kafana "Kod natrulog Minija" > Razne diskusije

Filmovi sa minijem

(1/6) > >>

Sinisa:
Kad se vec otvorila tema sa ovakvim nazivom,mogli bi da pisemo o filmovima gde se pojavljuju miniji.
Ja znam da je jedna od najboljih scena sa minijem,jurnjava,i to prilicno dugacka,kad Mat Damon(valjda se tako pise) u ulozi Jason Bourne-a u filmu "Bornov identitet" I deo,bezi Pariskim pandurima jedno deset minuta,u crvenom miniju.Nisam siguran,al mislim da je mk4.

gajudin:
takodje se mini pojavljuje u filmu   The Bank Job
vozi ga neka riba koja organizuje pljacku, film radjen po istinitom dogadjaju, film je mnogo dobar



MilanKV:
Pojavljuje se i u filmu 51 DRZAVA iliti 51.

Sinisa:
Da nije "formula 51" gde L.Jackson valja englezima onu gudru.

--- Quote from: gajudin on November 23, 2008, 20:04:58 PM ---takodje se mini pojavljuje u filmu   The Bank Job
vozi ga neka riba koja organizuje pljacku, film radjen po istinitom dogadjaju, film je mnogo dobar





--- End quote ---
Odgledao sam film. Vrlo dobar, pogotovo sto sam ljubitelj Jason Statham-a, tj gospodina transportera.
Ali Mini u ovom filmu ima potpuno sporednu ulogu.Tj pojavljuje se tri puta celih 10 sekundi.Steta za Cooper S.Mogli su bar da ga malo poteraju.

MilanKV:
Jeste,to je taj, a ja ga znam pod tim nazivom!Pa zar nisi napisao sve gde se pojavljuje mini?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version