Author Topic: Ostavka na mesto predsednika Kluba  (Read 4247 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Ostavka na mesto predsednika Kluba
« on: June 28, 2009, 16:34:05 PM »
dragi članovi,
ne znam kako mogu da opišem zahvalnost koju dugujem osnivačima kluba koji su mi ukazali veliko poverenje kada su me izabrali za predsednika, kao i članovima koji su me kasnije trpeli. U klub sam došao nepoznajući nikoga, kao autsajder bez pedigrea koji nema staž ni kao minijevac ni kao poznavalac mehanike i automobila. Ipak, nesebična družina mi je ukazala tu čast da budem na čelu prvog pravog Mini kluba u našoj zemlji i da pokušam da zajedno sa ostalima taj klub postavim na noge.
Za ovih pola godine prešli smo veliki put od grupice entuzijasta do registrovanog udruženja koje je uspešno organizovalo najveći skup ove vrste u regionu. Klub je za to vreme izgradio svoj identitet (pa i ugled), uspostavio određena pravila i procedure, primio skoro 50% svih srpskih minijevaca i obezbedio im popuste do 25% u 10 firmi, povezao se sa skoro svim ključnim ljudima domaće mini i oldtajmerske scene, klubovima i minijevcima iz regiona i utro prve korake ka uspostavljanju ozbiljnog i cenjenog brenda. Sve to je krunisano Minijadom, najvećim oldtajmerskim skupom jednog automobila u regionu. Klub je ostvario promet od oko 150 000 dinara, i sada je u plusu 11 000 dinara, sa velikom zalihom suvenira, klupskih majica, zastavama i ciradom, detaljnom dokumentacijom o članovima i njihovim minijima, itd.
Ovaj uspeh koji smo postigli svi zajedno dozvoljava mi da bez griže savesti stavim tačku na tu epizodu u mom životu. Na godišnjoj sednici skupštine kluba koja će se uskoro održati podneću neopozivu ostavku na mesto predsednika upravnog odbora.
Za to ima više razloga. Poznato je da nekoliko viđenijih članova nije dovoljno ili uopšte učestvovalo u pripremi Minijade, kao i to da je i među nama organizatorima bilo razmimoilaženja, ali i da se moje ideje o strogoći po pitanju propisa, budžeta itd razlikuju od većine. Ipak, to nisu najvažniji razlozi i ne postoje nikakve svađe zbog kojih se povlačim. Jednostavno, mislim da je jedna celina zaokružena, i da bi bilo dobro da se odmorim i predam štafetu. Osim toga, sada kada više nisam u civilnoj vojsci neću moći da posvetim toliko vremena Klubu. Ostajem veran član i pomagaću koliko god mogu.

« Last Edit: June 28, 2009, 18:21:21 PM by ivan »

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Ostavka na mesto predsednika Kluba
« Reply #1 on: June 29, 2009, 02:15:26 AM »
Postujem i podrzavam. Hvala za temelje koje si nam postavio nas prvi precednice  :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Ostavka na mesto predsednika Kluba
« Reply #2 on: July 17, 2009, 23:20:25 PM »
Hvala Ivanu na svemu sto je uradio za klub do sada.   :cry:
Potpuno razumem razloge Ivanove zelje da se rastereti obaveze koje je nosio kao vodeci covek do sada.Naravno, jos uvek je tu kao aktivan clan, tako da sve nastavlja da se odvija po planiranom, i nema reci o bilo kakvim losim zavrsetcima dobrih pocetaka.



Klub ce u sledecem periodu sazvati zvanicnu skupstinu, koja je po statutu kluba potrebna, da bi se izglasao naslednik na mestu predsednika.
Svi clanovi kluba ce biti blagovremeno obavesteni, pozvani i detaljno informisani.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Ostavka na mesto predsednika Kluba
« Reply #3 on: July 18, 2009, 00:32:03 AM »
dogovor gradi kucu
razmisli i o tome
podrzavam sve sto si rekao ALI uvek postoji!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk