kafana "Kod natrulog Minija" > Razne diskusije

Mini lokator :)

(1/3) > >>

AEROX_mini:
Ovako, sigurno su mnogi od vas prolazili raznim krajevima zemlje i sretali se sa nekim primercima ovih nasih minija. Ajde ako znate gde u vasem komsiluku ili negde na njivi,plazi, u reci ... ;D stoji neki koji bi mozda nekome bio zanimljiv.. Ja sam pre dve godine u okolini Vrsca na jednom otpadu video solidnog minija -crni sa metalik sivim gepekom i nekim detaljima, koga je covek prodavao za 200 e sa kako kaze on vrisnulim motorom. Jednog zutog sam video na putu za Karaburmu -pre onih magacina, pisalo je da je na prodaju.. Ima i jedan u Nisu koga gledam svaki dan ;D ;D
 

BaneBRE:
...u bgu kog kod da vidim kupim tako da ne znam jos uvek gde ima neki da stoji ali kad saznam kupicu ga hahahaha

Ftaje:
Nasao sam jedan u solidnom stanju u Pirotu(verovali ili ne dobro odrzavan iako je tamo)i cekam na odgovor ciji je i da li je na prodaju.Dajte malo se potrudite da nadjete jos koji!!!Na ovaj sam naleteo slucajno posto sam radio sve telenorove radnje na jugu Srbije pa me usralo

AEROX_mini:
Da li je to crveni mini?? Ili mozda zuti? Vidjao sam taj crveni nekoliko puta i to na otvorenom putu, sto bi znacilo da je ok! Cesto sam u Pirotu i nikako da ga vidim.. Izgleda da je cesto na relaciji NI-PI. A za zutog znam jer sam jednom gledao neki clanak u novinama i slika Pirota, a u kadru zuti mini ::) ::)  Mislim da crveni ima na krovu grb Srbije, nisam siguran.

Ftaje:
ma ovaj je crn ili teget nisam bas siguran posto je bio mrak mada po svemu sto sam video izgleda ok i u voznom je stanju

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version