Author Topic: Moj Austin Mini 1000 SDD  (Read 22828 times)

Offline bexaca

  • Aktivan
  • Posts: 25
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #30 on: November 04, 2010, 10:51:09 AM »
Sinisa,stvarno sam razmatrao da bude crn krov i 2 crne strafte. Hvala Vladimire,upravo gledam :)
:)

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #31 on: November 04, 2010, 11:00:34 AM »
ma crvena boja super stoji miniju. pogotovo tartan red boja..... ali to je več istrošena boja.... i postoji dosta simpatičnih retro boja koje mu super stoje. npr. smokey grey, almond green, fiesta yellow, surf blue itd...

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #32 on: November 04, 2010, 11:28:13 AM »
smokey grey, almond green, fiesta yello meni se ove svdjaju
MIlan /lepibajloni

Offline nenad jovanovic

  • Aktivan
  • Posts: 129
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #33 on: November 04, 2010, 17:19:19 PM »
boja je vrlo individualna stvar, neko voli plavuše, neko crnke, David Kulthard voli riđe no,

ako ne pripremiš automobil vrhunski za farbanje izbegavaj metalik, guraj ga u akril debelo.........

Sidarta

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #34 on: November 05, 2010, 19:24:06 PM »
Ma skroz je ok crveni sa belim krovom...meni nedostaje i ponekad se malo kajem sto sam menjao onaj stari look koji je imao...Vidi sta ti se najvise svidja i nigde ne pise da treba da bude u nekoj boji koju je fabrika koristila...Nenadov izgleda bas ok a nema veze sa fabrikom..klepo je rekao individualnost!!!!
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline bexaca

  • Aktivan
  • Posts: 25
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #35 on: September 09, 2011, 10:15:38 AM »
I konacno su se radovi zahuhtali.Nista ranije nisam javljao iz razloga sto mi je limar bio jako bezobrazan i nije se javljao na pozive,a mini je propadao na kisi.Uglavnom dozvao se pameti i krenuo u posao.Evo nekih fotkica,malo starijih.Sada je vec odradjen i spricgit i spreman je za farbanje,jos i to moram fotkati da vidite.Evo ovoga za sada.







:)

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #36 on: September 09, 2011, 22:06:13 PM »
E dobro je. Pitao sam se puno puta šta se dešava sa tobom i sa tvojim minijem.

Offline bexaca

  • Aktivan
  • Posts: 25
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #37 on: October 28, 2018, 16:19:51 PM »
Pozdrav svima nakon 7 godina. Ne bih dužim sa opravdanjima zašto me nije bilo već bih voleo da mi preporučite nekog dobrog majstora za motor u okolini Inđije, mada lokacija ne mora da bude presudna. I dalje je isti mini u mom vlasništvu, i dalje je želja tu. Hvala svima unapred  :)
:)

Offline drugmarko

  • Administrator
  • Aktivan
  • Posts: 159
Odg: Moj Austin Mini 1000 SDD
« Reply #38 on: October 29, 2018, 07:54:09 AM »
Na zalost za sedam godina koliko je produvalo motora toliko je produvalo i majstora pa smo malo u deficitu. Sto se tice majstora koji jos nisu potpuno produvali imas par opcija: Prle Beograd/vranic, Marko/Novi sad ( ne znam da li radi jos motore ), gosn Ljuba Beograd/borca i okolina vrnjacke banje, covek koji popravlja auto jednom nasem clanu. Sobzirom da smo svi imali problema sa odredjenim majstorima ne bih da preporucujem nikoga vec sam ti dao opciju da sam izaberes. Cena za generalnu je odprilike ista svuda pa javi ciji kontakt da ti posaljem.