  • Guest
Odg: Moja muka
« Reply #14 on: December 05, 2007, 16:50:14 PM »
Prodat za 700 e, jbg poceo je zesce da me zeza sa paljenjem i sa karburatorom, pojma nemam sa cim vec, i tako ode.. Uzeo ga je decko koji ce uloziti nesto u njega i koji ce ga sigurno dovesti u super stanje. E pricam danas sa covekom i kaze mi da je dao davno nekoliko motora ciganima, 10-ak glava, radilica i svacega josh...  :(  Zamislite koliko ljudi je imalo delove koje su pobacali neznajuci sta ce sa njima, a neko place za njima...  tuga
« Last Edit: December 05, 2007, 16:59:48 PM by AEROX_mini »