Author Topic: IMM 2015?SERBIA  (Read 24267 times)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #60 on: May 20, 2013, 00:47:07 AM »
Politika  :bljak:

Nazalost i u Mini Svetu postoji politika!!! :bljak:
Srecan sam sto je nas klub uzdignute glave predstavio svoju zemlju,grad i klub  :mks:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #61 on: May 20, 2013, 09:10:07 AM »
Mini klub Srbije je imao veoma dobru prezentaciju.
veči rezultat od toga, da se je dobio IMM je da se dobar glas širi. nema lepšeg od podržavajučih komentara i nesmete gledati to kao na gubitak nego veliku stepenicu za budučnost.
Srbija ima nešto što nema IMM. a to je Balkanska Minijada!!!! največi i najbolji skup na tom prostoru!
mislim, da nije najbitniji samo cilj, da se dobije IMM, nego da se pre toga širi dobar glas i postigne prepoznatljivost vašeg kluba, a to je zapravo prva stepenica prema dalje.
o Srbiji se je na IMM moglo čuti, videti, pričati, probati (hranu i rakiju) itd.
prodajni štand je bio super! super je bio štand za promociju!!!
u svakom slučaju u mojim očima ste uspeli!

Divac

  • Guest
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #62 on: May 20, 2013, 10:26:35 AM »
Hvala Gregore, bez tvoje i Jeffove podrške  :mks:  ne bi bio ovo što jeste.  :pray:

Divac

  • Guest
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #63 on: May 20, 2013, 10:27:01 AM »
Nazalost i u Mini Svetu postoji politika!!!

Ovo je BINI politika. IMM ide ka BMM, i to je jako loše  :bljak: A mini svet bi trebao da se pozabavi sobom.
Ne treba da žalimo IMM a ni izgubljenu kandidaturu.
Svaka čast momci, hvala svima koji su uložili ogroman trud, napravili odličnu prezentaciju našeg kluba i Srbije, i izgurali kandidaturu do kraja.
Imamo mi naše mini susrete Balkanska Minijada, Meehing, Giro, Grčki skupovi i možda neki novi, ali sa isključivom temom mini   :mks: :party:
Odlični susreti, dokazanog gostoprimstva, sjajne atmosvere, druženja, pomaganja...ma istomišljenici breee.
Vidimo se uskoro!
« Last Edit: May 20, 2013, 10:29:40 AM by Divac »

r_dalibor

  • Guest
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #64 on: May 20, 2013, 14:31:50 PM »
Hvala Grego na toplim rečima i podršci.  :pray:
Baš nas pogodilo emotivno.  :drinking:

Mada, šta i mini je izgubio 1966.....pa je bio moralni pobednik. Možda će sad i nas više da vole jer smo neki mali mini klub.  :mks:

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #65 on: May 20, 2013, 18:05:52 PM »
Siguran sam da ste prezentaciju svega našeg odradili maksimalno dobro, ali kao što već rekoh, politika je učinila da organizaciju IMM dobije zemlja koja, ne tako davno nije znala ni kako izgleda MINI! Doduše i Moskvič počinje na M, možda zbog toga    :thinking:
« Last Edit: May 20, 2013, 18:34:32 PM by Dušan Stankov »
Blue Transformer

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #66 on: May 21, 2013, 08:56:48 AM »
mini klub je odradio svoje u najboljem svetlu što je znao i mogao.
moj glas naravno išao srbiji.
a vezano za politiku..... politika je u svemu. diplomacija je u svemu danas, ekonomija svuda. nema ništa bez marketinga. naravno je iz toga sastavljen i IMM. zamislite da je IMM dobila Srbija.... pa litvanci bi rekli da je tu politika ;-) nam potrebe da se o tome razmišlja. imali su prednost jer su obe cure koje su najviše pomogle kod promocije i organizacije IMM u italiji upravo litvanke.
druga veoma bitna stvar je.... Litva je u EU. to znači nije potreban pasoš, ni zelena karta od 100 i nešta €. promovirali su mesto za IMM u prirodi, ostrvo koje garantira malu izolaciju učestnika, koji zapravo dođu zbog vlastitog druženja a ne toliko pokazivanja sebe.
naravno ne bi bio ja ako ne bi pitao ljude na IMM vezano za litvu i Srbiju..... iskreno rečeno tako da nije baš sve politika a budimo iskreni ..... ako bi slovenija imala 20 mini klubova.... naravno svi bi glasovali za Srbiju.... ako je to fer.... to nema smisla da se razpravlja.
po mome ste u svakom slučaju uspeli.
velika zahvala ide svima koji ste došli na IMM i promovirali.
Francesco je dobio IMM tek nakon trečeg pokušaja. to znači tri puta je izgubio.
siguran sam ako bi srbija kandidovala još 2x da bi uspela. ako mene pitate na redu je engleska, pa litva, i onda se verovatno očekuje ponovo nešta bliže kao što je holandija..... i do tada ako bude interesa Srbija može sebe da promoviše u max.
važno je da se je čuo vaš glas. važno je da se zna za Srbiju. ako smo iskreni to je tek drugi IMM na kojem ste sudjelovali. neki dolaze na IMM več više od 27x!!!!!
meni se smučilo od IMM jer nemam vremena za sebe, na svakom koraku prepoznaš stare prijatelje iz različitih država i ostaneš bez vremena da pogledaš minije. to znači ipak se stvara velika porodica i nemojte gledati na to previše politički, prevaru itd.... isplati se u svemu tome nači pozitivne stvari a ima ih puno.
puno pozdrava i drago mi je bilo da smo se sreli i zajedno proveli još jedan IMM.
i glavna stvar je da čuvate najdragoceniji biser a to je minijada!!! tu kanditaturu vam nemože uzeti niko!!!!

Offline tribe1977

  • Aktivan
  • Posts: 18
Odg: IMM 2015?SERBIA
« Reply #67 on: May 21, 2013, 09:11:40 AM »
Žao mi je momci, znam da ste dali sve od sebe.
Mali smo mi ali ste vi pokazali da ste sila. Ima vremena za IMM i za sticanje novih prijatelja kao što su Gregor i Jeff sa kojima će se i do tog doći.

Pred vama je Minijada 2013 i ne gubite entuzijazam zbog ovoga. Napravite je boljom od bilo kog IMM-a iz čistog srpskog inata. Znam da vi to možete, znate a već ste i pokazali.

Pozdrav

PS: Sigurno ste se odlično proveli u Italiji tako da čekamo slike :)
« Last Edit: May 21, 2013, 09:13:49 AM by tribe1977 »
Imam dva bubrega i ni jedan Mini, znači, bubreg Na Prodaju! Samo na PM! :lol: