Author Topic: Mini Project  (Read 16849 times)

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Mini Project
« Reply #45 on: October 29, 2012, 18:52:05 PM »
vec mi je bolje..... :good:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Mini Project
« Reply #46 on: November 06, 2012, 23:13:48 PM »
u svakom slučaju veoma zanimljiva kombinacija sa karburatorom. nisam video slične. ja bi možda i ostavio taj karburator  :thinking:
ono što se mi najviše sviđa je tvoja maska. na žalost nema brkova ali svakako je vredi sačuvati....

Offline X

  • Aktivan
  • Posts: 66
Odg: Mini Project
« Reply #47 on: November 07, 2012, 10:31:49 AM »
Ne moze da se stavi filter vazduha na ovaj karburator sa zatvorenom haubom, stoji suvise visoko, to je samo privremeno. Ali svakako planiram da eksperimentisem sa karburatorima u buducnosti, nadam se da cu uspeti da uglavim neki dvogrli Weber, nisam video da je neko to pokusavao.
 
A sto se tice maske, ispravio sam sva rebra i vratio sam joj pravi oblik da se montira bez natezanja, bila je skroz kriva i izvitoperena. Imam jos posla oko nje ali ne mogu da stignem, hocu da skinem ostatak crne boje pa da skinem rdju sa zadnje strane i da je ofarbam, napred ostaje niklovano a pozadi bi trebalo da bude ofarbana.

Kad vec pisem da napomenem da sam dobio na koriscenje anlaser dok ne kupim svoj od novog ljubitelja Minija kog smo otkrili u Nisu dok smo trazili Austina za delove. U garazi ima Mini Clubman 1275GT koji stoji par godina, nadam se da cemo ga ubediti da nastavi radove.  :mks:
« Last Edit: November 07, 2012, 10:41:53 AM by X »

Offline X

  • Aktivan
  • Posts: 66
Odg: Mini Project
« Reply #48 on: February 08, 2013, 12:25:06 PM »
Na zalost, nista se nije radilo oko Minija od moje poslednje poruke, krenula je zima i samo sam stigao da ubacim jaci motor u ficu da bi imao cime da se vozim i to je to. Nastavak radova na Miniju kad krene toplo vreme.

 

Offline X

  • Aktivan
  • Posts: 66
Odg: Mini Project
« Reply #49 on: April 10, 2013, 18:34:21 PM »
Nabavio sam jeftino druge plastike za stop svetla, jos dva homokineticka zgloba i jos neke sitnice. Plastike nisu u nekom stanju ali su svakako bolje nego moje polomljene i izbledele. Krenuo sam da ih sredjujem polako. Oprane i zalepljenje. Trebalo bi da skinem ovu srebrnu boju i da ih montiram.