Author Topic: Problem sa adaptacijom  (Read 5713 times)

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Problem sa adaptacijom
« on: September 11, 2009, 11:21:19 AM »
Milion puta sam pokušao da otvorim haubu iz kabine,ušaltam petu brzinu,upalim svetlo na levom ablenderu ili levo pored volana... A najveći cirkus je kad dodjem na pumpu pa tražim čep sa desne strane... Koliko treba da vozim minija da se rešim toga?

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Problem sa adaptacijom
« Reply #1 on: September 11, 2009, 13:10:24 PM »
ja otvaram auto iz kabine :blush:
heheheheheh
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Aca

  • Guest
Odg: Problem sa adaptacijom
« Reply #2 on: September 15, 2009, 21:59:33 PM »
I ja...i ja.....i to na miniju! 
Pozdrav...

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Problem sa adaptacijom
« Reply #3 on: October 20, 2009, 18:45:29 PM »
Znate da ste prsli sto se tice minija kad dodjete do ulaznih vrata od stana i probate da ih odkljucate sa kljucem za sanduce koji ste okrenuli naopako...mislim da mi posle ovakvog ispada nama nazad od minija:D
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: Problem sa adaptacijom
« Reply #4 on: October 20, 2009, 20:53:36 PM »
Ja očekujem da moj mini evoluira petu brzinu,mora da mu "izraste" jer sam milion puta pokušao... Nikako da se odviknem od toga,a on me izaziva jer bi mogao da vuče i šestom da je ima...

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Problem sa adaptacijom
« Reply #5 on: November 10, 2009, 08:58:38 AM »
Ja očekujem da moj mini evoluira petu brzinu,mora da mu "izraste" jer sam milion puta pokušao... Nikako da se odviknem od toga,a on me izaziva jer bi mogao da vuče i šestom da je ima...

i meni najgore, kad skoro svaki put kad sednem iz svakidašnjeg auta u minija tražim 5. brzinu.

inače Miroslave..... 5. brzina nezanči puno kod minija. kod MPI motora sa 5. brzina bilo je tako, da su bile brzine samo malo krače a peta ista kao i kod naših četvrta. tako, da ...... nema nekakvog ekstra profita ;-)

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: Problem sa adaptacijom
« Reply #6 on: November 10, 2009, 11:40:02 AM »
Znači samo su "sitnije" rasporedjene brzine...to bi bilo dobro za 850 i 1000... Meni bi bilo još gore,šaltao bih svake 3 sekunde...A tek tebi Gregore...ti sa svojom "ergelom" možeš i četvrtom da polaziš...

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Problem sa adaptacijom
« Reply #7 on: November 10, 2009, 12:14:09 PM »
Znači samo su "sitnije" rasporedjene brzine...to bi bilo dobro za 850 i 1000... Meni bi bilo još gore,šaltao bih svake 3 sekunde...A tek tebi Gregore...ti sa svojom "ergelom" možeš i četvrtom da polaziš...

upravo tako. mada več 850 se šaltuje relativno brzo jer ima veoma kratki diff .... inače sam ja rešavao sa taj problem, da sam stavljao duži diff. na dva minija imam 2,9 ;-)....... a na ženinom 3,9 i užas je. na raskrsnici štartuješ sa prvom, na polu raskrstnice je več druga, na kraju raskrnice treča, nakon sledečih 15m več je četrvta. a nakon toga samo buka!!! užas! ove sezone menjam za 3,2.