Author Topic: Moj Mini  (Read 33223 times)

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: Moj Mini
« Reply #30 on: March 10, 2008, 20:48:47 PM »
PUS znaci Po Uputstvu SUP-a!

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Moj Mini
« Reply #31 on: March 10, 2008, 23:32:25 PM »
neki djavo jeste, sve su mi lepo objasnili ali niko mi nerece skracenicu, znao sam da ima neke veze sa policijom,
 bar ono P od pusa
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: Moj Mini
« Reply #32 on: April 12, 2008, 18:02:51 PM »
Ostatci zutog



Stigla druga skoljka,ociscena kao sto se vidi na slikama i sprema se za farbanje(inace je bila prva boja)







Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moj Mini
« Reply #33 on: April 12, 2008, 18:35:44 PM »
extra  :punk:

samo tako nastavi... i moj zuti je u slicnom stanju  :cry: al jbg...ostavi zadnji deo od tvog zutog za prikolicu na primer ^^

imas sliku kod mene u garazi


fino finooooooo moram ti priznati  :good:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Moj Mini
« Reply #34 on: April 12, 2008, 19:06:09 PM »
bravooooooooooo
samo guraj i nema greske, po onome kako si krenuo auto ce biti jednostavn savrsen :good:
svaka cast i redovno obavestavaj o promenama na automobilu :punk:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: Moj Mini
« Reply #35 on: April 12, 2008, 22:25:39 PM »
Hvala na cestitkama!Nadam se da ce do kraja narednog meseca biti ofarban i zasticen.Na svaki detalj se obraca paznja! :punk: :good:

Sto se zutog tice nema mesta gde nije truleks .:cry:

Od njega ce se koristiti: mehanika,stakla,enterijer,instalacija i td.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Moj Mini
« Reply #36 on: April 15, 2008, 19:51:55 PM »
Uskoro jos jedan mini na putevima Srbije vise :good:Takodje i u Kraljevu.Inace uopste koliko se minija vozi po KV?Ja sam zapazio samo dva sa KV tablicama(crni u gradu i crvenkasti iz Cibukovca).Takodje je i jedan sa NI tablicama bio u vlasnistvu Kraljevcanina,ali ga nesto ne vidjam u poslednje vreme.Cuo sam da ima i jedan braon u Ribnici,ali to nije pouzdano s obzirom da znam za samo jedan jedini BMC1100/1300 u Kraljevu koji je takodje braon.Mozda moj "izvor" nije obratio paznju pa je to jedan te isti auto :)

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: Moj Mini
« Reply #37 on: April 15, 2008, 21:28:41 PM »
Za ALEGRA znam jedino u Ribnici i ispostavilo se da znam lika koji ga vozi.Minija ima tri u Ribnici taj crni,crveno-beli na PI table,dva trula-visnja metalik(jedan vozi Pecko limar iz Cibukovca a drugi Marka Dimitrijevica kosarkasa Masinca na NI table ispod nadvoznjaka)dva se restauriraju (jedan je moj i jedan Markov) i taj tvoj. :good:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Moj Mini
« Reply #38 on: April 15, 2008, 22:32:33 PM »
Da,taj sa PI tablicama sam video kod jedne od kula parkiranog,ali sam mislio da je dosao neko sa strane.Prijatelj mi nedavno rece da ima jedan ispod podvoznjaka kod ratarskog imanja.Ja sam vidjao proslih godina jedan preko puta poste u Jarcujku,jedan parkiran iza zgrade preko puta zeneve u karadjordjevoj,i jedan u otprilike ulici milunke savic,nedaleko od nadvoznjaka i pruge.Sada na tim lokacijama nema vise ni jednog.Zanimljivo da su sve te lokacije u precniku od mozda 1 km.Nisam ih vidjao u isto vreme,pa ponekad pomislim da je to bio jedan isti auto(mislim da je svaki bio crven) :)Ni jedan od ta tri(ako su tri)nije bio registrovan

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj Mini
« Reply #39 on: April 15, 2008, 22:39:37 PM »
hahahahahaha-znaci Sicko aka marko dimitrijevic vozi minija-sjajno...ako ga znas,prenesi mu pozdrave od Kukija...mi smo davnih dana igrali zajedno basket u Partizanu...mali je svet  :good:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: Moj Mini
« Reply #40 on: April 15, 2008, 23:51:17 PM »
hahahahahaha-znaci Sicko aka marko dimitrijevic vozi minija-sjajno...ako ga znas,prenesi mu pozdrave od Kukija...mi smo davnih dana igrali zajedno basket u Partizanu...mali je svet  :good:
Sicko sada restaurira drugog a ovog na NI table prodaje.


Da,taj sa PI tablicama sam video kod jedne od kula parkiranog,ali sam mislio da je dosao neko sa strane.Prijatelj mi nedavno rece da ima jedan ispod podvoznjaka kod ratarskog imanja.Ja sam vidjao proslih godina jedan preko puta poste u Jarcujku,jedan parkiran iza zgrade preko puta zeneve u karadjordjevoj,i jedan u otprilike ulici milunke savic,nedaleko od nadvoznjaka i pruge.Sada na tim lokacijama nema vise ni jednog.Zanimljivo da su sve te lokacije u precniku od mozda 1 km.Nisam ih vidjao u isto vreme,pa ponekad pomislim da je to bio jedan isti auto(mislim da je svaki bio crven) :)Ni jedan od ta tri(ako su tri)nije bio registrovan

Taj preko puta poste je nekada bio crveno-beli 850(bio moj pa otisao za Pozegu) a posle samo crven izlupan i dalje mu se gubi trag.Da nije tvoj mini ranije stajao kod velike pijace.
« Last Edit: April 25, 2008, 19:42:49 PM by MilanKV »

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Moj Mini
« Reply #41 on: April 16, 2008, 09:27:26 AM »
Da,preko puta pijace u Beogradskoj.Inace ovaj u blizini ulice Milunke Savic je kao bio stranac.Mislim da ga je dovezao neko od roma iz tog naselja.Imao je neke karakteristicne felne,ali se ne secam koje.Njega i onog na parkingu zgrade u karadjordjevoj sam vidjao pre sigurno 4-5 godina,a nekako u to vreme su se i izgubili.

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: Moj Mini
« Reply #42 on: April 17, 2008, 21:31:01 PM »
Da li je ta ulica Milunke Savic na kraju Dositejeve preko pruge.Ja sam pre 4-5god.cesto parkirao u Karadjordjevoj.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Moj Mini
« Reply #43 on: April 17, 2008, 22:52:53 PM »
Ta ulica je otprilike kada prodjes tenk,pa onda kod pampule skrenes desno,pa odmah preseces raskrsnicu pravo pa preko pruge,pa opet levo.E tu je negde bio u onim bocnim ulicicama,bez tablica.Nikako da stignem da pogledam onaj ispod nadvoznjaka kod ratarskog.Burazer mi rece da je crven sa belim krovom i da dugo stoji.Znas li ciji je?U jednom prethodnom postu si pomenuo nesto oko onog NI i nadvoznjaka?
« Last Edit: April 18, 2008, 08:30:02 AM by nebkv »

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Moj Mini
« Reply #44 on: April 17, 2008, 23:17:46 PM »
a da otvorimo regionalni podforum?  :laughing:

vi Kraljevcani ste aktivniji i bolje informisani od nas iz bgd... respect!  :good: