Author Topic: mini little bastard  (Read 31333 times)

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #30 on: April 04, 2013, 23:09:01 PM »
Za Italiju ide Jovica i koliko smo pricali ide se kopnenim putem, tacnije preko YU ulazak u Italiju sa mogucstvu da se izbegnu putarine jer koliko vidimo one su oko 100 eura u dva pravca, a imamo Srbiju 23 eura, Hrvatska 32 i Slovenija 15 eura.
A dali ce biti jurnjave .....

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: mini little bastard
« Reply #31 on: April 05, 2013, 17:59:11 PM »
mi krescemo u cetvrtak ujutro iz beograda pa ako vam odgovara mozemo svi zajedno
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #32 on: May 03, 2013, 08:15:21 AM »
A u medzuvremenu mini je proveren kompletno, sutra ide na registraciju, dobijo je novi spojleri koji se trenutno zavrsavaju, tako da od Ponedeljak jednonedeljna probna voznja jer da budem iskren sa zavrsetka minijade prosle godine istekla je registracija i vozen je po ove moje male ulice gde nema nikad policija, jer ako vas uhvate sa neregistrovanim autom ode sve u ... Tako da ako bude sve ok vidite se sa Jovicu u BG pa svi zajedno na jedno lepo putovanje.

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #33 on: May 14, 2013, 21:52:21 PM »
Pa mini drugari neznam zasto svake godine pre polaska na neko druzenje nas mini poce da zeza. Kao sto sam vec napisao mini smo registrovali, trebala je jednonedeljna probna voznja ali nista nije bilo od toga jer imali smo puno posla. Tako da resili smo sinoc da se malo provozamo i bila je prava katastrofa. Prvo mini je poceo malcice da podsecnuje pa pomislili kao ajde jos je hladan motor, izasli na autoput i mini ne ide od 2000 do 4000 obrtaja. Iznad toga auto bruji ali i to nije bilo sjajno. Resili smo da okrenemo auto nazad i pravo u garazu. Jovica otisao kuci a ja ostao da kasno u garazu. Promenio platinu, kondenzator, druge svecice, kompletno proverio karburator, nastelovao paljenje, montirao drugi palac, ponovo proverio ventile i rekoh sada je ok. Nisam palio auto da ne bi probudio decu a i komsiluk. Danas je Jovica uzeo mini da nosi kod majstora da montira drugi auspuh da bi bio tih mini jer je ipak velika kilometraza i javlja se da opet prijavi neispravnost u radu motora. Da budem iskren ja sam digao ruke jer vise nisam znao sta mu je i onda je Joca primetio da na razvodnu kapu kabal koji dolazi sa bobine kompletno oksidirao. Promenio drugu kapu i mogu reci da sada mini ide super. Malo smo provozali mini, spremili neke sitnice za svaki slucaj, kompletirali neki alat i sutra ide na put. Nadam se da bice sve u redu sa svima vama.

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: mini little bastard
« Reply #34 on: May 15, 2013, 11:33:10 AM »
držim palčeve!!!
obično pre velikih susreta uvek nešta zeza. nemam pojma zašto..... ali evo ja danas imam još 4 minija da spremim za IMM. svaki ima neku svoju muku koja se je pojavila pre odlazka.
a svog minija nisam uspeo još ni da upalim. nadam se da če biti noč dovoljno duga.
sretno!!!!!
 :pivo:

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #35 on: June 28, 2013, 14:53:43 PM »
Ljudi ovo je nevideno i necuveno, ponovo ali ponovo problem sa minijem. I sve pre polaska. Otkad se Jovica vratio sa IMMa vozili smo minija ovde po gradu i bilo je sve uredu osim sto se hladnjak malo otkacio, ali rekosmo nista strasno.  I danas kada smo pravili proverku  ima sta da vidimo, hladnjak stoji samo na creva a ne na drzacima. Pa trkom kod majstora da ga zalemi, sada sam montirao hladnjak i nadam se da bice sve ok.

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Odg: mini little bastard
« Reply #36 on: June 28, 2013, 18:41:37 PM »
Držimo fige da sve bude u redu  :good:

Offline X

  • Aktivan
  • Posts: 66
Odg: mini little bastard
« Reply #37 on: June 30, 2013, 15:39:31 PM »


 :good:

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #38 on: July 02, 2013, 22:47:48 PM »



Ukoliko Administrator misli da sam zloupotrebio forum za neciju reklamu neka slobodno obrise sliku.
Pozdrav

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #39 on: May 03, 2014, 22:40:32 PM »
A otkad je kombi napustio nasu garazu mini je ostao usamljen pa smo iskoristili malo slobodnog vremena druzeci se sa njim. Dobijo je novo ulje, kompletno ga podmazali i ispolirali tako da sada cekamo da se kisa smiri i da malo provozamo do zapadnih krajeva Makedonije a onda pravac minijada i naravno zavrsavamo sa IMM. Pozdrav minijevci

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: mini little bastard
« Reply #40 on: May 05, 2014, 22:17:40 PM »
 :good:
mini pozdrav little bastardu! pa se vidimo uskoro!

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #41 on: June 25, 2014, 23:10:47 PM »
Danas je mini registrovan tako da sutra jedna kraca voznja i onda u Petak pravac Tara.

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: mini little bastard
« Reply #42 on: June 25, 2014, 23:16:56 PM »
vidimo se! sretan put!
PS: moj je još na dizalici. danas nisam uspeo da završim repariranje zadnjih ramena.... ali biče do sutra ;-)

r_dalibor

  • Guest
Odg: mini little bastard
« Reply #43 on: June 25, 2014, 23:39:25 PM »
ajde, ajde makine da se srede! :vozimo:

Offline Little bastard

  • Aktivan
  • Posts: 139
Odg: mini little bastard
« Reply #44 on: August 18, 2014, 23:01:39 PM »
Pa drugari, mini je ponovo bio na skup ali na skup oltajmera u Ohridu.
Ovo je prva godina da se organizuje u Ohrid i bilo je zaista divno. Nazalost bili su samo tridesetak auta iz Makedonije, Srbije i Bugarske. Imali smo i malu voznju kroz grada i malo van tako da sve u svemu OK. Nije bilo nagrade samo pohvalnice za sve ucesnike. Srce i dusa bili su mi puni jer su se svi decaci i devojcice fotografisali oko minija. Bili su tu i ljudi u godinama koji su bili odusevljeni i naravno vratili se u godine kada su i oni "vozili" mini.
Sada ono najbitnije, u razgovoru sa ogranizatoru skup ce se odrzavati svake godine u sredinu Augusta ali bice i prava reli trka po svim pravilama. Auta bi morali da poseduju sve homologirane prerade bice i tu i cekiranje i servisna zona sa odprilike 150km voznje. Organizator mi je rekao da je vec stupio u kontaktima sa ljudima sirom YU. i ljudima iz Bugarske i Turske. Projekt pocinje da se realizuje pocetkom Januara sledece godine i nadam se na veliki broj i vasih auta.
Ovo je i prava prilika da se najzad zavrsi i pojavi mini Ruzica.
Za sada toliko i pokusacu da postavim i neke slike.