Author Topic: Kandidati za predsednika kluba  (Read 4714 times)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Kandidati za predsednika kluba
« on: September 09, 2009, 16:39:18 PM »
Kandidature podnesite ovde da mozemo da razmislimo. Naravno napisite i zasto mislite da bi vi kao buduci predsednik bili bas pravi za taj posao. Neka prijava traje sledecih 7 dana kako bi svi mogli svoje misljenje da iskazu i da imamo par dana posle da malo polemisemo, mozda i anketu da napravimo  :wink:

Kandidat br.

1. Vladimir Kovacevic
« Last Edit: September 10, 2009, 14:47:20 PM by Aman »
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Kandidati za predsednika kluba
« Reply #1 on: September 09, 2009, 17:17:56 PM »
bane pozvan, doci ce.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Kandidati za predsednika kluba
« Reply #2 on: September 09, 2009, 19:56:26 PM »
bane pozvan, doci ce.

naravno da je pozvan, pozvao sam ga kao i sve ostale clanove.

aca grunf

  • Guest
Odg: Kandidati za predsednika kluba
« Reply #3 on: September 09, 2009, 20:17:01 PM »
ivani i ostali clanovi kluba,evo jednog predloga...
postoji spisak clanova kluba i  svako je zaveden pod nekim rednim brojem,i neka se svi izjasnr upisivanjem tog broja,pa neka prvih 10 clanova udju u krug glasanja na godisnju skupstinu,pa ko bude pobedio svaka mu cast...
moj predlog je da ovo traje par dana na forumu,tj ograniceno danom da ima vremena za ostala resenja i objavu ko je potencijalni kandidat...

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Kandidati za predsednika kluba
« Reply #4 on: September 10, 2009, 13:11:01 PM »
Moje ime je Vladimir Kovacevic-profesor u sednjoj skoli sa zavrsenom visokom skolom i prebivalistem u Beogradu.Vozim mini moris 1000 bele boje i fasciniran sam mogucnostima ovog auta.Aktivni sam clan miniclubaserbia i cast mi je sto sam deo kluba.
posto je moje ime BILO prvo na glasackom listicu duznost mi je i moralna obaveza da se prvi i oglasim
PREDLOG moje kandidature dali su  gajudin,sinisa,aman i ivan stime sto ja nisam bio za to jer sam novi clan u klubu(registrovan tek od 15 januara 2009 god.)iz razloga sto mislim da su neki vise zasluzniji za rad i funkcionisanje kluba  i iz razloga sto predsednik nebi trebao da predstavlja apsolutiisticku vlast. dao sam predlog da o svemu i svacemu odlucuje UO a da je predsednik tu samo zbog suzavanja opcija, potpisa,itd ali samo uz odobrenje UO.znaci predsednik je tu ali kao clan UO odlucuje ili ne o tekucim pitanjima(timski rad).

Poenta kluba je :klub treba da radi ali kao tim-

-Reklamni materijal (majice, nalepnice, mirišljave jelkice, okviri za tablice, kačketi, vizitkarte, olovke, upaljači, itd)
-popusti kod uvoznika auto-delova
-sponzorisane špediterske usluge (DHL bi možda radio transport delova sa npr minispares jednom u x dana)
-redovna okupljanja (npr kafić XY, svake nedelje u 12h, pa ko dođe)
-planirani veliki skupovi (sa sponzorima koji pokrivaju troškove)
-garaža za članove (sa ili bez alata)
-biblioteka literature (pretplata na MiniMag/MiniWorld + stara izdanja, Haynes, Wizard...)
-organizovan odlazak na skupove u inostranstvu (lakše dobijanje viza, pozivnih pisama itd)
-sajt sa informacijama o svim domaćim minijima, forum, blogovi...
-zajednički kupiti neki mini-krš pa podeliti delove ili napraviti mini za potrebe i reklamu kluba
a sve je ovo navedeno vec odavno medjutim niko ne obraca paznju nego ajde opet da rasturimo ponovo pa sta bude.
Ko ce da bude predsednik najmanje je vazno ali treba da se zna i neki red.

u svakom slucaju hvala vam svima na podrsci i nadam se da nas ovo glasanje nece udaljiti nego zbliziti.
MINI UNITED
« Last Edit: September 10, 2009, 15:35:24 PM by vladimir »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk