Author Topic: Rezervoar  (Read 10364 times)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Rezervoar
« on: May 01, 2009, 17:42:03 PM »
Nekim velikim cudom sam dosao u posed rezervoara koju su Nesa i Bane krenuli da bace (odnesu negde). Rezervoar je skroz ok, malo je iznutra uhvatila rdja ali nista sto se ne moze srediti. Odneo sam ga na zastitu, ciscenje iznutra i farbanje i bice gotov sutra. Razlikuje se od mog jer je od 35l a moj stari je od 25l. Razlika je velika i naravno da u ga montirati na moj mini. Celo ovo zadovoljstvo kosta 3500 din da se sredi. Ponecu u Masku ako nekog zanima koliki je i kako izgleda. Sad problem je sledeci:
moj mini nije imao nikakvu sipkicu koja drzi rezervoar osiguranim, gledam na minisparesu tamo postoji neka bocna varijanta samo sto ne mogu ni da izvalim gde se to usrafljuje. ako neko ima sliku ili zna, rado cu ga saslusati.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Rezervoar
« Reply #1 on: May 01, 2009, 22:55:23 PM »
A ostaje i dalje ideja, da na drugoj strani od drugog  rezervoara (grla rezevoara), napravis ono da izgleda kao da ima dva rezervoara?
Donecu ti u nedelju Haynes-a, a pogledaces i kako izgleda na miniju direktno.A mozemo da se organizujemo da pogledas i ranije ako hoces.

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Rezervoar
« Reply #2 on: May 02, 2009, 15:21:16 PM »
Amane
ja sam takodje stavio rezervoar od 35 l,postoji nazovimo je jedna metalna traka koja se kaci negde na onom limu gde se naslanjaju zadnja sedista u gepeku,a druga strana se sa jednom maticom steze kod zadnje leve stopaljke.ja sam kasno video da trazis rezervoar,jer ja mislim da imam jedan kuci od 25 l ( moj stari),mada moram da proverim da nije bacen

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Rezervoar
« Reply #3 on: May 02, 2009, 17:22:43 PM »
nesa mi je rekao da treba metalna traka kojom se fiksira rezervoar
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Rezervoar
« Reply #4 on: May 02, 2009, 21:47:35 PM »
Amane
ja sam takodje stavio rezervoar od 35 l,postoji nazovimo je jedna metalna traka koja se kaci negde na onom limu gde se naslanjaju zadnja sedista u gepeku,a druga strana se sa jednom maticom steze kod zadnje leve stopaljke.ja sam kasno video da trazis rezervoar,jer ja mislim da imam jedan kuci od 25 l ( moj stari),mada moram da proverim da nije bacen

aj vidi da li imas, meni zao da secem ovaj moj jer je dobar. javni mi na mob 0600 222 041
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Rezervoar
« Reply #5 on: May 03, 2009, 13:03:56 PM »
ok javljam ti u ponedeljak  ili utorak,samo da nije bacen,posto je bio busan....

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Rezervoar
« Reply #6 on: May 03, 2009, 20:59:04 PM »
a sto se tice metalne trake... istu takvu traku koriste majstori koji ugradjuju plin kada stezu bocu za karoseriju. presvucena je gumom i moze da se savije kako ti odgovara, tako da obidji par servisa, neko sigurno ima :wink:

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Rezervoar
« Reply #7 on: May 04, 2009, 08:14:38 AM »
amane sta ces da radis sa tolik rezervoarima???????????? :lol: :lol:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk


Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Rezervoar
« Reply #9 on: May 04, 2009, 12:39:53 PM »
amane sta ces da radis sa tolik rezervoarima???????????? :lol: :lol:
videces kad zavrsim  :P: ali bice nevreme samo da obavestim.. ima svi da ljubomorisete  :P:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Rezervoar
« Reply #10 on: May 05, 2009, 14:19:51 PM »
ideja je vrhunska
izgledace mocno :punk:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk