Author Topic: mini 1100special by civija  (Read 6719 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
mini 1100special by civija
« on: November 12, 2007, 15:50:23 PM »
evo slike auta a vlasnik ce da napise nesto vise o njemu....


















civija

  • Guest
Odg: mini 1100special by civija
« Reply #1 on: November 23, 2007, 19:27:08 PM »
E,ovako momci mini moris special kupljen u novembru 2006 za 500e.Od radova na njemu dosad:farbanje,nove gume falken 165,70,10 nove 30e komad u becu .kocnice to jest samo paknovi motor do sada nije otvaran i super radi. A sad jedan mali problem na njemu matori ga je vozio i izletela mu je jedna zena na put on je naglo zakocio ali nije stisnuo kvacilo i tako se ugasio ,kada ga je upalio culo se lupkanje u motoru par puta ga je palio i gasio i to je prestalo ali sad zeza menjac 1,2 idu super ali 3 je problem tesko se nalazi kad je nadje normalno ide.razmislite svi po malo o ovom slucaju.Unapred zahvalan i pozdrav

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: mini 1100special by civija
« Reply #2 on: November 24, 2007, 02:08:49 AM »
Nesa Bane i ja smo dosta razmisljali u vezi menjaca kada je moj poceo da otkazuje.Na kraju se razmisljane zavrsilo sklapanjem jednog dobrog od 3 raslopljena.... :-[
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

civija

  • Guest
Odg: mini 1100special by civija
« Reply #3 on: November 24, 2007, 11:26:39 AM »
mozda me niste razumeli,rucica menjaca nije vise precizna kao pre ali menjac radi normalno.ja trenutno nisam u srbiji tako da nemogu da se zezam oko toga ali sve mislim da se nije slucajno otkacio neki feder ili nesto oko biraca brzina.auto je uzet od 1 vlasnika iz familije znam da nije nista karabudzeno i da motor nikad nije otvaran jer je mnogo malo vozen (bivsi vlasnik auta je u austriji oko 30 godina i ima jos jednog kojeg on vozi kad dodje na odmor)znaci motor perfektan.

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: mini 1100special by civija
« Reply #4 on: November 24, 2007, 12:14:57 PM »
Otisli sinhron i ogrlica na trecij brzini >:(najjednostavnije resenje kupiti dobar polovan menjac posto sinhrona i ogrlica nigde novih nema.Pojuri negde ogrlicu trece ili cetrvrte(iste su)zajedno sa klizacem viljuskom i sinhronima :P
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...