Author Topic: koja slucajnost....  (Read 3654 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
koja slucajnost....
« on: May 23, 2008, 01:37:40 AM »
 jao sta se caletu malopre desilo hahaha... pre sat vremena vracali se on i keva od nekih kumova i ispod nadvoznjaka kod buvljaka vide maglu i ortaka njegovog u miniju kako stoje parkirani na semaforu... stane cale na semaforu i kao sta se desilo?  kaze magla stao (pada kisa i pokvasila se kapa), kaze im cale sta i kako da urade i krece na semaforu i ugasi se GT... proba cale da upali al nista... nece... parkira gt-a pored drugog minija ( zeleni sa skupa sa ulubljenim levim vratima), ni cale a ni oni nisu imali WD40 vec brisali maramicama medjutim nista... uzme cale kevin neki dezodorans al opet nista... na kraju ode maglin ortak do pumpe da kupi wd po najvecem pljusku (udaljenost 1km do pumpe) i vraca se posle nekih pola sata, 45 min, naprskaju wd i upale odma... zove mene posle keva i kao e sredili smo sve, evo nas stizemo... proslo 15 mina e sidji do stanice, opet stao gt... i ja sta cu, ponesem wd40, dodjem do caleta, poprskam wdom i vrate se....

za naravoucenije uvek u gepeku wd40 i stavite neku zastitu preko razvodnika ukoliko nemate onu zastitnu plastiku...

nadam se da je magla stigao kuci ziv i zdrav

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: koja slucajnost....
« Reply #1 on: August 14, 2008, 12:14:08 PM »
bez WD40 ne idem nigde! uvek mi je u gepeku i to u svakom miniju i autu.!!!!
najomiljeniji mi je engleski poster minija u garaži a pozadi na polici WD40!
WD rules!!!!!