Author Topic: Digital MiniWorld i MiniMagazin  (Read 17129 times)

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #15 on: June 04, 2013, 10:47:46 AM »
tek sada vidimo ovu temu. ako je još potrebna pomoč.... imam tražene brojeve.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #16 on: June 04, 2013, 13:18:51 PM »
Resili smo dilemu,hvala u svakom slucaju :pivo:
Inace listam neke Mini Magazine od pre 13 godina,zaista zanimljivo u kojoj meri su smesne tadasnje cene pojedinih modela ili godista Minija koji su sada pet do deset puta skuplji.I uopste ponuda je bila mnogo veca

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #17 on: June 04, 2013, 13:52:31 PM »
drago mi je da ste rešili.
meni su veoma dragi najraniji izvodi mini magazina i worlda. neverovatno koliko stvari je kod minija u to vreme napredovalo a i kako su se menjali stilovi, ukusi, kvalite rada, a pogotovo cene.... ali tu rubriku nesavetujem da pratite jer pada mrak na oči kad vidite cooper S mk1 za nekoliko hiljada funti.
ipak ima i kod minimagazina nostalgije. uvek ču pamtiti kad sam prvi put dobio 1. broj minimagazina. toliko sam ga izlizao sa vremenom da se raspao. na svu sreču sam pre nekoliko godina našao polovno prvo izdanje za arhivu.
 :srce:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #18 on: June 04, 2013, 14:07:07 PM »
Da,u pravu si :laughing:
Gledajuci oglase pomislim "daj da probam da uvezem nesto od toga kada vec ovde nema i kada je tako povoljno",a onda se vratim u realnost i setim se da je to sto citam bilo pre vise od decenije :)
Zanimljiva je i euforija oko novog MINI-ja s obzirom da su ovi brojevi koje listam iz 2000te :)

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #19 on: June 04, 2013, 15:38:50 PM »
Da,u pravu si :laughing:
Gledajuci oglase pomislim "daj da probam da uvezem nesto od toga kada vec ovde nema i kada je tako povoljno",a onda se vratim u realnost i setim se da je to sto citam bilo pre vise od decenije :)
Zanimljiva je i euforija oko novog MINI-ja s obzirom da su ovi brojevi koje listam iz 2000te :)

hihi, upravo tako!
smešno je gledati minimagazine u kojim su bili tek prototipi novog minija. npr. 96 godine se još nije znalo šta če ga naslediti i fala bogu da svi užasni prototipi nisu uspeli. ako sam iskren bmw mini je ipak najbolji od svih predhodnih.

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #20 on: July 26, 2013, 21:13:22 PM »
U novom broju Mini Magazina tema je mini u yugoslaviji, IMV itd...

NebKV i njegov mini takodje u istoj rubrici i naravno gregor sa travelerom :)

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #21 on: July 26, 2013, 23:52:41 PM »
Da,rece mi Jeff na Minijadi da ce biti u jednom od narednih brojeva,nisam ocekivao da je spremno vec za Avgustovski broj  :)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #22 on: November 08, 2017, 16:13:48 PM »
Jeff Mini Legenda je napustila Mini Magazin
Zelim Jeff-u mnogo uspeha u nastavku karijere 

It's with a mixture of excitement and a tinge of sadness I announce that I have a new job! The issue of Mini Magazine that's out on Friday will be my last as editor, as I'm taking up a new role with the excellent folk at the MG Car Club in the home of the Works Minis, Abingdon.

Anyone who knows me will tell you Minis are my passion (read obsession), and editing the mag was a dream job. I'm delighted to have spent 11 years on the mag and six at the helm, meaning I've worked on 151 editions out of 271, beginning in 2006. But, as the old adage goes, I've probably taken it as far as I can and it's time for a new challenge. The mag remains in excellent health and it's time for a new editor to come in and give it a boost with fresh new ideas.

A big thanks to everyone who has supported me - traders, fellow writers, photographers and, of course, readers. I've had an amazing time and made friends for life. And you won't be getting rid of me entirely - I'll still be contributing regularly to the mag and attending events. After all, I have 9 Minis to look after!

If you give the new man Martyn Collins even a fraction of the support you gave me, I'm sure he'll do a cracking job.
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: Digital MiniWorld i MiniMagazin
« Reply #23 on: November 08, 2017, 17:08:49 PM »
Sve najbolje na novom poslu, i kako je rekao nećemo ga se otarasiti :laughing: viđamo se i dalje.
Blue Transformer