Author Topic: Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa  (Read 7317 times)

aca grunf

  • Guest
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« on: July 19, 2009, 20:09:18 PM »
neka,neka :good:
samo neka tako nastavi,da znamo kod koga da se grebemo za karticu :devil: :devil: :devil: :hid_crazy: :good: :laughing:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #1 on: July 19, 2009, 20:20:10 PM »
moze,moze....samo moja kartica nije greb greb srecka...neka niko ne ocekuje da ogrebe audi.....hehehehehe...ili ne daj Boze novog minija.... :cool:

aca grunf

  • Guest
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #2 on: July 19, 2009, 20:33:52 PM »
a sta si mislio da cu audi ,,falsifikat,,da pomislim  :hid_crazy:ni u ludilu da ga gledam :hid_crazy: :hid_crazy:
naravno spremi situaciju da ogrebem  :lol:mini moke :good: :laughing: :lol: :devil:
samo je on interesantan za grebu... :srce:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #3 on: July 19, 2009, 20:54:01 PM »
pa ne bi bas to da uzimas......neces valjda u neku dzunglu.....pojesce te  :niger:..i onda cemo mi da.... :cry:..i svi ce mene da  :hid_boss2: ....sto sam ti dao da ogrebes minimoke.....

aca grunf

  • Guest
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #4 on: July 19, 2009, 20:59:35 PM »
eh da bar vidi onaj gore nebi mi ni trebala greba,a siguran sam da ces traziti krug :laughing: :srce: :hid_crazy: :mdaa: :devil:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #5 on: July 19, 2009, 21:09:10 PM »
ko zna zasto je to dobro.......da dobijes bez veze nekog minija,verovatno ga ne bi cuvao.....ovako ovo sto napravis sam cuvas kao oci u glavi....i tako je ostalo nekoliko spasenih minija....  :laughing:.......:P: .............:laughing:

aca grunf

  • Guest
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #6 on: July 19, 2009, 21:17:10 PM »
ja sam osetio voznju u njemu 80...godina,nazalost bio je samo jedan komad,a ja tada nisam mogao da uradim nista bez svog alata,a sad  :dirol:garaza pravi problem prokisnjava kad pada kisa :hid_crazy: :mdaa: :umm:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #7 on: July 19, 2009, 21:29:54 PM »
imas ja mislim u bolecu jednog majstora koji pravi cirade,za sve automobile,posto sam se ja nosio mislju jedno vreme da napravim mini-kabrio,ali nikada se ne zna.....mozda jednog dana to i uradim...

aca grunf

  • Guest
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #8 on: July 19, 2009, 21:53:29 PM »
lako je za ceradu,treba sklopiti sta ce da nosi ceradu,tj sam mehanizam,najbolje je imati original a dalje kako bude.
za to treba naci crteze ojacanja ako to ima negde,ja sam nekada imao taj komplet za mustru,ali zbog setnje od garaze do garaza je iscezao.da objasnim,,postojao je komplet ploca koji se na originalno stanje minija samo usrafljivao,tako da si morao samo da seces krov i naravno da ostalo prilagodis sa svojom idejom.pokretni krov je mogao da se nabavi kao kit deo kod engleza sto je bio tada smesan problem u poredjenju sa registrcijom.meni trenutno prokisnjava garaza samo zato sto je trenutno nemam,pa radim ispod kisobrana :uraa:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #9 on: July 19, 2009, 22:13:09 PM »
cekaj nije mi jasno,jel ti prokisnjava mini ili garaza.....ili pokusavas da pravis..... :hid_ship: u garazi  ili mozda :kupanje:....u miniju

aca grunf

  • Guest
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #10 on: July 19, 2009, 22:35:31 PM »
garaza mi prokisnjava zato sto je nemam,a ovo :hid_ship: imam kada pada ova nasa skorasnja kisa,pa mi verovatno nece trebati more,tj mozda cu moci cak da rentiram ako nebude hladno posle kise,a ovo  :kupanje: vec imam u ...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #11 on: July 19, 2009, 22:37:20 PM »


upozorenje: offtopic

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #12 on: July 19, 2009, 22:40:19 PM »
ok..ok....malo smo se salili....sorry.... :pivo:

aca grunf

  • Guest
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #13 on: July 19, 2009, 22:50:34 PM »
ok sala...
nikolla.m posalji sms ili zvrcni  064-0260988
 :good: :good: :uraa:

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: kupovina delova preko minisporta i minispersa
« Reply #14 on: July 28, 2009, 11:28:26 AM »


upozorenje: offtopic
aahahahahaha buuuuuuu ivane  :bad:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."