Author Topic: Moj GT  (Read 64163 times)

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #45 on: April 23, 2008, 10:00:43 AM »
...i da bi imao dobru ribu,moras da ulazes u nju... :laughing:   na kraju,kad se sve bude sabralo i oduzelo(posto su radjene kocnice-prebacivano na dvosmerni sistem,kugle i jos gomila jebada oko prednjih tockova i nesto na zadnjima,treba zadnja sasija da se ojaca,trebaju novi dobosi i paknovi) ima da izadje kao da sam kupio novog Yuga  :hid_crazy:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: Moj GT
« Reply #46 on: April 23, 2008, 12:33:51 PM »
kupim ti ja dva nova juga, a ti meni dash GT-a, ozbiljan sam, osh :thinking:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #47 on: April 23, 2008, 12:48:30 PM »
hhahahahahahahahaahaha...znas da necu...al dacu ti jedan krug na uscu...al da mi das zenu kao garant da neces da pobegnes  :wink:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: Moj GT
« Reply #48 on: April 23, 2008, 12:52:14 PM »
propade mi plan,

1.prijavim neku nenormalnu platu
2.cekam 3 meseca (taman da predjes 1000 km)
3.i onda na lizing ili pusing kupim dva dzunglica dam ti ih i uzmem razradjenog GT-aaaaaaaaa :hid_crazy:

kakaf plan!  :good:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #49 on: April 23, 2008, 12:55:57 PM »
e jbt...video sam inace da ima da se kupi predji deo za GT-a pravljen od karbon-fibera...pa uzmes ti ovaj tvoj,namontiramo taj deo napred i eto ti ga GT  :punk: 
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: Moj GT
« Reply #50 on: April 24, 2008, 09:20:17 AM »
ma briga mene za GT look meni bitno ono sto imas pod haubom, kapisi feferone, motorcina i taj trap kakav ima samo GT i kako sam ukapirao iz knjige ne moze na minija :P:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moj GT
« Reply #51 on: April 24, 2008, 09:47:45 AM »
kakav to trap ima gt a da ne moze na minija?  :thinking:

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: Moj GT
« Reply #52 on: April 24, 2008, 19:41:01 PM »
I ti stvarno mislis da sad imas 80 konja??? Pa da je samo to potrebno za dobiti 80 konja imao bi ih odavno...
Bitne stvari za povecati konjazu nisi naveo ako si ih radio...
Ako je turbo blok i ako je De Tomaso glava mozes imat najvise 70 konja i to ti je ja mislim puno!
Cooper Sovi koji su vozili trke na Monte Carlu su imali oko 73 konja pa su pobjedjivali...

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: Moj GT
« Reply #53 on: April 24, 2008, 19:44:19 PM »
...i taj trap kakav ima samo GT i kako sam ukapirao iz knjige ne moze na minija :P:

GT ima drugacije mulde, blatobrane, vezni lim i haubu a sve je ostalo isto ko na standardnom Miniju...

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #54 on: April 24, 2008, 20:07:44 PM »
ovako kaze sajt rovera:
Following the sale of Innocenti to de Tomaso in 1975, an uprated version of the 120L was launched in 1976, producing a useful 71bhp (74bhp from 1978 onwards);
Enginewise it's the familiar A-series in 998cc form in the 90, and 1275cc form in the 120 and the de Tomaso, but performance-wise they're like nothing that's been seen in this country since the days of the Coopers. The 998, for example, is rated at 49bhp (DIN), 10bhp more than the UK version, while our own 1275GT's 55bhp looks distinctly weedy compared to the 65bhp (DIN) of the 120, or the 71bhp (74 on 1978 models) of the de Tomaso. In fact the latter is to all intents and purposes in Cooper 'S' tune, though it uses a single 1.25in SU in place of the S's twin 1.25s, and has an ordinary 1275 camshaft, advanced by 4 degrees, rather than the old S's wider-overlap grind. What's more, these pokey units are not specially breathed upon by some Italian tuning wizard, but are actually produced in the UK and then shipped out to the Italian manufacturer, which makes you wonder what's to stop BL from slotting them into the 1275GT; excuses about 'rationalisation' begin to sound a bit hollow...

kao sto rekoh,nisam strucnjak za motore i mozda suvise verujem ljudima-ali ako mu druga bregasta,usisna,izduvna,novi 1.75 carb nisu dali jos tih nekih 5-7 konja,onda ok-nemam 80 konja...mada,najbitnije je da dobro ide i da mogu da kidam na semaforu ove ljude koji i ne znaju da se trkam sa njima  :dirol:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #55 on: April 24, 2008, 20:10:35 PM »
btw-mislim da je cooper s imao oko 78 konja
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: Moj GT
« Reply #56 on: April 25, 2008, 00:29:36 AM »
Ja bi zelio da ti imas 80 konja ali po ovome sto si ti napisao da je napravljeno na motoru mislim da nema dovoljno toga za snagu od 80bhp...
Opet kazem...trebalo bi vise detalja da bi bilo uvjerljivije da ce imati 80 konja...
Frend je za masinu od kojih 90-100bhp platio preko 5000€ i isao je na jeftiniju varijantu...

Nista...morat ces na valjke da vidimo kaj si ti to sklopio u GeTeju  :wink:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Moj GT
« Reply #57 on: April 25, 2008, 10:20:45 AM »
a da se nadjemo negde na autoputu BG-ZG pa da stanemo na crtu  :lol:
pazi,tek sam presao 100inak km tako da jos treba da se razradi motor...al mnogo mi je cudan...do nekih 3000 obrtaja se vuce a kad to predje,zakuca me za sediste...moram da ga dizem na oko 5000 i da tu menjam brzine da ne bih imao tu "rupu" izmedju...
a sta je taj tvoj drugar radio na motoru?jel to onaj turbo iz splita?koliko tvoj ima bhp?
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: Moj GT
« Reply #58 on: April 26, 2008, 00:08:21 AM »
Nije to taj iz Splita to je turbo...ovaj je iz Zagreba i to je 1380ccm...a sta je sve radio...joooooooj da ti sad idem pisati... :mdaa:
Moj bhpa??? Iskreno nemam pojma...nekih 65 mozda...standardni motor iz Metroa sa LCB auspuhom, K&N filterom i odgovarajucom iglom...ali prije Nizozemske imam malo iznenadjenje... :wink:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Moj GT
« Reply #59 on: April 26, 2008, 04:02:37 AM »
gt???