Author Topic: IMV kombi  (Read 38425 times)

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: IMV kombi
« Reply #45 on: August 01, 2013, 08:37:59 AM »



evo nabavili smo malo delova za IMV ov kombi; farovi stopovi bravice itd...
https://www.facebook.com/groups/oldtajmeriautomobilideloviprodajazamena/?hc_location=stream


Nađoh ovo, možda ima nešto interesantno za tebe. Pozdrav
Blue Transformer

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: IMV kombi
« Reply #46 on: August 01, 2013, 08:39:55 AM »


Evo još, to je kod istog, ista slika samo sa druge strane.
« Last Edit: August 01, 2013, 08:42:18 AM by Dušan Stankov »
Blue Transformer

Offline meki

  • Članovi MKS
  • Novajlija
  • *
  • Posts: 1
Odg: IMV kombi
« Reply #47 on: September 11, 2013, 13:52:38 PM »
Pozdrav,
ljudi imam pitanje, naime neznam dali se netko upustao u stavljanje getribe na imv kombi od 5 brzina. Od čega bi pasala jer ja imam imv kamper ( slike stavim čima stignem ) sa mercedesovim motorom 220 D ( linija W115 ). Od cure pokojni deda je ugrađivao taj motor pa je produljivao prednju haubu / masku. Kamper ide 80 km/h ali se dere kao da mu je zadnje... kad bi imao petu preporodio bi se :).

Pozdrav,
Mario - zagreb

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: IMV kombi
« Reply #48 on: September 12, 2013, 01:09:20 AM »
Pozdrav,
ljudi imam pitanje, naime neznam dali se netko upustao u stavljanje getribe na imv kombi od 5 brzina. Od čega bi pasala jer ja imam imv kamper ( slike stavim čima stignem ) sa mercedesovim motorom 220 D ( linija W115 ). Od cure pokojni deda je ugrađivao taj motor pa je produljivao prednju haubu / masku. Kamper ide 80 km/h ali se dere kao da mu je zadnje... kad bi imao petu preporodio bi se :).

Pozdrav,
Mario - zagreb

pozzz z ZG!
to pitanje je više za mercedes znalce.
ali možda bi se mogao rešiti problem npr. sa dužim diferencialom. sa tim bi bio motor tiši i brži i mislim da bi ta kombinacija mogla biti ok.


Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: IMV kombi
« Reply #49 on: October 17, 2013, 13:05:17 PM »
Blizi se kraj radovima na kombiju. Nismo nista slikali ali ostalo je samo da se ugradi Motor i rezervoar i neke sitnice koje se mogu zavrsiti u jedan dan onako lagano ali imamo sada jedan veliki problem.
Drugar je pre dve tri godine kupio soferku ali prodali mu od Renault IMV koja je visa za desetak centimetra pa nikako nemoze da se pronadze kod nas. Molim za pomoc a Dusanu nisam nista odgovorio oko delovima jer za sada sve imamo osim ona dva mala fara koje stoje dole.

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: IMV kombi
« Reply #50 on: October 17, 2013, 14:42:57 PM »
Blue Transformer

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: IMV kombi
« Reply #51 on: October 17, 2013, 23:04:01 PM »
pitat ču ja za šoferku.
a spodnja svetla su voma redka pogotovo zbog divnog napisa na rozetni Saturnus, made in jugoslavia
imam hrpu dobrih fotkih tih detalja. kad stisne zima i dođem do vremena ima da ih sve okaćim na forum.

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: IMV kombi
« Reply #52 on: March 21, 2014, 21:26:18 PM »
Kombi je najzad gotov i ide ovih dana na registraciju i ugradne LPG.  :uraa:

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: IMV kombi
« Reply #53 on: March 22, 2014, 14:13:32 PM »
čestitke!!!!  :uraa:
bilo bi mi jako drago ako bi i kombi došao na minijadu.
bio bi pravo "period" prateče vozilo.  :vozimo:

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: IMV kombi
« Reply #54 on: May 03, 2014, 22:35:09 PM »
Kombi je gotov, dobijo je registarske tablice, ugradzen je LPG i danas prosao A test, dobijo je zadnji amortizeri, istapaciran celosno i ostali su samo zadnja sedista koji se trenutno zavrsavaju.
Imao sam neke slike ali nikako nemogu da ih zakacim.

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: IMV kombi
« Reply #55 on: May 05, 2014, 09:18:07 AM »
hočemo slike, slike, slike!  :punk:  :uraa:

r_dalibor

  • Guest
Odg: IMV kombi
« Reply #56 on: May 05, 2014, 09:43:23 AM »
ajmo, slike,slike,slike.... :uraa:

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: IMV kombi
« Reply #57 on: June 25, 2014, 23:16:27 PM »
Kombi je imao voznju do Bugarske i Grcke i mislim da je bio ok, osim neki "mali" defekt na povratku iz Bugarske.
Imamo slike iz njegovu prelepu unutrasnost ali nikako nemogu da ih postavim. Zaista neznam zasto. Pokusao sam da postavim i neke druge slike od minija koji je bio na skup oltajmera ovde u Skoplju ali nista.

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: IMV kombi
« Reply #58 on: July 22, 2014, 13:03:55 PM »
Pa drugari zaista sjajan kombi. Imali smo vikend u poseti zapadnih krajeva Makedonije, tacnije Skoplje, Mavrovo, Galicnik i obrnuto.
Putovali smo dve porodice a da ne pricam o stanje gepeka. Bio je prepun svega i svacega sto nam je trebalo. Mislio sam da ce odustati na potegu Mavrovo - Galicnik ali kombi je samo gurao napred. Kad mislim odustao nemislim na neki kvar ali posto je uspon veci sa jakim krivinama i puno nezgodnik dugih pravaca gde i auto nekad ne ide kako treba kombi je samo terao napred. Zaista nemam reci auto koji je stajao dvanaesetak godina na jedno mesto a sada da tako sluzi.
Bilo je lepo posebno sto se ljudi okretaju i fotografisu kombija.
Ima samo jedan problem koji se mora resiti a to je buka u kabini. Do negde 85 pa i 90 km/h. u kabini se nekako moze razgovarati iznad toda trebaju slusalice kao kod McLarena.
Zaista lepi test, za dva meseca jedanput Bugarska pa dva puta Grcka i to u kratak rok a sada ovo zaista 5ca.
Pozdrav svima.

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: IMV kombi
« Reply #59 on: July 24, 2014, 09:18:36 AM »
a slike?