Author Topic: novi projekat  (Read 6983 times)

Offline pajce

  • Aktivan
  • Posts: 13
novi projekat
« on: February 23, 2011, 23:27:38 PM »
Evo jedan novi projekat je u toku!!!!!!!!!!!!!
































Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: novi projekat
« Reply #1 on: February 23, 2011, 23:29:02 PM »
uhhhhh al si nas iznenadio  :good: svaka cast
gde?
kako?
kod koga?
odakle?
i dobro nam dosao
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: novi projekat
« Reply #2 on: February 24, 2011, 00:08:39 AM »
 :0_0:  superrrr...i svaka časttttt....

Offline pajce

  • Aktivan
  • Posts: 13
Odg: novi projekat
« Reply #3 on: February 24, 2011, 22:15:21 PM »
hvala na podrsci,evo jos koja slika


























Marko90

  • Guest
Odg: novi projekat
« Reply #4 on: February 25, 2011, 16:21:22 PM »
pozdrav i dobrodosao, vidim krenulo je bas detaljno rasturanje i sredjivanje..... Samo napred, ako nesto zaskripi tu smo da pomazemo!!!!!   :mks:

Offline pajce

  • Aktivan
  • Posts: 13
Odg: novi projekat
« Reply #5 on: March 19, 2011, 19:59:25 PM »
Izvinjavam se na cekanju,evo jos malo slika,a vi slobodno komentarisite,puno mi znaci svaki komentar bio on pozitivan ili negativan!!!!!!!!!































Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: novi projekat
« Reply #6 on: March 20, 2011, 09:25:59 AM »
mislim da si trebao prvo da ispeskaris celu skoljku pa onda da priones na rad... mozda bi bilo bolje da si kupio par gotovih panela i umesto sto si krpio rupe, stavio panele. em bi mnogo bolje izgledalo em se ne bi mucio da ukrajas i varis na milion strana.

mozda si mogao i nove sajtne da kupis, nisu skupe a (bar meni) to je nepropustan detalj svakog minija
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline pajce

  • Aktivan
  • Posts: 13
Odg: novi projekat
« Reply #7 on: March 20, 2011, 18:48:56 PM »
sajtne su cele,nego ih pametni majstor sve pokrivio kada ih vario,te je ovo samo ukrasni detalj.

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: novi projekat
« Reply #8 on: March 21, 2011, 14:53:28 PM »
Pa nemoj pogresno da me shvatis ali detalji i jesu velikim delom on sto cini mini :D znam koliko se patis sa imarijom ali bolje je da sve uradis dok je u ovoj fazi nego posle da se kajes...
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

aca grunf

  • Guest
Odg: novi projekat
« Reply #9 on: July 28, 2011, 22:29:40 PM »
sta bi gde je zaskripalo,ako treba nesto javi

Offline pajce

  • Aktivan
  • Posts: 13
Odg: novi projekat
« Reply #10 on: July 31, 2011, 00:02:41 AM »
Pozdrav svima koji brinu<ali nema potrebe za tim Mini je gotov i vozi se :vozimo:primetio sam da ovde ima "VELIKIH" majstora,pa sam zbog tih "pametnih" majstora i jos pametnijih i orginalnih ideja odustao da ga slikam,jer koliko vidim ovde samo dvojca rade Minije,a ostali pametuju.

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: novi projekat
« Reply #11 on: July 31, 2011, 03:44:43 AM »
pa gledaj ovako... nema sta da te bude sramota ako si radio najbolje sto si mogao... propusta uvek ima ali ukoliko si ti zadovoljan onda te bas briga sta ce drugi da kazu.

na forumu postoji mnogo ljudi koji se razumeju i znaju sta i kako treba uraditi i mislim da ne bi trebalo u postovima koji ti ne prijaju da pronalazis uvrede i prekore nego savete i sugestije koliko god to tesko bilo.

mi svi ovde tezimo da nam kola budu urajdena kako treba. jednog dana ce i tvoj mini otici kod drugog vlasnika (bilo da ga prodas ili poklonis nasledniku) a siguran sam da on ne bi voleo da dobije minija gde ne moze branike da stavi jer nema rupice, ili prednji vezni lim bio rucno pravljen jer si gledao da ustedis 2000 din, stoga su nam komentari ostri.

no hard feeling, jer dok je tebi kul ni nas nije blam :P

aj da vidimo sta si to napravio  :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline pajce

  • Aktivan
  • Posts: 13
Odg: novi projekat
« Reply #12 on: July 31, 2011, 19:40:05 PM »
Pozdrav svima,nevidim zasto su se neki ljudi bezpotrebno nasli uvredjeni u ovom mom komentaru,kada to nije njima upuceno,mene nerviraju "majstori" za koga rade drugi pa se posle hvali i izmislja "toplu vodu" kako je on uradio ovo ovako-ovo onako,a u sustini je duduk za Minija.Za ostale komentare se nisam nikako uvredio,samo sam hteo da vidim koliko je ko spreman za saradnju.Kada budem nabavio zadnji branik slikacu ga i postaviti slike,jer sam prednji ugradio na "nepostojece" rupe.
I zamolio bih komentatore da sledeci put prvo dobro pogledaju slike pa tek onda komentarisu>

Unapred hvala!

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: novi projekat
« Reply #13 on: July 31, 2011, 21:01:50 PM »
primeri su dati iz licnog iskustva i tebi su samo figurativno predstavljeni...  :laughing:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: novi projekat
« Reply #14 on: August 11, 2011, 00:43:56 AM »
prvo i glavno pravilo je da se spasi minija!
svaka čast na oživljavanju.
večina nas vlastnika minija je prošlo kroz fazu varenja, krpljenja,..... na taj način se je očuvalo dosta minija.
kroz vreme smo naučili (nakon par minija), da neke stvari napravimo bolje, još bolje, pa odlične.
u današnje vreme je lakše jer se mogu svi delovi za minija da kupe. pre 15 ili 20 godina bila su grozna vremena za održavanje minija.
nema potreba da je bilo tko uvređen na forumu. svako radi po svojim kriterijima a vredi slušati iskusne. čar minija je upravo u tome da su svi različiti. na nijednom susretu nema dva ista minija. detalji ih razlikuju.
i slobodno nastavi novim slikama!