Author Topic: Restauracija minija  (Read 22424 times)

Offline Darjan1275

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 332
Odg: Restauracija minija
« Reply #60 on: January 31, 2010, 23:10:32 PM »
au kako bi svit bia lipo misto kad bi bilo više takvih majstora. ovakvu preciznost i pedantnost odavno nisan vidia :punk: :punk:

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Restauracija minija
« Reply #61 on: February 01, 2010, 08:37:42 AM »
drago mi je da se govori o realnim troškovima.
pravo restavriranje je razlika od obnove auta. kod restavriranje se ne propušta ni jedna stvar i radi se novi auto..... a to naravno košta.
bravo za hrabre poduhvate i toliko žrtvovanje. 

r_dalibor

  • Guest
Odg: Restauracija minija
« Reply #62 on: February 01, 2010, 09:46:27 AM »
Ja sam do neke tacke evidentirao troskove, posle sam prestao , bilo mi je lakse.
Sto kaze Gregor kad krenes ako hoces dobro da sredis nema preskakanja. Pokusavam da dostignem ovaj nivo restauracije. Bice tesko. Gemini ima veliko iskustvo i jos jednom pohvaljujem njegove radove. Inace mislim da je GT jedna od boljih restauracija uopste kod nas! 
 

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Restauracija minija
« Reply #63 on: February 12, 2010, 13:16:41 PM »
Svaka cast :good:
Obozavam da vidim proces kada se krene od potpuno ogoljene skoljke
Inace kada su u pitanju troskovi,oni su naravno neizbezni da bi se sve odradilo kako treba.Ja se sa njima borim na taj nacin da sto se trudim da sto vise posla odradim samostalno.Uz to ide neminovno i rad na duzi vremenski period,sto opet ukupnu cifru razbija pa celo to ulaganje deluje podnosljivo.U svakom slucaju ako covek nesto voli i zna sta hoce rezultat je neizostavan sto mozemo videti i ovde :pivo: