Author Topic: Sponzorstvo BMW Mini-a  (Read 11772 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Sponzorstvo BMW Mini-a
« on: May 18, 2008, 19:59:06 PM »
obzirom da je miskovic gazda... trebalo bi mada ko zna... bilo bi lepo stvarno... ali sta... kome ce da daju sponzorstvo... 70% nisu u stanju u kakvom treba da budu i  koji tek treba da se rade kao na primer moj gt...


kad smo vec kod toga Brutalac sta bi za vezni lim ?

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #1 on: May 18, 2008, 20:19:46 PM »
Oko tog sponzorstva uopste nemojte da se palite...max sto moze da se izvuce je da nam plate sajt,forum,odrade neki promo materijal,da nam daju majice,neke test voznje i to je to...
i da organizuju sledeci skup,dovedu neke sponzore tipa VIP i da se napravi celodnevna zajebancija...jer njima to ide u korist kao promocija...jebe se njemu da on sad da 10.000 evra pa da kao mi to rasporedjujemo...oni to rade radi promocije a ne zato sto vole Minija...ja sam zato uvek i bio protiv te price ali....ako se napravi neka dobra kombinacija,zasto da ne...
Mini 1959 - 1999
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #2 on: May 18, 2008, 20:25:25 PM »
bilo sasvim dovoljno i to da organizuju skup i tu zajebanciju, ja bi bilo presretan
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #3 on: May 18, 2008, 20:38:00 PM »
slazem se...ali treba da vidimo ako mozemo da izvucemo jos nesto...tipa da plate sajt,da rade promo materijal..jer oni ionako imamo odredjeni kesh koji mogu da koriste za reklamu...a onih 10 sec na studiju B kao reklama bi kostale (lupam) 2000 evra...ovako su je dobili za DZ!
tako da ne treba biti skroman a ni bas pohlepan...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #4 on: May 18, 2008, 21:10:22 PM »
te stvari bi trebalo igor da odradi jer ume sa ljudima, danas ona iz 24h kad me iscimala nisam mogo da beknem....  :wacko:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #5 on: May 18, 2008, 21:17:14 PM »
zato sam ja PR  :lol:
i ako se ide sa njima na neki sastanak,tu treba da ide bar troje ljudi...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #6 on: May 18, 2008, 21:18:10 PM »
ajmo diskusiju...

Prvo, niko ne ocekuje da Delta podeli po 3000eur svakome da sredjuje auto. Velika stvar bi bilo da nam plate sajt, da finansiraju okupljanja, putovanja na ino skupove itd.
Drugo, to sponzorstvo ima svoju cenu - njihov logo i automobili ce biti svuda po nama i oko nas

To nas dovodi do trece teme - da li je bini=mini?

Licno mislim da oni imaju vrlo malo zajednickog - od cene do velicine i minimalistickog dizajna. Takodje mislim da ne bi trebalo da se prodajemo i da se "u javnosti" povezujemo sa novim minijima.
Sa druge strane, kinta ce nam dobro doci, pa bi mozda trebalo naci neki kompromis...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #7 on: May 18, 2008, 21:24:21 PM »
nece mi smetati da imam neku diskretnu nalepnicu na kolima vezanu za mini ali samo kad/ako budemo isli na neke skupove inace mi ne pada na pamet da vucaram logo novog minija ili delte svakodnevno...

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #8 on: May 18, 2008, 21:43:59 PM »
easy boys...treba da sednemo i da se dogovorimo oko toga...krenula je prica i to je super...sad ne treba da stanemo...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #9 on: May 18, 2008, 21:45:35 PM »
ma de da stanem... zagrizo sam i ne pustam...  :niger:

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #10 on: May 18, 2008, 21:50:08 PM »
treba, dabome...

a to je mozda bolje izneti pred skupstinu kluba, kad bude kluba... da ne bude da nas 5 odlucujemo, a ostali se npr gade bmw minija...

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #11 on: May 18, 2008, 21:57:58 PM »
dobri moj ivane,da li verujes da demokratija postoji  :cry:
ja se gadim bmw minija ali ako postoji prilika da nesto dobro organizujemo,treba nekad i zazmuriti...cinjenica je da ako zelimo ozbiljniju pricu,ne mozemo da je izguramo sami...ovo nam je mozda bio max...i sami znate koliko smo se iscimali oko svega...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #12 on: May 18, 2008, 22:30:13 PM »
ma da mi ostavimo politicku teoriju po strani, pricam samo o fer odnosu u ovoj skromnoj druzini


nije bas da sami ne mozemo da platimo jedan sajt i rucak 3x godisnje... lakse je uz sponzore, ali mozda ima i drugih zainteresovanih, koji nisu iz auto industrije - VIP, telenor, razna piva (vidi bracu Hrvate), banke (ja cu pitati kod mojih, kad registrujemo klub), pa manje televizije, a mozda i neki uvoznik auto delova...

opet, nisam bezuslovno protiv BMW-a, polako, ima vremena, i decko koji je dosao (MINI brand manager) je na tom mestu tek par dana...

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #13 on: June 27, 2008, 20:23:05 PM »
Iz iskustva...Delta auto je sponzorisala honda skup tako sto je na jedan ceo dan zakupila ada huju i pozvala jelen pivo,knjaz milos i frikom koji su delili po pivo sladoled i vodu....dovezli su 5-6 modela hondi koje su vozili Kujundzic(ili kako se vec zove)i Branimir Brstina...niko iz kluba ni dinar nije video a jedan od razloga zasto smo dobili stazu je to sto su snimali top speed tih dana pa su taman napravili prilog...Deltu drzi Miskovic tako da neverujem da ista vise moze da se izvuce i za minija...mada i nije bas zanemarljivo kad se uzme u obzir da dan na stazi ada huja kosta oko 1000e....
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Sponzorstvo BMW Mini-a
« Reply #14 on: August 26, 2008, 23:25:37 PM »
Lepe ideje, pogotovo u vezi tog da se odrede neki datumi na godisnjem nivou za skupove ,jer cemo tako jedino cini mi se imati motiv i cilj da se skupljamo u vecem broju i redovnije umesto da do besvesti prozivamo jedni druge na skupljanje preko foruma.Pozivanja na skupljanja tipa"ljudi trebalo bi da se skupimo da bi to i to" mislim da su bez efekta.Znam da svi imamo puno obaveza u razlicitim terminima i da nas je tesko sastaviti u isto vreme,tako da ja predlazem Duleta da kad se vec ponudio,probije led sa nekim datumom i mestom(koje je manje bitno,mozemo i u parku),pa da se prijavljujemo ko moze, da bi dosli do nekog pomaka u dogovorima.Evo i Ivan se jadan polomi pozivajuci nas mesecima.Moj predlog je da ,pre nego sto Dule smisli bilo koji datum,vreme ovog prvog sastanka radi dogovaranja  bude u vecernjim satima jer smatram da vecina nas tada sigurno ima manje planova.Ja prvi.
  Zivela revolucija :punk: