Author Topic: Pumpa za gorivo??  (Read 5003 times)

StevaNcina

  • Guest
Pumpa za gorivo??
« on: July 07, 2011, 09:20:04 AM »
Pozdrav drugari, imam jedan ozbiljan problem, ustvari i nije tako ozbiljan ali meni se tako cini. Procurela mi je pumpa za gorivo i mora da se stavi nova, u pitanju je mini 1000. Sad jedno pitanjce za vas koji se razumete, jel pasuje pumpa sa nekog drugog auta ili mora bas od minija, ako mora od minija gde moze da se nabavi? Hvala unapred. Pozdrav

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #1 on: July 07, 2011, 09:33:45 AM »
nemoj od drugom nikako molim te. nije preskupa i bolje da uzmes original. pitaj geminija na pm ili ce ti se vec neko javiti ko ima viska.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #2 on: July 07, 2011, 11:19:53 AM »
cisto da znas... ako ti je procurela pumpa za benzin, postoji mogucnost da kaplje benzin u motor i samim tim ti razredjuje ulje... vodi racuna. pozdrav

StevaNcina

  • Guest
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #3 on: July 07, 2011, 12:39:05 PM »
Znam da je to opasno zato je i mini trenutno kod majstora i ceka zamenu pumpe a onda i ulja i filtera. Naravno da bih uzeo novu pumpu ali problem je sto trenutno nemam gde da je nadjem, ako neko ima neku pumpu ili zna nekog ko je ima ili nabavlja delove neka mi pusti poruku..

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #4 on: July 07, 2011, 21:16:03 PM »
nova mehanicka pumpa ti je oko 40 e da stigne u bg iz engleske...za jedno 5-7 dana i posle jos do mitrovice...sada ako nadjes negde jeftinije da neko ima super....

StevaNcina

  • Guest
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #5 on: July 07, 2011, 22:13:49 PM »
A jel mozes ti da mi doteras to do Bg-a ili do Km postom a ja da regulisem finansije?

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #6 on: July 07, 2011, 22:50:15 PM »
Stevane,ne pratis pm... :thinking:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #7 on: July 08, 2011, 10:13:40 AM »
eto vidis.....kako je u klubu sve extra....nadjes odmah sta ti treba uvek neko ima...eto sada miroslav ima pumpu.....a kada ti bude trebalo nesto drugo...imace neko drugi...bitno je da miniji krstare ulicama...... :punk:

StevaNcina

  • Guest
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #8 on: July 08, 2011, 19:46:18 PM »
Za sad je lepo, ne sumnjam da ce da bude i na dalje.. U pravu si druze, samo neka se obrce i svi smo zadovoljni..

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #9 on: July 08, 2011, 20:27:27 PM »
bitno je da si nasao pumpu...a sada vidi dalje polako sta ti treba..pa lagano...nesto ces kupiti,nesto dobiti...i super.... :good:

StevaNcina

  • Guest
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #10 on: July 09, 2011, 11:43:47 AM »
I da obavestim duzinu, pumpa mi je stigla (hvala puno Miroslave), popodne ide odmah kod majstora na zamenu, kao i ulje i filter i onda teraj, uzeleo sam se voznje.. :) Sad sam usao u kolo za minija i sad samo treba da igram.. A da, u ponedeljak ga i registrujem.. :))

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #11 on: July 09, 2011, 12:14:44 PM »
A ima i da se naigras u tom kolu... :lol: Bez obzira i na klub,forum,kolege,prijatelje...moraces dosta da zalegnes ako hoces da vozis minija  :srce: :vozimo:

StevaNcina

  • Guest
Odg: Pumpa za gorivo??
« Reply #12 on: July 09, 2011, 13:04:51 PM »
Znam to, mora da se zalegne ali mini je mini.. Ovaj mini je moj prvi licni auto tako da cu sa merakom da ga sredim za svoju dusu, malo mi je zeznuto sto sam relativno daleko od Beograda jer sam cuo da tamo ima dobrih majstora ali krpicu se nekako.. Najbitnije je da ima jos ljudi koji voze minija pa cemo nekako da se dopunjujemo..