Author Topic: druk lager  (Read 3772 times)

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
druk lager
« on: May 21, 2010, 19:08:30 PM »
Nesto se opasno lose cuje kad stisnem kvacilo. Druk lager i korpa se menjaju zajedno? Treba da se vadi motor da bi se to uradilo? Gde da nabavim iste?

Marko90

  • Guest
Odg: druk lager
« Reply #1 on: May 21, 2010, 21:18:57 PM »
otisao ti drug lager, ne moraju se menjati zajedno i ne mora da se vadi motor....Mada je nekom i zgodnije da ga izvadi ali ne mora....

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: druk lager
« Reply #2 on: May 22, 2010, 01:59:15 AM »
nije tesko promeniti, imas da otkacis crnu plastiku za usis vazduha, skines masku, onu "kosku" iliti gornji nosac motora (kako gledas motorni prostor od napred, sa leve strane motora i kachi se na blok motora sa strane), da odvrnes 2 srafa sa donjeg nosaca motora koji se kache na shasiju i dizalicom podignes motor da bi mogao da odvrnes sve srafove u krug na onom poklopcu), odvrnes 2 srafa od pomocnog cilindra kvacila i sklonis ga sa strane, i mozda ce ti smetati automat alnasera koji se isto kachi na 2 srafa... sve u svemu 2 sata max ti treba da sam skines i vratis :)

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
Odg: druk lager
« Reply #3 on: June 08, 2010, 00:39:32 AM »
i sad kad sam ga skinuo, gde da ga nabavim?
moze u bilo kojoj prodavnici lezajeva ili negde posebno?  :blush:

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: druk lager
« Reply #4 on: June 08, 2010, 04:29:59 AM »
Mora da ima neko alternativno rešenje,ali uzmi ležaj za mini,nije skup. Danas nema potrebe pribegavati tome.

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: druk lager
« Reply #5 on: June 08, 2010, 09:14:03 AM »
pa u principu su jeftini,i da narucis iz engleske.....oko 10-tak e,sa postarinom,mislim da ces tesko naci neku zamenu kod nas....tj ja bar nisam uspeo....