Author Topic: Pohvala  (Read 4157 times)

Offline tribe1977

  • Aktivan
  • Posts: 18
Pohvala
« on: April 11, 2012, 11:25:43 AM »
Obzirom da pratim Mini forum još od vremena kad je on bio samo crtica na forumu Vrelih Guma (čini mi se) hteo sam samo kratko da uputim pohvale timu MKS.

Neverovatno mi je kako je, posle svih onih rasprava oko Minimanije i uopšte osnivanja kluba u Srbiji (mislim, srpska posla Bre!) o cemu sam prepucavanja čitao na sajtu Vrelih Guma, u ovoj zemlji u kojoj ništa ne funkcioniše, nastao ovaj klub. Još neverovatnije deluje to da se za kratko vreme on ovoliko razvio i čini mi se postao jedna prava mala mašinerija koja radi punom parom.

Čitajući najave Četvrte minijade i njenog nastavka do Mokre gore postao sam svestan truda i rada koji je neophodno uložiti u oganizaciju svega toga. Divim se entuzijazmu, volji i posvećenosti celog MKS tima kao i kreativnosti u osmišljavanju svih tih dešavanja. Čestitam na uspešnim minijadama prethodnih godina. Čestitam Mean-u i Almi na dizajnu plakata od prošle godine a plakat za ovu godinu je po meni neverovatan (veliki  :good: dizajneru). Divim se spremnosti stranaca da dodju na brdoviti Balkan radi ovakvog druženja. Drago mi je i da ima i sponzora koji su zainteresovani da pomognu (LUK Oil i Bini ekipa). 

Da skratim. Hteo sam da kažem da je to što radite i dokle ste dogurali pokazatelj ljubavi i privrženosti Miniju i želje da tu ljubav podelite sa drugima. Skidam kapu. Sa punim pravom je Minijada = Balkan Mini Meeting a ne samo Serbian Mini Meeting.   :good:

Uspešnu Minijadu i dobar provod vam želim a sebi da vam se jednog dana pridružim.

Pozdrav.   :pivo:

Imam dva bubrega i ni jedan Mini, znači, bubreg Na Prodaju! Samo na PM! :lol:

r_dalibor

  • Guest
Odg: Pohvala
« Reply #1 on: April 11, 2012, 15:33:07 PM »
Hvala na pohvalama! I ajde kupi jednog minija! Može i dva, tri....pa u kolonu!  :mks:

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Pohvala
« Reply #2 on: April 11, 2012, 16:04:58 PM »
hvala na lepim zeljama i cestitkama. smo jos da napomenem da svaki tim uvek nose jedan ili dva coveka tako da prvenstveno hvala njima na energiji i zelji da guraju kad zastane.   :mks:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Pohvala
« Reply #3 on: April 11, 2012, 18:02:40 PM »
U ime celog mini  :blush: Tima
Veliko Hvala

"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Pohvala
« Reply #4 on: June 09, 2012, 16:35:52 PM »
bash to... kad se setim kako je sve krenulo u caffe BLOK kad sam isao da kopiram licne karte... ehhh, good old memories :D