Author Topic: Veliki problem za srpsku mini scenu!  (Read 10356 times)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Veliki problem za srpsku mini scenu!
« on: June 20, 2011, 15:47:59 PM »
Pojavili su se neki "momci" koji kupuju minije (i bube) i izvoze ih u inostranstvo (verovatno i prodaju tamo).
Ovim putem bih zeleo da uticem na sve buduce prodavce minija u Srbiji da koliko toliko "biraju" kupce za svoje ljubimce jer ukoliko svi prodamo minije u inostranstvo nece ostati kod nas ni jedan.  :scenic:

Sinisin british open je izgleda otisao u Francusku 92 godiste
Andrejin check mate je otisao i Francusku 91 godiste
MisterXov je otisao u Rusiju 75 godiste
Bordo mini pre par meseci otisao u Hrvatsku 7* godiste


 :bye:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Marko90

  • Guest
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #1 on: June 20, 2011, 16:04:38 PM »
izgleda da ce i moj vrlo uskoro  :bye:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #2 on: June 20, 2011, 17:30:53 PM »
zalosno
no coment
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #3 on: June 20, 2011, 22:29:22 PM »
sta da se radi ljudi.....to je tako zakon trzista.....ko da vise on uzima....ne moze se nikom zabraniti da proda auto...treba razumeti i te ljude sto prodaju kola....mozda bude jednog dana da mi kupujemo kola iz neke banana drzave kao sto je sada nasa i uvozimo ih kod nas... :thinking:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #4 on: June 20, 2011, 22:50:37 PM »
odose sve dobri automobili, a ne kante
kada danas sutra neko novi zaljubljenik bude hteo da slaze minija nece imati da nadje sta da slozi ostace samo losi miniji sa ne uspelim limarski mehanickim i kakvim god drugim egzibicijama i kostace kao svetog petra da ga doves u stanje originalnih delova pa  onda da ga slazes.......to nikola znas i ti iz iskustva a koliko te kostao svaki mini sigurno  vise od ova dva koja su bila 90 godiste i kljuc u bravu i idi gde hoces a da li ti smes sa tvojim dalje od banovaca a kostao te mnoooogo vise
zao mi je samo sto DOBRI auti napustaju zemlju
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #5 on: June 21, 2011, 00:04:32 AM »
pa znam sve....mene je crni kostao verovatno kao neki sada nov auto....plavi i nije mnogo oko 600 e na cenu kola....sada su relativno ok oba....ali samo kazem da niko ne moze da spreci nekoga da proda auto po nekoj dobroj ceni,ja jeste da prodajem plavog ali  crnog ne prodajem i neko bi bas morao da se potrudi dobro...da bih prodao crnog...ali sada ima nas raznih

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #6 on: June 21, 2011, 01:03:47 AM »
Sve ja kapiram Milose ali zasto bih ja recimo prodao nekom iz Srbije moj auto za 1500 ako preko mogu za 2000 a sigurno toloko vredi posto je toliko otislo samo za limariju i farbanje?"ko da vise"...sto se mene tice ja bih najradije da svi imamo mogucnosti da sredjujemo i zadrzavamo sve oldtimere kod nas ali sta da radis kad kad smo prost narod???Pita me neki lik pre neki dan kad sam sredjivao nesto oko motora onako bez veze na ulici "koliko mini?"ja kazem 2000 a on me covek iz cista mira napao kao da sam ga uvredio pa kako toliko?Za nasu stoku je golf 2 zakon i dok god bude tako  sve sto valja uzimace oni koji su svoje "gnoj dvojke" odavno oterali pod presu a prave klasike cuvaju....
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline Dijabola666

  • Aktivan
  • Posts: 29
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #7 on: July 31, 2011, 09:21:55 AM »
dole golf dvojka, ziveo mini :) covek je u pravu auta koja po nemackoj i francuskoj kostaju 500e kod nas su 2000e a ona koja vrede i kostaju po 4-5000e kod nas niko nebi platio ni 500e tuzno ali istinito takav smo narod naopak :)

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #8 on: September 15, 2011, 23:55:42 PM »
sačuvajte što je više minija moguče!
na taj način su u sloveniji najbolji i najređiji delovi za minije prodani u inostranstvo. sada polako ostajemo zapravo več smo ostali bez njih :-(

Offline nenad jovanovic

  • Aktivan
  • Posts: 129
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #9 on: September 20, 2011, 05:04:31 AM »
evo ja ću svog sigurno da prodam ali isključivo Srbinu...

Cenim kao 10.ooo,oo eura a dao bih ga za 20.ooo,oo eura     :hi:

Toliko sam pretrpeo duševnog bola sa svim majstorima i znalcima, emotivno osakaćen, cena je adekvatna, zar ne  :0_0:

r_dalibor

  • Guest
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #10 on: September 20, 2011, 09:16:30 AM »
Ovako velika cena je samo merilo tvoje ljubavi prema miniju!
 
 Majstori, pa moras sam sto vise da uradis, zato i jeste auto koji se najvise voli! Stalno gledas gde je parkiran, razmisljas da li mu sve funkcionise, sta kupiti novo?
 Kad imas keca, sve ovo je nebitno, a zivot dosadan......

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #11 on: September 20, 2011, 11:27:35 AM »
Kad imas keca, sve ovo je nebitno, a zivot dosadan......

sjajan odgovor Dalibore,.... ali nediraj mi ni keca. nema ih više u sloveniji. na putevima ga vidim jednom na pola godine, to jest kao i da ga više nema. nestali su nam nekada domači auti i trebali bi se stideti. čak je i reno 4 toliko redak da je počeo sin da mi dosađuje da mu ga kupim. "sine gde da mešam u garaži francuze sa englezima"

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #12 on: September 20, 2011, 13:06:16 PM »
svaka cast grego na odgovoru!!! sada te volim jos vise :D
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #13 on: September 20, 2011, 13:11:47 PM »
ma izvinjavam se da nije ispalo pregrubo.
i ja sam upotrebljavao keca za takvo uspoređivanje....  a pošto ih više nema..... počeo sam biti više zaštitniški do njih. pogotovo jer sam velik deo detinjstva presedeo u njemu.
u svakom slučaju neželim da je to ofenziva na Dalibora ili keca ;-) ..... potpuno se razume šta je napisao i slažem se sa njim.  :hi:

r_dalibor

  • Guest
Odg: Veliki problem za srpsku mini scenu!
« Reply #14 on: September 20, 2011, 17:07:56 PM »
to mu dođe kao izreka. Inaće naterao sam podpresednika saveza, sobzirom da ima novaca, da kupi poslednjeg Keca koji sišao sa trake u Kragujevcu. I eto sad je to već istorija. Stoji u garaži sa O Km !!!!!!!!!!!!

  Ja poštujem francuske automobile, ali oni zajedno,....to ne ide nikako! :laughing: