Author Topic: IME KLUBA?!?!?!?!?!  (Read 30465 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
IME KLUBA?!?!?!?!?!
« on: January 17, 2008, 18:25:58 PM »
....ae da vas vidim


svi domaci klubovi su xxxxclubserbia pa ne vidim razlog zasto i mi ne bi smo bili tako... mislim ono... srbin sam, postujem i volim srbiju ali mi miniklubsrbija zvuci glupo...
« Last Edit: January 17, 2008, 18:29:51 PM by BaneBRE »

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #1 on: January 17, 2008, 18:30:10 PM »
Ako nazovemo klub mini klub srbija onda nema poente uopste praviti klub....bar smo tako svi pricali na pocetku ove price....
onda je sve jedno da li imamo nash klub ili smo u minimaniji(bez uvrede-mojne da se istripuju clanovi tog kluba).... mada je ovo bukvalno cisto srpska stvar(SRS VS LDP FAZON)Ja glasam za MCS a glasanje ce sve ostalo da kaze....
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #2 on: January 17, 2008, 18:44:35 PM »
bash tako... jesam rodoljub al nisam nacionalista... slazem se da treba logo da ima neko obelezije srbije ali sto se tice imena s tim se ne slazem... krenula je prica sa mini club serbia i nisam za to da se menja...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #3 on: January 17, 2008, 19:04:53 PM »
ljudi, ajde dajte jedan razlog zasto bi ime kluba bilo na engleskom.

razlozi tipa "tako smo poceli" ili "onda nema poente da pravimo klub" nemaju mnogo smisla...

ja sam daleko od nacionaliste, ali volim logiku i ne volim pomodarstvo tipa banex trade, pink, interlex export-import itd jer "bolje zvuci" na engleskom
Klub ne pravi nasa dijaspora u Britaniji, nego mi ovde. Niko ne kaze da treba da pise cirilicom, ali Mini Klub Srbija je jasno i englezu i francuzu i ostatku sveta. Nema, dakle, veze sa nacionalizmom, nego sa cistom logikom: zasto komplikovati.
Jos jednom: dajte konkretne razloge zasto bi ime bilo na na engleskom pa da pocnemo diskusiju

a evo i zvanicnih imena nekih domacih klubova

BMW Klub Srbija
lada klub srbija
renault klub srbija
citroen klub srbija

koliko vidim, jedino opelasi i alfasi imaju strane nazive.
« Last Edit: January 17, 2008, 19:10:49 PM by ivan »

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #4 on: January 17, 2008, 19:21:44 PM »
ok, nismo se sporazumeli... ostaje domen ali neka bude u fazonu kao http://www.bmwclubserbia.com/

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #5 on: January 18, 2008, 00:26:00 AM »
ako mislimo da od pocetka izgleda ozbiljno treba zaista da bude miniclubserbia
razloge zasto to mislim
1-zvuci efektivnije i lepse
2-niko od nas nikad nece reci mini klub serbia(ako se tako budemo zvali )bez obzira sto tako pise govorice mini klub srbija
3-sa takvim nazivom izgledacemo mnogo ozbiljnije
4-svi su se smejali sto su iz kg dali ime klubu minimanija a sad se mi glupiramo, danas ko nezna engleski kao da je nepismen,
da je fefe rekao onom liku iz engleske miniklubsrbija onaj nebi znao ni da napise, sta reci vise :lol: :lol:


ma ustvari sta kenjam i ja  nek se da predlog i glasacemo na skupstini i to je kraj

ja odmah glasam MINICLUB SERBIA
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #6 on: January 18, 2008, 00:34:25 AM »
A DA I ZA SKUP ALFI DA KAZEM NESTO . oni su jedini najozbiljniji od svih, mkozes svakog da pitas i nema coveka koji nije cuo za njihov skup ili gledao na tv,  idu na medjunarodne skupove i cela prica im je ozdiljna a za ostale nit sam cuo nit video
SAMO KOLIKO SAM MAJICA VIDEO DA NOSE LJUDI U GRADU U OPUSTENOJ VARIJANTI NA PICU,(sa aplikacijom kluba i logom)imas utisak kao da klub nije iz srbije nego internacionale, imam cak prijatelja u klubu


JOS JEDAn RAZLOG  MINICLUB SERBIA
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #7 on: January 18, 2008, 08:45:09 AM »
pa onda glasaj gore...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #8 on: January 18, 2008, 09:30:29 AM »
e to... rasrpava pocinje :)

2-niko od nas nikad nece reci mini klub serbia(ako se tako budemo zvali )bez obzira sto tako pise govorice mini klub srbija

znaci iako znamo da cemo govoriti po naski, pisacemo na engleskom, to je razlog da bude na engleskom :)

ovo ostalo se svodi na "lepse i ozbiljnije". naravno da samo nepismeni ne razumeju engleski ali niko nije rekao da je problem u razumljivosti, nego u (bez uvrede) malogradjanskoj logici da sve lepse zvuci na engleskom.

nemojte me pogresno razumeti, ja volim engleski (poluprofesionalno se bavim prevodjenjem, da ne masem sad sertifikatima), ali tamo gde mu je mesto

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #9 on: January 18, 2008, 09:58:03 AM »
Ja sam za MCS...... :hid_crazy:

skahorse

  • Guest
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #10 on: January 18, 2008, 14:40:49 PM »
MCS je po meni bolje, pre svega iz prostog razloga sto ce se valjda nekada navesti na nekom drugom stranom sajtu, magazinu ili vec nechemu slichnom. Moj glas ide za MINICLUBSERBIA. Naravno da cemo svi mi to izgovoriti MINIKLUBSRBIJA u razgovoru. Zar ne??!  :thinking:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #11 on: January 18, 2008, 15:14:55 PM »
 :pivo: MCS

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #12 on: January 18, 2008, 17:55:11 PM »
ama ljudi, lako cemo se nazvati na engleskom za strance...  ko sto rece mr x, na pecatu moze da bude dvojezicno, i gde god bude potrebno... kao sto je u registraciji firme predvidjeno da postoji i ime na engleskom, tako moze i klub...

ipak se klub ne pravi zbog stranaca nego nas samih...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #13 on: January 18, 2008, 18:02:24 PM »
ma ime kluba nek bude mini klub srbija ali da adresa sajta ostane miniclubserbia.rs


Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: IME KLUBA?!?!?!?!?!
« Reply #14 on: January 18, 2008, 18:12:53 PM »
nema ovako ili onako , neka bube samo jedno MINICLUB SERBIA
glasajte  i to je to nama diskusije
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!