Author Topic: Evo i mojega  (Read 11814 times)

Offline peja

  • Aktivan
  • Posts: 14
Odg: Evo i mojega
« Reply #15 on: August 15, 2009, 21:05:20 PM »
Uostalom evo i linka koji potvrdjuje...
http://www.austin-mini.de/mini_special_1000_1979.htm

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Evo i mojega
« Reply #16 on: August 16, 2009, 19:30:34 PM »
Interesantno je to da je auto zvanicno Austin Mini Morris (saobracajna) a u stvari je British Leyland. Austin i Morris ne mogu nigde da nadjem da pise. Na plasticnim radkapnama je znak "L", na soferki je i dalje originalni stiker gde pise Leyland, na plocici na motoru pise British Leyland, na originalnom Manual-u pise samo Mini, cak i na kljucevima je ugraviran Leyland-ov znak...

British Leyland Motor Corporation Ltd (BLMC) je velika firma koja je bila vlasnik brendova Austin i Morris. Kasnije je od nje nastao Rover.
Mini je oko 1970-te postao nezavisni brend ove koroporacije.

buda

  • Guest
Odg: Evo i mojega
« Reply #17 on: August 17, 2009, 08:43:33 AM »
da, i moj je isto layland.

@Peja Jel mogu da preradim jednu tvoju sličicu da napravim wallpaper? :blush:

Offline peja

  • Aktivan
  • Posts: 14
Odg: Evo i mojega
« Reply #18 on: August 19, 2009, 23:01:31 PM »
Samo napred...

Divac

  • Guest
Odg: Evo i mojega
« Reply #19 on: August 27, 2009, 15:20:49 PM »
This was launched to celebrate 20 years of the Mini. In Silver or Rose metallic paint, shaded vinyl body stripes, 5 x 10inch Exacton alloy wheels with 165-70 x 10 tyres. Innocenti wheel arch extensions, Clubman-style bumpers, twin door mirrors, tinted glass and vinyl roof. Inside: 1275GT instruments, centre console. clock and tartan check trim.

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Evo i mojega
« Reply #20 on: August 31, 2009, 20:31:44 PM »
Steta sto si se odlucio da ga prodas.
Ali ja to gledam sa vedrije strane. To je prelep primerak za zaljubljenike, pa ce valjda neki takav da ga kupi i da nastavi sa ocuvanjem.


Offline peja

  • Aktivan
  • Posts: 14
Odg: Evo i mojega
« Reply #21 on: August 31, 2009, 23:14:12 PM »
Jeste steta, ja ga u stvari prodajem jer ne znam sta da radim sa njim, vec vise od 7 godina sam napolju, dok sam bio u Budimepsti jos sam i dolazio cesto pa sam imao prilike da ga vozim i odrzavam, sad kad sam se preselio u CH toga vise nema, ne verujem da cu se vracati u skoroj buducnosti (ne daj boze), trenutno se sestra brine o njemu a ona ne sme da ga vozi posto se plasi, za nju su vise kola tipa Plug&Play nego Plug&Pray tako da joj je Mini samo ne teretu pogotovo sto je hronicno prezauzeta poslom. Ja da ga uvozim ovde suvise mi je komplikovano a vala i skupo a i ja sam sa vremenom tanak, da ne kazem nemam ga uopste...

Meni u stvari nije hica da ga prodam, on tako spava u garazi, povremeno ga sestra upali i provoza, ja bi u stvari da nju rasteretim od te obaveze (svake godine registracija, osiguranje, tehnicki pregled, zamena ulja, itd, itd) sto je za nju bas stresno...

Bas tuzna prica:):)


Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Evo i mojega
« Reply #22 on: September 01, 2009, 08:17:55 AM »
koja je cena?
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline peja

  • Aktivan
  • Posts: 14
Odg: Evo i mojega
« Reply #23 on: September 03, 2009, 22:12:26 PM »
3keura

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Evo i mojega
« Reply #24 on: October 01, 2009, 22:24:50 PM »
Pejo, odlican ti je auto. Ja ne znam da li neciji mini ima ispod 41000 km. Stvarno retkost.


ima od duleta fotografa (zeleni mini) 38k :)

ardita

  • Guest
Odg: Evo i mojega
« Reply #25 on: October 02, 2009, 12:49:12 PM »
avtić divan, a najače što mu na okviru za tablice piše Auto zeta Podgorica, a registracija BG  :hid_crazy:

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Evo i mojega
« Reply #26 on: October 03, 2009, 21:21:05 PM »
e kako ova nasa crnogorka primeti auto zetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk