kafana "Kod natrulog Minija" > Razne diskusije

koji mini bi željeli?

(1/4) > >>

issigonis:
Evo Fakin,Brutalac i ja često kratimo vrijeme uz razgovore o nepresušnoj nam temi :)

Da gospodin Jackpot klekne sa nekom razumnom cifrom,kojih  10  serijskih modela bi smjestili u garažu :hid_crazy:
Ne mora bit po redu poželjnosti...krenuli smo sa 3 pa 5 i nikako uglazbit bar ono najosnovnije od želja...tak da je lista rasla i rasla...

Meni ovak izgleda ta lista (ipak sam morao pregrist koji model :blush:)

IMV Mini 1000 SDL
Innocenti Mini Cooper 1300
Innocenti Mini Cooper 1300 export
Mini Special (Belgijanac naravno)
Rover Mini Cooper RSP
Mini 1000 LE
Mini 1275Gt Mk1
Mini Cooper S Mk3
ERA Mini Turbo
Rover Mini Cooper 1.3 Mpi

A ima ko kakvu želju od ekipe MKSa??? :pivo:

nebkv:
Pa dobro bi mi dosao jedan Mk1 Cooper S,Van,Traveler,Pick up,Inno 1300 Export,Mini K(kangaroo) mozda jos i beli i crveni IMV :)
Naravno sredjeni ili ocuvani jer i bez ovih zelja imam materijala za rad za pola zivota :)

issigonis:
 :good:
Bome fina ergela!!!

Zanimljivo da iako je bilo najvise crvenih i oker IMVa,bijelih najmanje,danas je crvenog u izvornoj boji(ne mislim ne prefarbanog nego pofarbanog u crvenu od oker ili bijelog) najteže nači. :blink:

Sve dolazim u napast rješit se onog '91. (onog koji izgleda ko inno) i probat si slozit jednog finog crvenog IMVa sa std 998+ hs2. :hid_crazy:
Bitno da nije dosadno :blush: :)

r_dalibor:
Želje su uvek veće mnogo od mogučnosti, ali tako nastaju i neka ostvarenja.
 Mene ako pitate, prvo sve modele cooper-a MKI, MKII, MKIII ,  onda MKI 850, 1000, 1100......

nebkv:

--- Quote from: issigonis on February 14, 2016, 23:02:24 PM ---Zanimljivo da iako je bilo najvise crvenih i oker IMVa,bijelih najmanje,danas je crvenog u izvornoj boji(ne mislim ne prefarbanog nego pofarbanog u crvenu od oker ili bijelog) najteže nači. :blink:

--- End quote ---
Jedan prilicno ocuvan sa foruma.Ne znam u kojoj je sada fazi s obzirom da je bio rasklopljen radi obnove
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,1675.0.html

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version