Author Topic: MM  (Read 10179 times)

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: MM
« Reply #15 on: February 08, 2010, 00:44:56 AM »
Što se tiče originalnosti imam dva minija kojima kao da su zamenjeni menjači sa jednog na drugi. Jer jedan je '70 a ima noviji menjač,tako da mogu sa njega da skinem noviji a stavim mu ovaj...  Ne znam šta sve sadrži taj set za reparaciju,ali sam gotovo siguran da su ovi menjači toliko trošni da će trebati još ko zna šta. Zato mislim jedan da rastavim,napravim defektažu i specifikaciju do detalja,pa onda poručim i pakujem.

mister x

  • Guest
Odg: MM
« Reply #16 on: February 08, 2010, 02:40:42 AM »
evo ovako ,ako doista hoces da sredis minija da budes miran ,ali doista miran i zadovoljan ,uradi sledece.
spakuj menjac u kola  ili u autobus i posalji ga u ljubljanu kod Urosa  Anzura , mozda ce te kostati malo vise ,ali taj kvalitet delova i nacin na koji ih ugradjuje ,retko da ces negde naci ,da sam i sam bio pametan trebalo je da odnesem i motor i menjac u LJubljanu i da mi covek sve pretrese i sto treba da zameni ,svima koji definitivno sredjuju minija samo za svoju dusu i ne planiraju ga prodati ,bolje je da sacekaju i godinu dana da skupe pare i da im Uros Anzur iz ljubljane sredi motor i menjac ,i ugradi delove kojima on raspolaze ,nego da eksperimentisu sa raznim majstorima ,i ugradjuju delove sa minisparesa koji su bofl i loseg kvaliteta

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: MM
« Reply #17 on: February 08, 2010, 10:38:45 AM »
zasto je on toliko dobar?
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: MM
« Reply #18 on: February 08, 2010, 11:36:56 AM »
I mene čude komentari...dobri su mu samo patos i motor. Ali motor je ubačen drugi. Ne znam...verovatno je tada bio tek našminkan,sada je sav procvetao.

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: MM
« Reply #19 on: February 08, 2010, 11:51:13 AM »
I mene čude komentari...dobri su mu samo patos i motor. Ali motor je ubačen drugi. Ne znam...verovatno je tada bio tek našminkan,sada je sav procvetao.
ma mislim na slovenackog majstora! hehehe

a ti mi se ne obracaj, raskinuli smo!
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: MM
« Reply #20 on: February 08, 2010, 12:16:20 PM »
vezano za delove iz minisparesa..... nije moje da branim njihov kvalitet..... ali verujte.... hrpu delova je bolje nego pre 30, 20 godina. a istina je i da imaju neke shit delove. zbog toga trebaš da poznaješ sve delove a to se stiče samo sa godinama iskustava. zbog toga i popstoji forum da se pita i dobije odgovore.

Uroš iz LJ. ima sve moje preporuke. sjajan dečko!